Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

luciacc
10. feb 2009

Ahojte, prosím vás viete mi povedať, kam mám ísť na prednášku o EPI? Je to v časti poliklinika? Aké poschodie a číslo dverí? ďakujem

talinka
10. feb 2009

andreaaa,aj ja som mala nastupit do nemocky,lebo som 4 dni bola po termine, ze mi nieco pichnu a uvidi sa...no ale ako mi robili vstupne vysetrenia,mala som zle vysledky,zle ozvy plodu,takze hned som sla sekciou,ale ine baby tam cakali a lezali aj tyzden,uplne unudene,lebo im hned nezacali vyvolavat..tak som rada,ze sa to u mna nakoniec vyvinulo takto 😉

emjee
10. feb 2009

andreaaaaa ja este neviem, zajtra idem do poradne, predpokladam, ze mi povedia zajtra - v knizke mam termin pisany na 14.2

luciacc je to v nemocnicnej casti, za recepciou prejdes tou chodbou az na koniec k vytahom a oproti vytahom uvidis anesteziologicke odd. - je to na prizemi

janula10
10. feb 2009

akejka ved hej ja sa nebojim ani toho ani toho...uvidime....a zatial mi sekcia nehrozi ani nahodou....

luciacc kazdu stredu o 14h cez hlavny vchod do nemocky az na koniec tam je aj detsky obchod je tam anesteziologia oddelenie na prizemi je to

luciacc
10. feb 2009

Emjee a Janula10, ďakujem 🙂

xixi7
10. feb 2009

Barila, aj ja som si zazmluvnila dr. Durinovu, aj preto som kludnejsia ...ale rodim neskor nez ty, 7.marca.

akejka
10. feb 2009

emjee: super, tak ty čakáš Valentínske bábo 🙂 To by bol pekný termín.

macosc
10. feb 2009

ahojte mamičky a buduce mamičky.CHcela by som Vás poprosit o skúsenosti s DR. Janáčom totižto rozhodla som sa u neho rodit.

barila
10. feb 2009

XIXI7 chodis k nej do Prosanusu? Budes rodit spontanne alebo cisarsky? Ako si spokojna?

tehula
10. feb 2009

to nika2007: nehnevaj sa za moj nazor, ale ja som z toho nepochopila, preco by nemocka na Antolskej bol horor. Kvoli sestricke, ktora mala 100kil? Ci kvoli tomu, ze si prisla podla mna pomerne o 5min 12 s 5min kontrakciami? Ci kvoli klystiru, ktory sa bezne dava a nielen na vycistenie, ale aj na rozbehnutie porodu?
Kvoli tomu, ze doktor sluziaci nocnu nebol zrovna v haptaku? Kvoli tomu, ze pri komplikaciach zavolali radsej kvalifikovanejsieho doktora?
Nepochopila som, prepac. Su tu zeny s podobnymi, pripadne horsimi zazitkami, kedy babatku klesali ozvy, museli taktiez na sekciu.........a napriek tomu to takto neodvrhli.
Pises, ze je jedno, ci zazmluvneny, alebo nezmluvneny doktor...........podla mna nie, ten na zmluvu by tam bol nastupeny jak pajac hned, ako by si mu volala, ze rodis, preco myslis ze nie?

labutka
10. feb 2009

luciacc, mne dal na tu epiduralku doktor odporucaci listok... takze zajtra sa tam vidime? 🙂

diddi
10. feb 2009

Ja som nemala zazmluvnenu lekarku a napriek tomu sa VYNIKAJUCO o mna aj deticky starala,bola pri porode a aj tyzden po kazdy den prisla...aj dvakrat...dr.Niznanska

katka1981
10. feb 2009

kukenzi, to ako myslis s tymi upratovacami? Su dobre?

diddi
10. feb 2009

Katka,ano 🙂...chodievaju o 6.00 upratovat.

egyptanka
10. feb 2009

Ahojte babule, dnes som bola na poslednej poradni u svojej gynek. a mam sa hlasit uz v porodnici. Ako to prebieha "ten krat po prve". A kedy a kde sa tam hlasit? Mam tam uz ist zajtra alebo kedy?

Dakujeeeeem.

emjee
10. feb 2009

egyptanka vyberies si nejake dvere medzi 23-27 😉 pripadne nejakeho porodnika ku ktoremu by si rada isla a prides tam ked ordinuje - tot vse, nezabudni so sebou moc

tehula
10. feb 2009

diddi: a vizita zacina kedy? O siedmej? Tak potom je to ok..........ved aj tak musia baby povstavat a dat sa dokopy

palculienkkka
10. feb 2009

... čo ak nás to niektorú chytí skôr, napr. v noci ..kde sa treba hlásiť na Antolskej? ☹

katka1981
10. feb 2009

diddi, aha asi moc nenaspim hehehe, ajtak by som nespala, jaj nech to uz mame za sebou. Sice ja mam este casuuuu.

emjee
10. feb 2009

egyptanka tu mas rozpis kde kto kedy ordinuje https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

palculienka vtedy treba ist na centralny prijem (ale furt som nepochopila kde v prciciach je ten centralny prijem)

emjee
10. feb 2009

a dvere c. 26 su urcene vraj len na prijem pocas ordinacnych hodin

egyptanka
10. feb 2009

emjee, dik. Asi by bolo vhodne tam prist cim skor.

emjee
10. feb 2009

egyptanka odteraz aj tak budes chodit raz za tyzden do poradne, takze ako uznas za vhodne, mozes ist uz zajtra ale staci kludne aj o tyzden ked si dnes uz bola u svojho a vsetko bolo ok

dadka212
10. feb 2009

Macosc tu je o ňom téma https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ale ja to neriešim, síce s ním nemám skúsenosť ako s pôrodníkom, ale počula som na neho vela dobrého, ako zachránil dieťatko alebo aj mamičku tým, že je schopný robiť rýchle rozhodnutia, keď treba 😵 ja som rozhodnutá u neho rodiť, chodila som k nemu do poradne minulé tehotenstvo a budem aj toto 🙂 a dúfam, že bude súhlasiť aby som si ho zazmlluvnila....on je proste doktor, ktorý si nedáva servítku pred ústa (napríklad mi povedal, že som pribrala jak sviňa 😅 ale bola to pravda) sú rodičky čo od neho odchádzali s plačom, lebo sa ich také veci velmi dotýkajú, ale mne sú také veci skôr smiešne, proste mám podobný humor 😀

Egypťanka stačí keď tam pôjdeš budúci týždeň, normálne na poradňu 🙂

egyptanka
10. feb 2009

emjee, centralny prijem je ako je pokladna. To je tam ako je pohotovost, dole vedla parkoviska a diky za tie ord. hodiny.
dadla, super uz som myslela ze sa mam hlasit hned zajtra.

emjee
10. feb 2009

dole vedla parkoviska - ale pod nemocnicnou castou alebo pod poliklinikou?

egyptanka
10. feb 2009

emjee, pod nemocnicnou castou.

egyptanka
10. feb 2009

je to vlastne v suterene budovy nemocnice, orientacny bod je vstupne schodisko nemocnice, a na lavej a pravej strane dole pri schodisku su dvere, ktorymi ked prejdes sa dostanes na centralny prijem.
urcite to najdes, lebo furt tam vychadzaju nejake sanitky. 😀

palculienkkka
10. feb 2009

to som ani nevedela,že je to centrálny príjem.... návštevné hodiny sú do 17.00 ... keby chcel drahý prísť za vami neskôr, tak týmto vchodom sa dostane za vami ...pstt..hii 🙂

kukenzi
10. feb 2009

katka1981, upratovacky prisli vzdy v tej "najvhodnejsej" chvili a raz mi sprchu tak vycistili, ze som sa skoro povracala, ja nechapem, co za humus prostriedok pouzili, ale bolo to ako kombinacia sava s mocom, zavolala som tam sestricky a uznali, ze sa tam neda ani dychat a to som tam mala byt s malym 😝 hrozno pod postelou /sice len 1 bobulka, ale predsa/ tam bolo po cely cas od mojho prichodu, az kym som ju neupozornila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre