Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

danka_ba
29. jún 2009

tehula co ti robili? to pocujem 1x z rukami ...
katrin, ja som ani nie za pol roka povedala, ze urcite chcem aj druhe. Hlavne ked vidis ako to malinke rychlo narastie a kolko radosti take babo prinasa 🙂 (na tie zle veci rychlo zabudnes )

tehula
29. jún 2009

gertka> tych izieb po 3baby je len par, to su tie zadne. Vacsina je po dve 😉 No a nie vzdy sa da balkon otvorit, lebo ked nechavaju sestricky dvere rozcapene co beha vizita... tak nemozes mat deti v prievane 😠
danka> no hradzu mi roztahoval, ked sa prerezavala hlavicka

danka_ba
29. jún 2009

Kokso - to si neviem predstavit. A mala si aj manzela pri porode? Lebo mne take nieco nerobili, mna nastrihli...

gertka
29. jún 2009

tehula...tak to aby som tams nimi urobila poriadok 🙂 ziadne dvere, ziadny prievan 😀

ked si bola na sestonedeli, bola tam aj sestricka Hanka? taka starsia pri sebe pani?

danka_ba
29. jún 2009

Je tu niekto kto rodil aj na kramaroch, aj na antolskej? Lebo ja stale rozmyslam kam ...

gertka
29. jún 2009

danka....pod na antolsku, vraj je lepsie vybavena ako kramare 🙂

danka_ba
29. jún 2009

no ja neviem, vsetky pripady co su posielaju na kramare .. ale v podstate obe nemocnice su dobre vybavene. Ja som bola totiz na kramaroch spokojna... tak preto.

gertka
29. jún 2009

keby som mala znamu na kramaroch idem tam, kedze mam znasmu na antolskej idem sem 🙂 asi tak som sa rozhodla

danka_ba
29. jún 2009

Tak to si mala lahke rozhodnutie 🙂
Ja by som sa mala zajtra hlasit - tak este mam chvilu cas na rozmyslenie.

tehula
29. jún 2009

danka> muza som tam mala, ten pomahal tiez, jak sa dalo 😀 Kramare NIE!!!!!!!!!!! teraz je tam kamoska, nepustili ju ani domov este, vraj sama upozornovala, ze jej rana nejako smrdi..............a ze az na to jej mienili urobit ultrazvuk 😲 Na Antolskej vysetria poctivo vsetko co treba, na Kramaroch je bordel, vravela, ze nikdy viac tam

akinomka
29. jún 2009

ahojte, pred 2 tyzdnami som rodila na antolskej a bola som na standardnej izbe. boli sme len 2 a delenie sa o sprchu a wc-ko s druhou izbou bolo ok. takmer nikdy sme sa nestretli a neblokovali. pozrite vpravo do albumu (ikona fotak), dala som tam fotky izby.

danka_ba
29. jún 2009

No pekne - chuda. Snad bude coskoro v poriadku. Ale asi pojdem na antolsku - tam dohodim kamenom 😎

danka_ba
29. jún 2009

akinomka dik za foto - mala je zlatucka 🙂

kukenzi
29. jún 2009

nadstandard izba nie je ziadny extra luxus, je podobna ako ostatne izby, akurat sanita je pre max. 2 osoby /inac sprch. kut je malicky a nic moc/. mne slo hlavne o to, aby za mnou mohol chodit moj 2r. syncek a mohol hned vidiet svoju sestricku...

... co ma zarazalo na tych zadnych izbach /bola som jednu noc, tam kde tehula/, ze kde su baby po 3, tak tam uz nie je miesto pre prebal. stol, maminy si prebaluju dieta na posteliach, pre maminy po cisarskom uplne uzasne, okna sa otvarat nedaju a ak ano, je to vynimka

... prievan je na izbach bezna vec 🙄 , lebo vizita trva od 7-9h, nie ze by tam stale niekto bol, ale kym pridu, tak prejdu 2 hodiny a to su stale dvere rozcapene a musite lezat na posteli 😅 ... nehovoriac o peroxidovej odbornicke na podlahove krytiny, tak tam robi kazdy den klzisko a dvere nezatvara a lieta tam kazdych 5 minut vzdy nieco ine spravit 🙄

akinomka
29. jún 2009

danka_ba: dakujem moc. onedlho budete mat takychto drobcekov v naruci aj vy. drzim palceky nech porod prebehne co najlepsie. zatial si vychutnavajte bruska :o) inak ja som bola na antolskej spokojna, kramare som nezazila. len z pocutia viem ze aj hygiena tam nie je na moc dobrej urovni. kamaratku pustili k novorodencom a to prisla z vonku v zablatenych topankach.

danka_ba
29. jún 2009

A ked sa ti nepaci izba, mozes poziadat o prelozenie?

gertka
29. jún 2009

kuki....diky za krasny opis, budem volat znamej ze ziadnu trojku nechcem, nech ma da na dvojku... ja som teda fakt nekonfliktnxy typ a viem sa prosposobit, ale toto by ma asi dorazilo

gertka
29. jún 2009

akinomka...diky za foto, vyzera to fajn. a malicka je chutnucka 🙂

danka_ba
29. jún 2009

Inak nadstandart na kramaroch je tiez po dvoch na izbe a dve izby spojene. Jedine co ma tam laka je to, ze je na uvazení mamicky ci dietatko zoberie von, lebo je tam miestnost pre mavstevy - take boxy, kde mozete byt s babetkom a aj navstevou sucasne.

akinomka
29. jún 2009

gretka: rado sa stalo. sama som strasne chcela vediet ako vyzeraju izby na sestonedeli, tak som ich odfotila aby si ich mamicky_cakatelky mohli pozriet. ja som bola spokojna. teda az na tetu s metlou, kukenzi ju dobre opisala. a ten prievan tiez nebol bohvieco. my sme radsej mali zavrety balkon, aby drobcovia nedostali prievan.

co sa tyka nadstandardneho boxu, tak ten ma dost sklamal. cakala som ovela krajsie a prijemnejsie prostredie. na fotkach vyzera fajn ale skutocnost je ina. malicka miestnost so starou kupelnou a zachodom.

kobolova
29. jún 2009

Tak ja idem opat na antolsku, uvidim, co bude, teraz mam kontrakcie takych 5 minut, poslednych 15 minut sa skratili na 3, uvidime, ci este pridem domkov sama... 😉
Drzte mi palce, babulky, pa-pa...

beju
29. jún 2009

kobolka držím palce, nech to dobre dopadne !!!

kukenzi
29. jún 2009

kobolova drz sa, domov dufam ze prides uz len s malickou 😉

dobru noc babenky

babatko37
29. jún 2009

Kobolova, ja dúfam, že bábätko už máš v náručí .
🙂
Kukenzi, prosím ťa, ako je to s návštevami na nadštandarde. Tiež máme 2-ročného synčeka a chcela by som, aby sa stretli čím skôr a naživo, nie aby mu ukázali nejaký uzlík cez sklo. Ďakujem.

kaska
29. jún 2009

No dokelu, tak teraz fakt neviem, ci sa ten nadstandard oplati alebo nie. Ta izba vyzera fajn a ked ste boli len 2 na izbe, to je podla mna supis. No ale ved mozme sa rozhodnut, ked tam budeme, nie? Zasa ked si predstavim, ze vycalujem 5 tisic alebo kolko pomaly za ten pobyt a je to velmi podobne ako keby som neplatila nic, tak tie peniaze sa daju aj inak minut..

kukenzi
29. jún 2009

akinomka, co sa ti nepozdavalo na nadst. boxe? teda na izbe? podla mna to tam vyzeralo presne ako na foto. box sice na 3 veci, ale ten bozsky klud po porode, izba len pre nas dvoch, moct sa oddat tej krasnej chvili o dvojici... pre mna to bolo uzasne. pri prvom porode som pocula same hukoty z vedlajsich boxov a veru hlavne pri siti mi to dost liezlo na nervy 🙄

kaska, nadst. izba nie je vzdy volna, takze vela sa nenarozhodujes a su len 2 izby, t.j. 2 a max. 4 osoby. a nemusis tam byt cely cas, prva noc je uplne zbytocna, lebo to ani navstevy za tebou nepridu... 1000 za noc je podla mna prehnana cena, ale zalezi na tebe co uprednostnis 😉

kaska
29. jún 2009

hej ja viem, ze mozu byt obsadene, to som len hypoteticky premyslala, ze by bola volna 🙂

bubulik
29. jún 2009

No baby neviem ci ste teraz pozerali palbu. Ale ja by som tam rodit urcite nesla. Zomreli im tam 2 zeny pri porode a pred tym babatko donosene len preto, ze matku nutili rodit normalne. Mala ho otocene KP a este aj prvorodicka 34 rokov. Vsetci tam cusia, nikto sa k nicomu nechcel vyjadrit.
Drzim Vam palce, aby to vsetko dobre dopadlo

inneska
29. jún 2009

ja som stále rozhodnutá byť na obyč izbe 🙂

katka1981
29. jún 2009

kukenzi ty si mala izbu nadstandard?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre