Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nevesta
6. dec 2007

My sme cumel potrebovali tiez len raz, ale to preto, ze mala bola 3 dni pod lampou a dost plakala... Keby nemala zltacku, cumel urcite nepotrebujeme, ale bolo fajn, ze som si ho zobrala... 😉

fenrirka
6. dec 2007

aj ja si idem prave balit tasku...za chvilu je to tu 😅 a na pupok sa nema brat nic???Ja som este nebola tam v poradni idem az v utorok...a potom ako casto sa chodi???

certica
6. dec 2007

fenri, kazdy tyzden

arabeska
6. dec 2007

janetka,ono si tam po cisarskom 7 dni kvoli stehu.mne ho rano vybrali a o 12:00 som uz aj odxadzala.ja nemocnice tiez nemusim. 😅
cumel sme mali iba prve dni,kedze branusko je extremne save babo,ale uz cumlik davno nepozivame,branko ho uz nexce 🙂

fenrika,na pupok si netreba brat nic,oni ti tam daju vsetko.
pre babo si zober urcite rukavicky lebo oni ix maju malo a capicku tiez a potom plienky a utierky na zadocek to je vsetko co budes potrebovat 🙂

fenrirka
6. dec 2007

dakujem baby...a neviete nahodou ako su tam poradne ???Lebo v utorok idem na ultrazvuk a potom chcem ist prvy krat k niekomu

janetka
6. dec 2007

arabeska: ja som na stehy dosla z domu, necakali kym ich vyberu..uz sa vidim, ako ich budem otravovat, ze chcem ist domov 😉

arabeska
6. dec 2007

janetka,tak to ja som bola radsej ze uz sa tam nemusim vracat 😀

verulka
6. dec 2007

Baby, ja bez cumlu ani na krok 😀 krpci mali strasne silny a az neukojitelny saci reflex. V zivote mi nepustili prsnik, ze stacilo. Vzdy som ho musela vymenit za dudku a tu tahali non-stop. Podla mna je lepsie ho mat a nepuzit ako...Ja som pri Ajke nemala a tahala mi vkuse malicek, kym mi nedoniesli dudku...Intezivne dudlovali do roka, potom iba na zaspavanie a okolo 1 a3/4r sme cumel schovali definitivne 😉

c.e.r.t.i.k.
6. dec 2007

Moj maly ked dostal cumel, tak prso uz nechcel. Zamiloval sa do silikonu a k prsku nechcel ani pricuchnut(potvora 😠 ), tak som si musela odsavat. dodnes sa smejeme, ze mi domov prinesie nevesticku iba so silikonmi. 😀

c.e.r.t.i.k.
6. dec 2007

Jaaj a cumla sme sa zbavili az pred 3 rokom. 😝

luculka
6. dec 2007

babule takze mozem brat dudlik? nefrflu? 😠

c.e.r.t.i.k.
6. dec 2007

mozes 😀 . aj keby frflali, aj tak sama uvidis ci ho budes potrebovat 🙂

luculka
6. dec 2007

sak ano,,,,je to moje mimi,,,,teda bude 😵

c.e.r.t.i.k.
6. dec 2007

luculka, tak drzim palceky uz to mas zapar 🙂

ena
6. dec 2007

fenrirka; kedy si sa objednavala na ultrazvuk, ja som volala dnes a dali mi termin az 17.12... podla toho, ze kedy robi uzv lekar u ktoreho mam poradnu..
takze ty si v poradni teraz utorok nakoniec nebola?🙂

fenrirka
6. dec 2007

nebola:(((( ☹ ...teda bola som na antolskej ale nemal tam poradnu akurat ziadny...jednej sestri a ona ze to musite pozerat na dverach kde je napisane prenatalna ambulancia a v ten den uz nikdo nebol..teda bola niaka doktorka,ale ja nechcem zenu..
A ja som objednana na 11 a to som tam volala pred tyzdnom..takze tam pojdem do tej poradne v ten den ako na uvz

hellosona
6. dec 2007

dakujem za vase nazory na cumlik... jasne, ze je lepsie, ked ho babo nemusi, ale fakt je, ze saci reflex babu neovplyvnime. radsej si ho vezmem a mozno nepouzijem 😉

ena: diki... som nevedela, ze maju aj erarne ciapocky 😉 takze oni tam maju fakt asi vsetko 🙂

vesi
6. dec 2007

hellosona, ja som mala cumlík so sebou a aj som ho použila, lebo malá chcela dudlovať aj ked nebola hladná 🙂

ena
6. dec 2007

fenrirka: tak to sa mzono aj uvidime, lebo aj ja idem 11teho do poradne, opat s malym, tak ked pojdes okolo, tak zakukni hned pri prvej ordinacii ;)Ale ohlas sa, ze si to ty, lebo bez foto tu na MK ta tazko identifikujem ;)

fenrirka
7. dec 2007

no fotku som sa sem snazila dat len vypisuje ze je moc velka..A na kolku tam ides???

fenrirka
7. dec 2007

ozaj ako casto sa chodi na antolskej do poradne mne doktor vravel ze budem chodit 2x do tyzdna.?

valy
7. dec 2007

mne kazal chodit len raz za tyzden

c.e.r.t.i.k.
7. dec 2007

normalka je raz za tyzden, ja som chodila podla potreby aj 2x.

fenrirka
7. dec 2007

dakujeem 😉

ena
7. dec 2007

fenrirka; raz za tyzden sa chodi..
a chcela by som tam byt najneskor na deviatu, minule som chcela o 7mej z domu vyrazit a nakoniec sme sli o 9tej 🙂)

certica
7. dec 2007

enus, a maly ti tam v pohode vydrzi?

ena
7. dec 2007

certica: no, najprv je v kociku, zje rozok s maslom co mu zabalim ako skolakovi na desiatu.. doma nechce, a ked sme vonku, tak bez problemov 🙂).. potom mu povytahujem auticka, knizku.. a potom ho to omrzi, tak ho musim z kocika vypustit, polieta si po chodbe, ja za nim a tesne pred tym ako sme na rade, ho musim narvat naspat do kocika a vnutri je v pohode.. len preventivne mu este supnem cumel do pusy..
a inak, potom trpnem, ze ci nebudem mat vysoky tlak 🙂 ale naposledy bol v pohode 120/80 🙂)

no a teraz sme tak do 2 hodin cakali.. ale rekord s filipom mame cakanie 2 a tri stvrte hodiny a zvladli sme to.. aj ked som sa za nim dobre obehala ;)

fenrirka
7. dec 2007

ena-ja tam mam byt medzi 8-9 ale pojdem radsej skor,hadam ta stretnem....zacalo ma boliet brusko a uplne dole...take ze to akoby pichlo...sa trocha zacinam bat 😅

fenrirka
11. dec 2007

no ena neviem ci som ta nahodou nevidela,ale uz som bola na rade tak som nemohla obehnut....cakala som tam najprv na ten ultrazvuk 2hodiny a potom doktorovi drobnemu do poradne...na ultrazvuku mi povedali ze mali je vacsi...vazi uz 3600g a doktor zas povedal ze je to v poho...no neviem..
a mam taky dotaz do porodnice si mozem zobrat aj tie plienky na 3 az 6kg,alebo to bude velke???

jahodka11
11. dec 2007

fenrirka,
my sme mali 3320g a najskor sme mali pampersky od 3-6kg, ale doma mi stale pretekal....kupili sme tesco plienky od 2-5kg a su uplne super!!! stoja omnoho menej a su naozaj perfektneee....teraz ma danielko uz viac ako 5kg, ale stale mame tuto velkost plienok...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre