Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
5. máj 2009

tehula, no to riziko 😖 som nevedela... ja by som inac strasne znova chcela nadstandard... nejde mi o izbu, ale neviem si predstavit, ze budem chodit za manzelom na chodbu a neprituli si babo... to bolo take super, ked sme mohli kecat na izbe, alebo na balkone, on sa kochal malym, ja som sas sla v klude osprchovat

ze na bobrosa 😀 😀

zuzkad
5. máj 2009

kukenzi tak ja dufam, ze tak dlho to nepotrva...duuufam 😖 😖 ja by som rada rodila rychlo...ja nikdy nerada cakam na nieco..ja chcem mat vsetko hned 😅 😅 😅 tak dufam, ze aj porod pojde rychlejsie 😉 😉 😉
ja si davam EPI...moja sestra si ju chvalila...pri prvej jej veelmi pomohla pri bolestiach...potom lepsie tlacila a vsetko viac zvladala...pri druhej jej pichli EPI neskoro a tak mala aj tak bolesti...ale po porode hned bola fit ...ja som bola na prednaske a chcem ju mat v zalohe...uvidim ako budem zvladat bolesti a podla toho sa priamo na mieste rozhodnem 😉 😉

tehula
5. máj 2009

kukenzi> aj ja som strasne kvoli tomuto chcela ten nadstandard....muz by tiez tak chcel, ze aby mohol prist.......no ale vidim, ze tych porodov pribuda a mozno sa mi neujde solo cimra....Ale co uz, vidim, ze tam ide kopec zlatych maminiek a este si budem pochvalovat spolocnost 😀
V kazdom pripade, snad to tam nebude taky horor a nedopadnem jak mama, ked mna rodila, ze sa za 2dni zbalila a povedala, ze ide domov, ze dosli vlozky, hajzlak a ona v tom bordeli nebude uz ani minutu 😀 Tak uz vidim, preco sa v dnesnej dobe musi vsetko trepat so sebou do nemocky

kukenzi
5. máj 2009

aj ja mam epi v zalohe, kdyby neco, pri prvom som si dala tiez do zalohy, hoci som nemala silne bolesti, nevedela som, co ma este caka a bez vahania som si ju dala. mna dost boleli krize, ked mi supli epi, tak brucho som citila, ale tie krizove bolesti nie, to bola super ulava

zuzi, vsak aj ja cakam, ze budem mat rychly porod, kto by necakal, ze? a hlavne co najmenej bolesti.

tehula, ved aj ja prezijem obycko izbu, vsak izby su rovnake a aj tak som tam vela nenaspala, lebo ked som mala maleho prvu noc na novorodeneckom, tak namiesto spania som ho stale chodila pozerat 😵 😵 😵 a tych par dni vydrzim kecat s manzelom aj na chodbe 😀 ... ale aj tak by som rada nadstandard 😀

kukenzi
5. máj 2009

... a ked som ho mala na izbe, tak som sa nim stale kochala 😵

miluska.h
6. máj 2009

baby, zuzkad mi pisala sms, ze uz je v nemocke, takze maly Nicolasko coskoro pride na svet 🙂 drzte palce!

certica
6. máj 2009

drziiime 😉
kukenzi, vcera si zuzku spravne nakopla 😀

terezka044
6. máj 2009

jeej to je super, uz to ochvilku bude mat 🙂 🙂

tu EPI vam potom podla moznosti pichnu aj druhy krat, napr. ked to bude dlhsie trvat a zacnete citit bolesti, popr. aby ste necitili sitie?
ak ano, platite 2x2500 alebo len raz, a kolko asi tak trva ten jeden epidural kym vydrzi? 😀

tehula
6. máj 2009

juhuuuuuuuuuu, budem na nu mysliet. milusha, diky za info 🙂

martinex
6. máj 2009

Ahojte chcem sa vas spytat na mudr.durechovu..Mate s nou nejake skusenosti???

kukenzi
6. máj 2009

certica 😀 zuzka, drzime palce.

terezka, platis len raz 2500 a nebudu ti to znovu pichat, oni ti len pridaju dalsiu davku do toho katetra, co je vyvedeny, alebo ako sa to vola.

terezka044
6. máj 2009

kukenzi aha, ja budem mat zapichnutu tu hadicku stale v chrbte ci ako? 😕 😀

inak chcela by som sa opytat bab, ktore rodili na antolskej a uz su doma - dostali ste kufrik? mal by to byt kufrik s nejakymi vzorkami atd pre babatka,a mala by tam byt knizka mama a ja... ako to je to s tym? 😲

talinka
6. máj 2009

baby!!!! troska vam sem vlezem, ale :

zuzkad to uz ma za sebou !!!! 😵 😵 😵 😵 uz mam aj foto a maly je prenadhernyyyy.... 😵 😵 😵

"Tak a som na svete, volam sa Nicolas a narodil som sa 9:43, meriam 48cm a vazim 2970g. Maminku som troska potrapil, ale mame to za sebou. Rodicia su moc stastni.!

juchuuuuuuuu........Zuzinka moja velka GRATULACIA..konecne si sa dockala... 😵 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuk

talinka
6. máj 2009

terezka, ja som kufrik dostala...ale iny ako slubovali, tak som si potom vydupala este ten s knizkou mama a ja ,ale veru nestal za vela...ta knizka je len taky hrubsi maly casopis..a to su len pozliepane clanky z casopisov a z toho vytvorena kniha, takze pokial citas MAMA A JA, o nic si neprisla 😉

kukenzi
6. máj 2009

jeeee, gratulujeme zuzke. prajeme rychle zotavenie, nicolasovi vela mliecka. nicolas, vitaj na svete 😵 takze nakoniec to mala celkom rychle. talinka a kde su foto?

terezka, ano tu hadicku budes mat dokonca porodu, aj pri siti ti tam daju slaby oblbovak. ona pojde od chrbtice a bude prilepena cez rameno.... takze masaze chrbta od priatela nehrozia ani nejake velke krutenie sa na porodnom stole, aby si si to nestrhla.

majka86
6. máj 2009

jeej gratulujem straaasne moc :o)))

majka86
6. máj 2009

ja som kufrik dostala este u mojho povodneho lekara.. veru za vela nestal :o)

talinka
6. máj 2009

kukenzi, no ja ju mam v mobile 😉

majka, ja som dostala aj od povodneho lekara aj po porode v nemocke a este aj ked som bola doma ten co som mala dostat este v nemocke, lebo mne dali este ten bez knihy mama a ja

certica
6. máj 2009

jeej tal, ahoooj! 😀
zuzke gratulacia a vela pohody 😎

majka86
6. máj 2009

jaj taak, ja som myslela, ze sa len jeden dostava..
talinka na zuzku to prislo v noci? ked tak skoro rano rodila? ci nemas take info :o)

mna to caka o 2 dni..dufam 🙂

certica
6. máj 2009

majka, idete vyvolavat? (nemyslim duchov 😀 )

majka86
6. máj 2009

certica ..to asi nie 🙂 ak teda myslis pomoc manzela 😀

certica
6. máj 2009

nijeee 😀 , myslim dokiho 😀 . klasika vyvolavacku...
jaj, teraz kukam, ze mas v piatok termin

majka86
6. máj 2009

😀 😀 dnes mi to paaali 😀
no ano , v piatok mam termin, len mala sa tvari, ze nie 🙂

wiola
6. máj 2009

Velikanske gratulacie Zuzkad 😵 😵 😵 !!!!

Tesime sa spolu s tebou moc moc moc moooc 🙂 😵 a zdravicka vela vela vela veeeelaaaa posielame 🙂 😵

akejka
6. máj 2009

zuzkad gratulujem 🙂 No vidíš a včera večer si ešte písala, že malému sa nechce na svet...ako sa to rýchlo zvrtlo 😉 Deti sú nevyspytateľné, aj moje sa prihlásili na svet v dni, kedy som to čakala najmenej 😉
Som zvedavá na info z pôrodu... 😉

majka86
6. máj 2009

wiola halo a ty co :o))

talinka
6. máj 2009

certica, ahooooooj 😀 ani sa neozvesss 😠 😠

majka, ako som teraz citala este takmer do polnoci pisala na kona...( v majovcatkach) a o piatej tam napisala, ze sa zobudila na bolesti, odisla jej hlienova zatka,mala kontrakcie...takze prislo to nahle ani sama to vecer este necakala 😉 a drzim aj tebe palce...!!! 😵

majka86
6. máj 2009

dakujem 🙂

certica
6. máj 2009

tal, ty speh! idem zachvilu k lekarke, mozes mi zatial nieco pekne do ip... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre