Pôrodnica Antolská

Tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂
mata128
3. aug 2017
@ipat86 ziadne objednavanie ani nic....v 36tt prides,sadnes,cakas.....nic viac,nic menej 🙂
tami90
3. aug 2017
😒
ipat86
3. aug 2017
Ach, to zasa bude v tych horucavach...
bea25
12. okt 2017
Dobrý deň, prosím Vás kedysi veľmi veľmi dávno ordinoval na Antolskej gynekológ MUDr. Sutta. Prosim, ak niekto vie, kto prebral jeho pacientov ( súrne potrebujem kartu ) pošlite mi prosím info, najlepšie sms - 0915993536. Ďakujem za každé info
zitmi
25. okt 2017
Nema niekto kontakt na doktora jana dlhopolceka ? Chcela by som si ho zazmluvnit ../ dakujem
asocial
25. okt 2017
@zitmi kedysi patril k doktorom, ktory sa zazmluvnit nedali..ale moj mladsi ma dva roky🙂
ja som nemala nikoho zazmluvneneho, a a bolo vsetko ok..
na doktora dlhopolceka som natrafila len nahodou , v ramci vysetreni, a musim povedat, ze je to uzasny clovek, uplne, ide z neho take teplo, strasne zlaty clovek..

spytaj sa dole v tych poradniach...uvidis..
drzim palce
rencici27
5. nov 2017
No ja mam svoj nazor na Dlhopolceka a teda za mna robi zle utz (2krat sa prime pmylil)..a za dalsie ma tak blbi vyraz tvare ze sa stale smeje takze ked zene oznamuje ze potratila tak to je potesujuce ...
cleona
7. jan 2018
Ahojtr. Chcela by som sa spytat ci mi neviete poradit akp najlepsie kontaktovat Dr. Dlhopolceka kvoli zazmluvneniu. Treba prist osobne v casw ked ordinuje alebo existuje aj nejake cislo na ktore sa da zavolat? Vopred dakujem za odpoved.
zitmi
7. jan 2018
@cleona v utorok ordinuje v poliklinike na antolskej na poschodi -1 , cislo dverí 16 myslim. Na dverach je napisany pan doktor Kollár. Ale mam na neho telefonne cislo ak by ste mali zaujem ...
cleona
7. jan 2018
@zitmi ahoj. Bola by som velmi vdacna za číslo. Mohla by si mi ho prosim poslat na IP? Dakujem.
novell11
24. jan 2018
novell11
24. jan 2018
vrku.vika
30. apr 2018
Dobry vecer,rodili ste v posl.mesiacich niektora na Antolskej?ja mam termin zaciatkom augusta a odporucili mi Antolsku a zaplatit si Dr.Rozemberga alebo Dr.Redecha.Ma s nimi niekto skusenosti?
Da sa tam zaplatit nejaky nadstandard?Dakujem za kazdu info.V
saty.predaj
24. máj 2018
Mamicky mate niektora odfotene ordinacne hodiny mudr havaldu? Dakujem
zuzlik_666
30. máj 2018
@saty.predaj Havalda uz na Antolskej nepracuje
saty.predaj
30. máj 2018
@zuzlik_666 dakujem. Akurat dnes som tam bola ze je skrtnuty. Aj viete preco?
zuzlik_666
1. jún 2018
@saty.predaj robi uz iba u Sv Michala, neviem preco
mamamojejdcery
1. jún 2018
Ahojte 🙂 cca o mesiac mám termín a tentoraz som sa rozhodla rodiť na Antolskej. Je to tam stále take super? ☺️ Ďakujem.
mamamojejdcery
6. jún 2018
@zuzlik_666 ďakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli