Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nely459
12. mar 2014

@hallie to je dobre na hlavu kks...nastastie idem az v septembri..ale inam ako na antolsku nechcem ist..

hallie
14. mar 2014

Baby, tak som si dnes bola v pokladni po peniaze... Info pre vase upokojenie - poucenie o epi, zaplatena epi i sprievod pri porode vam platia aj v Ruzinove a na Kramaroch, netreba to vraj vybavovat znova.

hanelka1
14. mar 2014

a este doplnim, ze staci ak mate poucenie napr. z antolskej a epiduralku si uz zaplatite tesne pred porodom pri prijme na pokladni v porodnici v ktorej uz budete rodit lebo pokladna funguje 24hod.denne.

ynett
14. mar 2014

Ahojte, nemáte náhodou niekdo zoznam vecí čo si doniesť do pôrodnice pre seba a bábatko? na stránke na Antolskej je zoznam, ale potom po internete sú aj iné zoznamy a info sa rozchádzajú. Zasa nechcem ísť nabalená v 3 taškách.

No a dúfam, že do mája rekonštrukciu dokončia. Do ružinova nechcem ísť rodiť a kramáre sú strááááášne daleko 🙂

ooo
14. mar 2014

@ynett pre babo len plienky, vlhcene a podlozky na prebalovanie a potom veci na cestu domov.
a pre seba kosela k porodu, papuce, slapky do sprchy, pre seba podlozky, mega vlozky (veeeela), ak chces sietovane gatky (ja som vobec nevyuzila) sprchac, sapon, uterak a tak... pribor nemusis, daju ti.
potom kopia sobasneho, maj pripravene meno a adresu pediatra, obciansky, kartu poistenca, tehu knihu...

ynett
14. mar 2014

@ooo super, to všetko už mám. Takže toaleták netreba. a ešte ak chcem partnera pri pôrode tak musí či nemusí byť na príprave?

čo sa myslí "veeeeľa" mega vložiek? mám nachystaných 20 mega a 10 menších z lekárne.

ooo
14. mar 2014

@ynett aj toaletak si zober. ale priznam sa, ze si vobec nepamatam, ci ho bolo treba. kakat som kakala az doma a cikala som stale len v sprche, aby sa mi rychlo suska zahojila. 😀 takze ten som vobec nevyuzila.

poloviciak nemusi mat pripravu. pred porodom pojde na -1 zaplatit poplatok a tych vloziek ti bude asi aj malo. priprav sa, ze si ich budes velmi casto menit, aby si mala stale susku v suchom. ja som menila po kazdom cikani v sprche a este vela krat medzi tym.

ynett
14. mar 2014

@ooo oki tak preistotu zoberiem nejaký superjemný, ale i tak to budem riešiť presne ako ty:D

no tak pôjdem ešte dokúpiť jedno balenie, keby niečo tak pošlem partnera dokúpiť. fakt tam pôjdem s troma taškami. 😀 😀

ozik a náhodou nevieš, či v prípade ak pôjdem plánovaným cisarákom tak si musím zazmluvniť lekára?

hanelka1
14. mar 2014

@ynett urcite si nemusis nikoho zazmluvnit ak nechces.

ooo
14. mar 2014

@ynett nezazmluvnuj nikoho. vsetci su tam super a je to dost penazi, ktore mozes minut na nieco ine.

ynett
14. mar 2014

@ooo @hanelka1 super, tiež si viem predstaviť minúť tie peniažky na niečo iné 😉

dakujem baby za info 🙂

silvia44
14. mar 2014

Ahojte,ja som rodila v septembri v ruzinove a nemozem povedat nic zle.Aj porod bol skvely aj sestricky velmi mile.Aspon ja mam taku skusenost. Tiez som pocula o ruzinove same negativne scenare aale aj tak som to tam riskla kedze som tam mala svojho porodnika.

zuzkyna
14. mar 2014

Maminy zabúdajú na dudle, vyvar si a pribal... 🙂 nikdy nevieš, či nebudeš potrebovať. A niekto si bral aj klobúčiky na prsia, čaje na podporu laktácie, termosku...

ynett
14. mar 2014

@zuzkyna ja som veru dudlovať nechcela, ale tak aspon jeden preistotu kúpim.

baby neviete odporučiť aký dudel kúpiť? ja sa v tom vôbec nevyznám a všade ich majú milion druhov.

ynett
14. mar 2014

@ooo @hanelka1 príspevok vyššie

zuzkat1
14. mar 2014

@ynett Urcite zazmluvni...

ooo
14. mar 2014

@ynett ja som nebrala ziaden a doteraz ani ziaden nema - nechce. mam ale nuk, co som dostala v baliku od poistovne, ale ci je dobry netusim... treba asi vyskusat. viem, ze niektorym detom nesedia skosene a chcu len gulate a opacne...

zuzkyna
14. mar 2014

Ani ja som nechcela, ani nebolo treba, zato moja spolubývajúca bola bezradná, kedže jej malý vkuse vrieskal a ked sme mu strčili ten môj z domu, už s ním aj odišiel.. 🙂 ja som mala taký kaučukový... http://www.enikibeniki.sk/kategoria/dojcenske-p...

Kedy máš presne termín? možno sa stretneme 🙂

ynett
14. mar 2014

@ooo och joj, to je aká veda taký dudel 😉

ynett
14. mar 2014

@zuzkyna no oficiálny mám 26.05. ale bábo je o dva týždne staršie len termín mi neposúvali. avšak hrozí mi cisársky takže budem musieť na to upozorniť, ked sa bude plánovať dátum. takže je možné že budem rodiť niekedy začiatkom mája 🙂

zuzkat1
14. mar 2014

@ynett ak chces kojit tak dudel ani klobuciky ti netreba

ynett
14. mar 2014

@zuzkat1 hej hej chcem kojiť. preto som dudel ani nekupovala 🙂

zuzkat1
14. mar 2014

@ynett ja som pri prvej mala cumel,flasu,aj klobuciky-vyhodene peniaze... Teraz nic z tych haraburd nekupujem aj tak kazia prisatie a skodia dojceniu... Ak to bude nutne manzel ti kupi a donesie...

ynett
14. mar 2014

@zuzkat1 s tým manželom je to dobrý nápad 🙂

hanelka1
14. mar 2014

@ynett ja som mala Nuck 0 silikonovy, mne sa zdal dobry,. teraz pri druhom som si zadovazila Baby nova 0 tiez silikonovy, je podobny ako ten nuck, je taky zrezany z jednej strany.

sharlotta
14. mar 2014

@ynett priklanam sa k nazorom,ze dopredu nekupuj nic.Cumel kazi prisatie.

sharlotta
14. mar 2014

Ak by si predsa len silou mocou chcela,tak treba ortodonticky.

majka99999
14. mar 2014

@ynett tie vlozky si vezmi a nakup este nejake do zasoby na doma, manzel ti moze doniest alebo vyuzijes po navrate. Nezabudni nabijacku na telefon a podprsenky na kokenie. Kosele odporucam 2.

ynett
14. mar 2014

@majka99999 no nabijačku na telefon som si dnes napísala na zoznam, úplne mi to vypadlo 🙂 Košele mám zbalené 3, jednu starú na pôrod a dve pekné nové na kojenie 🙂

ynett
14. mar 2014

@sharlotta práveže ja ani moc nechcem. pevne verím, že malý nebude dudlovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre