Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dorotka
10. okt 2006

Chcela by som sa spytat ako funguju prehliadky porodnice ak mi vie niekto poradit vopred dik 😉

danii
autor
11. okt 2006

dorotka, v tomto ti neporadim, ja som bola dohodnuta priamo s lekarom.

ozaj, vyzaduje sa pri porode na antolskej nejaka predpripava, cvicenie, alebo je to vsetko len na mojej voli?

adetka
12. okt 2006

ja by som tiez rada vedela... ze ci musim absolvovat psychofizycku pripravu na porod na Antolsjkej, ked chcem rodit na Antolskej...

adetka
12. okt 2006

a ano... lezala som tri dni na Antolskej... na 5. poschodi... ti je I. porodnicko-gynekologicka klinika... povodne zo Zochovej... chceli ma nastavit na inzulin, ale nemoniec mi odporucili dietu... kvoli cukrovke...

su tam fajn lekari... Doc. Krobel... moj pravdepodobny porodnik je velmi mily, ukecany, vtipkuje... s pacietkami sa o vsetkom porozprava... Dr. Niznanska... mila, tiez ukecana, usmievava, strasne energicka... Dr. Havalda... mily, nie velmi ukecany, ale ochotny... vsetci traja su skutocni odbornici

sestricky... aj ked stale hundru, ze musia vela robit... pomozu, posluzia... aj lekarskymi radami, ak lekar nie je pritomny...

to su moje pocity

danii
autor
13. okt 2006

adetka, dakujeme, aspon nejaku info mame 😉
a uz je vsetko ok?
my sme boli v pondelok na prehliadke porodnice, izby,..... mas to uz aj ty za sebou, alebo sa len chystas?

dorotka
13. okt 2006

ok skusim si tam proste zavolat cez centralu

alexandra
13. okt 2006

Celkom zaujimava info o Antolskej:

7000,- : vybrany lekar, zmluvu treba podpisat dopredu
2500,- : epidural
2500,- :nadstandartny porodny box
500,- : otecko pri porode
1000,-/noc- : nadstandartna izba- ak ste dve na izbe
2000,-/noc- : nadstandartna izba- ak si sama na izbe, alebo s otcom dietata

danii
autor
13. okt 2006

a das nam vediet? 😉

alexandra
14. okt 2006

Ja som bola ked som tam lezala v 20tt.. A pacilo sa mi, najma teda ten nadstandartny porodny box.. Izba je myslim uz zbytocny luxus, su tam akurat drevenne postele a na kazdu izbu kupelka, v ostatnych je na 2 izby jedna kupelka..

emjee
14. okt 2006

co znamena nadstandartny porodny box?

leila
14. okt 2006

nadstandardny porodny box na antolskej je v osobitnej miestnosti, je ze vraj sirsi ako normalny a lekarom sa tam tazsie pracuje, zena si musi viac rozkrocit nohy ako na normalnom 🙂

alexandra
14. okt 2006

leila bola si tam?
emjee je to samostatna miestnost, velka asi ako jedna izba tam, v nej je novy porodny polohovatelny stol, 2 kresla so stolikom, hned z nej sa da ist do sukromnej sprchy a WC no a samozrejme je hned vedla aj miestnost pre babetko, s inkubatorom a vsetkym zariadenim... Je tam aj fitlopta a podobne vecicky..

verulka
14. okt 2006

Baby a ked ste v normalnom porodnom boxe ako je to so sprchou? Je tam len jedna alebo ako. Mna to len zaujima, nerodila som tam. Teraz tam vsak chodim a Dr. Niznanska je fakt supis

tonicka
14. okt 2006

Alex, ta nadstandartná izba sa da objednať alebo ako to funguje? Ked prídem rodiť, mam sa spýtať, či je volna?

dorotka
14. okt 2006

kocky co som sa docitala na bateku takye ten stol je nizsii a teda sa z neho lahsie schadza hlavne je to velka vyhoda pre kocky s problemovymi klbami tie postele na nadstardke su zevraj tiez nizsie ale inac v tom ani oni vyhody nevideli este mozno v tom ze ked je velmi plno daju ta niekte k rizikovemu a tam sa sestricky velmi nestaraju
pri normalnom boxe pisali ze ta sprcha je na chodbe a fitlopta tam je tiez

dorotka
14. okt 2006

a tie prehliadky vraj funguju tak ze ked mas vybrateho lekara da sa dohodnut s nim alebo sa tam da iba zazvonik ked nemaju kriticku situaciu s porodmi sestricky to tam poukazuju

lodia
15. okt 2006

rodila som na anteloskej, sprcha je tam jedna pre dve izby...myslim na novorodeneckom, aj na rizikovom..na porodnici taktiez..

lodia
15. okt 2006

su tam vyborne porodne asistentky...mile, pomozu, poradia, potesia, ukludnia..uplne super..a aj zazartuju...dobre naladene a usmievave...lekari zalezi ..je to rozne..mna mal rodit niketo iny, ale zle si to naplanoval 🙄

alexandra
15. okt 2006

Porodne boxy - tie klasicke, su 3, al. 4 vedla seba len predelene stenou a v jednom z nich uz je tiez ten lepsi stol a ze planuju vymenit aj zvysne. Tieto boxy maju sprchu na chodbe.
Porodny nadstandard si mozes dohodnut aj vopred, ale ak nebude volny tak smola.. Nadstandardne izby su tam 2 a tiez musia byt volne, nedaju sa 'objednat' vopred

tonicka
16. okt 2006

Dakujem, za vyčerpávajúce odpovede 🙂

danii
autor
16. okt 2006

my sme tam boli pozriet minuly pondelok. a za nadstandard porodny box sa plati nie 2500 ale 5000. tak nam povedal lekar. fit loptu som tam nevidela. ale je tam kupelka s wc. co som v normal.boxoch nevidela. tam su ako hovori alex 3 obycajne postele a jedna taka novsia, vsetky predelene murikom s malou zaclonkou.
ale ten nadstandard porodny box sa mi pozdaval.

zuz11
16. okt 2006

tak ako pozeram tam antolska je drahsia nadstandard 🤐 co viem tak v Ruzinove su polovicne ceny za izby 🤐

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

tento tyžden si idem dohodnuť pôrodníka na Antolskú 🙂 všetci sú na 5.posch? a v nemocničnej časti alebo v poliklinike ?

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

ešte som sa chcela opytať či ma každy Dr.svoju ambulanciu ????

alexandra
16. okt 2006

danii aj mne, ale 5 tisic nie je uz trosku prilis vela? 😒

danii
autor
16. okt 2006

kati su hore nad poliklinikou. ak aj vojdes cez nemocnicu, musis to prejst cele.
zuz, neviem ake su ceny v ruzinove, no na antolskej su take.... za ten box je to dost nie?

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

no to je teda dosť, však tolko stoji izba v Crowne Plaza na noc 😀 a až taky luxus to asi nebude 😀

alexandra
16. okt 2006

katka to je ale porodny box, nie izba, to je ine 😉

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

ja vieeeem, šak len porovnávam ... potom čo je tolko tehotných a v BA polovica zrušených pôrodníc mi je to v podstate jedno kde odrodím, len nech to nie je na chodbe 😀

danii
autor
16. okt 2006

katka - 😀 😀 asi tak......
alex, planujes ten nadstandard? izbu/box?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre