Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

veve39
12. dec 2011

@kobolova ahoj, ja som mala planovanu sc a bol to vyber porodnika pri zazmluvneni

kobolova
12. dec 2011

@veve39 dakujem 🙂, uf, a tak som sa tesila, ze druhe si konecne odrodim, a zase asi nic z toho ☹

veve39
12. dec 2011

ja neviem porovnat...ale u mna sc prebehla paradne - myslim pooperacny stav a hojenie

kobolova
12. dec 2011

@veve39 aj u mna - prve som totiz nakoniec tiez isla cisarskym, no porod zacal normalne, len som si to aspon raz chcela "pretlacit" sama, bez 24hod.nehybnosti, hladu a chybajucemu babu prvych 24hod.... 😒 A viem, ze ked este chceme tretie, tak to uz bude automaticky cisarak...

veve39
12. dec 2011

@kobolova ked budes po spinaly OK, babo ti prinesu uz ovela skor - jasne ze bez pohybu, na posteli, ale prilozit sa da...ked som rodila - u mna bola sc v noci, malu mi doniesli na 2.den doobedu....

kobolova
12. dec 2011

@veve39 a mala si pocit, ze ta starostlivost porodnika suvisiaca so "zazmluvnenim" stoji za to?

veve39
12. dec 2011

@kobolova myslim ze ano, v mojom pripade urcite
napriek tomu ze som mala planovanu sc sa mala musela rodit skor, v 36tt, porod sa este vobec nerozbiehal, babo malo zle ozvy...porodnik prisiel do porodnice neskoro vecer, vtedy som bola vyplasena z celej necakanej situacie a bolo to pre mna ukludnujuce ked tam prisiel....

quappa77
12. dec 2011

@jankalac Dakujem za odpoved, zajtra veru pojdem do nemocnice, lebo som z toho uz poriadne nervozna ☹

effkaa
12. dec 2011

@kobolova ceny sa zmenili - obidve su uz teraz tych 232 eur. Tety pri okienku ti povedia, ale ja som si vyberala porodnika a najskor som s nim spisala zmluvu a platila som az po podpisani zmluvy riaditelom nemocnice pri pokladni - asi tyzden od spisania zmluvy ma cakala na pokladni.

x_shushu_x
13. dec 2011

@kobolova
@veve39 mne robili akutnu sekciu v celkovej anesteze o 15:00 a o 18:00 uz mi malu doniesli...vedla mna lezala po spinalke, ktora isla skor a aj babo mala skor, nez som tam ja prisla a druhykrat jej ho doniesli este predtym ako mne malu....potom nam ich dlho nenosili, lebo nas "museli" nasilu rozhybat a dopichat infuzkami...takze natrvalo nam ich doniesli cca na druhy den okolo obeda...ak vam to pomoze 🙂 ..

nikolet_89
13. dec 2011

@x_shushu_x dufam, ze nie...

adetka
13. dec 2011

@kobolova zazmluvnenie je super... prvu sm rdila so zazmluvnenim a servis bol uuuzasnyyy... pri druhej dcerke som zazmluvnenie nestihla... a nie ze by na mna kaslali... ale nevenovali sa mi, na moje poziadavky (az na jednu malu ynimku) kaslali, sestricky ma ignortovali alebo boli chladne... pri zaplatenom chodil porodnik kazdu chvilku, dodaval odvahu, vysvetloval, setricky boli poslusne a mile... urcite zaqzmluvnit...
aj ked.. ja som rodila spontanne 😅

adetka
13. dec 2011

mno... tak vsetkym, co rodite na Antolskej v decembri a uuplne nahodou by ste chceli dat dieta ockovat proti TBC... vakciny nemaju a ani mat nebudu... ba ani v Podunajskych Biskupiciach, kde by este mohli ockovat, nemaju... ockovanie proti TBC nebolo zrusene od noveho roka... ale uz od 18. novembra, kedy nas pustili... som zvedava na studie, resp. vysledky... dopadu tohto rozhodnutia... o pat, desat rokov...
ja som chcela dat... ale uz nemozem... vraj po roku... ale to sa uz ockovat nebude...

x_shushu_x
13. dec 2011

@adetka huraaaa! aspon v niecom vedia rozmyslat triezvo :o)....ani nevies, ako si ma potesila :o)

kobolova
13. dec 2011

@x_shushu_x no vsak to... ja som bola prvy porod v celkovej (zacinajucej anesteziologicke sa nepodarilo pichnut spinalku 😀 ), rodila som 3:30, malu mi prvykrat priniesli za 5 hodin (cca. o 9h.) a potom az NA DRUHY DEN! To je na tom na figu! Este bolo plne sestonedelie, tak sme boli na pooperacnom na inom poschodi, a tam sa asi sestrickam deti nosit nechcelo... ☹

x_shushu_x
13. dec 2011

@kobolova no ked sa spatne pozriem...aj mna to hnevalo a najma preto, ze ju tam urcite dokrmovali umelym hnusom a ja som mala mliecko uz pocas tehotenstva, tak ho mohla aj hned papat, ale co uz....ale na druhej strane, si neviem predstavit, ze kedy by mi ju potom este doniesli...rano o 5 som musela prvykrat vstat a ist do sprchy a mala som co robit veru....potom jedna infuzka za druhou a potom mi ju hned priniesli....ani to som nevladala, ale vzdy lepsie ako z infuzkou v ruke no :o/....co uz...cisarsky nie je najlepsi, ale tak ked sa uz inak neda, tak co mozme robit...

lg1
13. dec 2011

Dievcata, je tu nejaka, ktora by mi vedela povedat, kedy ma ordinacne hodiny Dr. Oravec? A neviete niektora, ako bude robit cez sviatky? Vopred dakujem za radu.

finda
13. dec 2011

@lg1 robi kazdy pondelok a piatok od rana do nejakej 13-tej myslim.

bibi1711
13. dec 2011

ahojte kocky, neviete nahodou kedy ordinuje dr.Dubcakova?
dakujem🙂

jasminet
13. dec 2011

@bibi1711 bibka posielam ti na mail ordinacne hodiny z antolskej. v septembri mi ich niektora dobra dusa odtialto poslala... 😉

bibi1711
13. dec 2011

@jasminet , janka, dakujem...chystam sa do rizikovej...🙂

jasminet
13. dec 2011

@bibi1711 rizikovu ma v piatok od 13 -14/30 na c. 25. ides si ju zazmluvnovat?

bibi1711
13. dec 2011

@jasminet , vobec som ju na tom papieri nenasla...jj, idem...

jasminet
13. dec 2011

@bibi1711 je na tom 3 pap. uplne dole....

bibi1711
13. dec 2011

@jasminet , nejako som ten treti prehliadla. dakujem...

jasminet
13. dec 2011

@bibi1711 nie je zac...a setri sa 😉

votaress
14. dec 2011

@effkaa Ahoj prosim ta a nevies nahdodou tel. cislo na pokladnu nech si overim ci maju uz moju zmluvu nech sa zbytocne neprehanam ???

effkaa
14. dec 2011

@votaress nasla som len toto: 02/6867 1111, mozes si tam skusit zavolat a opytat sa, ci ta prepoja. Ak ti lekar podpisal zmluvu pred tyzdnom a viac, tak by tam mala byt. Ine cislo, bohuzial nemam...

votaress
14. dec 2011

@effkaa Dakujem, no praveze sme to podpisovali len tento pondelok

effkaa
14. dec 2011

@votaress hladala som aj na pokladnicnom bloku, nic tam nie je 😒 Este to tam byt nemusi, ale moze... to mas pravdu, mozno by si sa zbytocne presla... nepockas do pondelka 😉 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre