Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

x_shushu_x
3. sep 2011

@wera.g no ja idem uz na 8:00...spominala, ze je aj o 11:00, ale uz mala plne a potom poobede, ale to neviem ci je vobec na antolskej....Mne to rano aj tak viac vyhovuje....

erickaa
4. sep 2011

@renatkas pozriem, pozriem 😉

zahradka
4. sep 2011

Ahojte mamicky, rozhodujem sa medzi tymito porodnickami na zazmluvnenie: Malova, Marekova, Dubcakova, Bertoldova, Hammerova, Lamprechtova. Ake mate s nimi skusenosti z porodov? Pozitivne aj negativne... Dakujem 🙂

janikak
4. sep 2011

@zahradka ja som bola len u Dubčákovej v poradni, ale zdá sa mi v pohode. Kamoška ju mala pri pôrode a chválila si ju. Tiež veľmi dobré ohlasy sú na Maľovú. Vraj je veľmi ľudská.. 🙂

swiss
4. sep 2011

@zahradka ja som mala Dr. Marekovú a bola som s ňou veľmi spokojná. Hrozne zlatá, vie odľahčiť situáciu, zažartovať, povzbudiť a hlavne zbytočne nestresuje. Takže ja za seba len odporúčam. 😉

heln
5. sep 2011

@aaddeell už viem, ktorú mladú silnejšiu asi myslíte, tá bola fakt veľmi milá, spolubývajúca sa jej stále niečo pýtala, tak nám vysvetlila aj to prečo nám stále merajú teplotu 😀

renatkas
5. sep 2011

@erickaa dnes som sa tam dovolala takze idem tam vo stvrtok na 10-tu, uz mi nemusis pozerat dakujem 😉

aaddeell
5. sep 2011

@renatkas ahoj vzdy som stihla poradnu unho v nemocnici myslim ze zacinal o 11 a ja som prisla o 10.30 a bola som vzdy prva

adetka
5. sep 2011

dievcata... mam na vas jednu prosbicku... nemate naaahodou opisane alebo vyfotene ordinacne hodiny doc. Korbela?.... byva tam v stredu rano? mala som ho zazmluvneneho pri Mirke... a chcem aj teraz... velmi by ste mi pomohli... kedze som z Nitry...

x_shushu_x
5. sep 2011

@wera.g No ahoj, takze uz to mam za sebou :oP. Kedze sme tam boli 2 baby prvykrat nejake 3 tam boli uz stvrty a tak podobne xD- vlastne ani neviem aku sme mali temu, ukazovala nam skor polohy ako predychavat kontrakcie, ktore su kedy najlepsie a pod....dnes bola taka cisto "bolestna prednaska"....no a samozrejme cvicenie :o)

x_shushu_x
5. sep 2011

Dnes som si na antolskej isla odfotit rozne ordinacne hodiny, aby som vedela, v ktory den a hodinu sa mi tam oplati ist. No a mam asi 3 alebo 4 dvere, kedze na mna vybehla sestricka, ze tie ordinacky na dverach aj tak nemaju vyznam 😀 . Takze ideme na blint, hej? 😅 ..

janka273
5. sep 2011

@zahradka Maľovú som mala pri pôrode - len na zašitie - veľmi dobrá, milá, mladá, jemná dr.- len neodporúčala epidur..
Ona má 2 deti - prvé tiež rodila s epid. - a vravela mi, že ako následok jej zostali bolesti chrbta. Neviem, či je to pravda, ja som rodila tiež s epi.- mne nepomohla.

renatkas
5. sep 2011

@adetka ked si ho chces zazmluvnit tak zavolaj sestricke v ambulancii 22 - cislo 02/68672549 a povedz ze ku komu chces ist ze si ho chces aj zazmluvnovat a mali by ta objednat, mna tak dnes objednali k Rozembergovi na ambulancii 27 takze mi dali presne termin kedy mam prist. Lebo mi sestricka hovorila ze oni robievaju aj na niekolkych ambulanciach subezne, aj ked neviem ako sa to da stihat ale nevadi...
@x_shushu_x tipujem ze ked nevies ku komu chces ist tak mozes prist hocikedy len si pozries na ktorych dverach maju prenatalnu poradnu...

renatkas
5. sep 2011

@janka273 a kde si rodila s EPI a kolko davok ti davali? Ja nemam po Epi nasledky, len v noci som odpadavala a dusila som sa ale uz na dalsi den bolo dobre, prvu davku mi dali slabsiu a citila som kontrakcie len na polovici tela a dalsie 4 davky som uz necitila nic.

Baby idete niektora na tu prednasku o EPI teraz v stredu? Kam to mam vlastne ist?

kaia
5. sep 2011

@renatkas, jeeej, ja som si pri nasom synovi zazmluvnila Rozemberga, bol uzasny! Velmi odporucam 😎

erickaa
5. sep 2011

@renatkas Ahoj, ale keby si chcela, tak ja som ti to aj odfotila... Však dám to sem, možno sa aj iným zíde 😉

janka273
5. sep 2011

@renatkas rodila som na Antolskej - BA, a dali mi len 1 dávku, lebo potom po dákych 20min som porodila, ale epi - mi vôbec bolesti neutlmila ☹

erickaa
5. sep 2011

@renatkas prednáška o EPI je v nemocničnej časti na prízemí. Od hlavného vchodu ideš stále rovno, až kým neprídeš k výťahom. Tam je taká veľká chodba, kde budú postávať mamičky, prípadne aj s oteckami. Neprehliadneš 😀 A ty si už EPI mala, tak to povieš tej anesteziologičke (ona sa bude aj pýtať, že kto už rodil s EPI) a dá ti iba papiere a ideš preč. Nemusíš ani na prednášku ostávať 😉

erickaa
5. sep 2011

@janka273 Tak asi preto, že účinok nastáva až po polhodinke. Si to nestihla. A pri šití ti nepomohla? 😕

adetka
5. sep 2011

mne epi neskutocne pomohla... zrazu som nemala bolesti a citila som iba tlaky... a pri siti podobne... nic som necitila... aj teraz chcem epi...

janka273
5. sep 2011

@erickaa Pri šití asi hej - pretože som nič necítila a dokonca po pôrode mi nič nebolo, hneď som išla upratovať tašky a robiť poriadky v nich, sestrička na mňa pozerala - a pýtala, či ma nič nebolí, a pri tom som rodila 12hodín v neuver. bolestiach / po mega vyvolávačke/, ale po pôrode - ako znovuzrodená 🙂

erickaa
5. sep 2011

@janka273 No tak super, ja sa vlastne toho šitia bojím najviac. Dúfam, že mi EPI dobre zaberie 😅

janka273
5. sep 2011

@erickaa neboj cicuška 🙂- pôrod bol 1000x horší, ja som mala 8 štichov- a nebolelo ma vôbec, ani po pôrode, hneď som sedela, a kam ideš rodiť?

erickaa
5. sep 2011

@janka273 nebojím, iba strach mám 😀 Však sem na Antolskú, som si dneska aj doktora zazmluvnila 😉

janka273
5. sep 2011

@erickaa a dr. máš akého zazmluvneného?Lebo mne celý pôrod odviedla pôrod.asistentka / mala som ju dohodnutú/ a iba na zašitie prišla Maľová- mala vtedy službu.

erickaa
5. sep 2011

@janka273 Scholtza. Ja žiadnu pôrodnú asistentku nepoznám, škoda. Môžem len a len dúfať, že natrafím na nejakú príjemnú a hlavne nápomocnú 😅

janka273
5. sep 2011

@erickaa SCHoltz mi vyvolával pôrod - teda pichol mi vyvolávačku, pretože 3 dni sa mi pokúšali vyvolať čipkami a liekmi a to na moje telo neplatilo....pôrod.asistentky - boli zlaté....okrem 2 - a to boli také staré ufrfľané fuksie, tú čo ja poznám , rozpráva po česky, má hrdzavé vlasy a volá sa p. Kubicová - bola pri mne mimo služby 12 hodín / celý pôrod/, preto som si ani nikoho nezazmluvnila / bola som sňou vopred dohodnutá/, ale vybrala si si dobre Scholtza 🙂 . Prajem ti rýchly, bezbolestný pôrod, a aby si mala už bábätko pri sebe 🙂 🙂 🙂

erickaa
5. sep 2011

@janka273 Joj, tak budem dúfať, že aj ja natrafím na p. Kubicovú 😉 A ďakujem veľmi pekne. Hlavne, nech je malá zdravá, ja to už hádam nejako prežijem 😅 😅 😅

renatkas
5. sep 2011

@erickaa dakujem za ten rozpis a to si z ktorej ambulancie fotila? Mne sestricka povedala ze mam prist okolo 10-tej ale to ani neordinuje ako vidim... ale ja mam ist na ambulanciu 27.

pitik
5. sep 2011

@erickaa citam,ze uz si si lekara zazmluvnila. tak drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne. aky si mala dojem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre