Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

silsil
27. mar 2013

@jajka81 sekla som sa, 5tyzdnovy - teda 5 stretnuti : )

jajka81
27. mar 2013

@silsil Aha, tak super. To asi stiham potom aj nejaký neskorší termín. Pred dvomi rokmi boli tie kurzy 8tyzdnove... Este raž ďakujem.

sisinka76
27. mar 2013

@sammy uplne 1.termin bol tento,potom mi zmenili na 28.3.,ale neviem neviem ako to dopadne 😀 som otvorena na 3 cm a kedze vraj u tretorodicky to moze byt rychle,tak sa na to aj spolieham a verim,ze to bude skor ako toho 8.4.

sammy
27. mar 2013

@sisinka76 Tak drzim palce, uz to mas na spadnutie. Ja som si pockala aj ako tretorodicka, malej sa nechcelo ani trochu na svet, tyzden po termine mi dali vyvolavacku a az potom to slo, ale je pravda ze potom uz to bolo rychle.

mayka81
27. mar 2013

@jajka81 hehe risko je fesacisko😉 pravda ze asi baby vie preco este nechce von,no nas malinky nebude,v 30.t podla UTZ doktor vravel ze je o tyzden vacsi...

jajka81
27. mar 2013

@mayka81 Mne celé tehotenstvo vraveli ze je vacsi, raz o tyzden, inokedy o 2. A nakoniec sa narodil 8 dni po termíne (vyvolavacka) a mal 53cm a 3630g. 🙂 On si tam proste hovel 🙂
Ďakujeme za pochvalu, aj nám sa zdá byť Risulko peknucky 🙂

levik
28. mar 2013

@sisinka76 mna na monitor neposlali cely cas, az pri prijimani ked som zacala rodit ho spravili. a to som rodila dva dni pred terminom. na antolskej robia monitor velmi striedmo, na rozdiel od kramarov, kde s tym maminy otravuju kazdy tyzden.

mici2
28. mar 2013

ahojte, viete mi poradiť ktorý deň v týždni a ráno alebo poobede je najmenší nával do poradne? tuším sú tam 3 ambulancie, no netuším či všetky priebežne vybavujú alebo doobeda sú len 2 ambulancie a poobede 1 ambulancia otvorená...ak niektorá chodíte tak mi prosím poradte, ešte pripomínam, že nemám nikoho zazmluvneného takže mi to je teoreticky jedno zatiaľ 🙂 dakujem

sammy
28. mar 2013

@mici2 Ja som chodila k dr. Kristufkovej c.d.23, bola som tam parkrat v utorok aj v piatok o jednej a bolo malicko bab. Tak skus.

silsil
28. mar 2013

@sammy a bola si s nou spokojna? mala si ju aj pri porode? 🙂

sammy
28. mar 2013

@silsil Bola som velmi spokojna. Nemala som ju pri tomto poslednom porode, len pri druhom, myslim ze sa neda este zazmluvnovat, lebo je z tych mladsich, ale fakt velmi sikovna a nic nezanedbala. Nechala som to na nahodu kto bude pri porode, po druhom porode som ju uz poznala, tak som chodila k nej na poradne. A teraz aj ked nebola pri tretom porode, uz ked bolo po vsetkom a lezala som este na tom stole tie 2 hodiny, zastavila sa tam za mnou, ked sla okolo a zbadala ma 🙂

silsil
28. mar 2013

@sammy jeej super..ja som si ju zatial vyhliadla, lebo vela dobrych som na nu čítala.. tak aspon do poradne by som ku nej chcela, a mylsim ze kym nie je taka vychyrena ako ostatní, že ani dlho čakať sa nebude, čo mi vyhovuje 🙂 a ten porod skoda ze sa neda zazmluvnit.a.le zase zevraj tam su vs. na antolskej vyborný..

sammy
28. mar 2013

@silsil Teraz pri tretom porode som mala dr. Kurimsku - tiez mlada baba, vobec som o nej predtym nepocula, ale tiez velmi mila a sikovna. Ja som nikoho nezazmluvnovala prave preto, ze som na nikoho vyslovene nepocula ze by bol zly.

alena16
28. mar 2013

@mici2 Ja som bola na poradni 1. krat v utorok. Najprv som isla na 1. poschodie na 108, tam mi sestricka povedala, ze tie ordinacne hodiny neplatia, ze mam ist dole pred jednu z tych troch ambulancii. Bolo to poobede o jednej. Tam dole mi zas sestricka povedala, ze na poradnu sa chodi rano, ze teraz maju iba objednane, ale nakoniec ma i tak zobrali, takze radsej chod rano alebo doobeda na poradnu...

anikazia
28. mar 2013

Ahojte baby, potrebovala by som poradit. Dnes som bola posledny krat u svojej gyn na poradni a rodit chcem na Antolskej. Mala by som tam ist na kontrolu co sa chodi posledny mesiac. Ako to funguje? Mam si tam zavolat a dohodnut sa na termine alebo len tak tam ist ci ma zoberu? Lekarka mi nepovedala co a ako tak preto sa pytam vas 🙂

hobit
28. mar 2013

baby, ak ste volali p. Jezikovej, kedy sa vam to podarilo? skusam to uz vyse tyzdna a nebola som uspesna...dik

jajka81
29. mar 2013

@hobit neviem ci to je aktuálne, ale kedysi tam bolo treba volať medzi 7:00 a 7:30. A prosim ta napísala by si mi sem jej telefónne číslo? Nechce sa mi to tu hľadať a tiež sa uz potrebujem pomaly nahlásiť. Ďakujem!

saranata
29. mar 2013

@anikazia nie neobjednava sa, stačí normalne príst do poliklinickej časti tam dole su ambulancie , vyberieš si a hotovo.

alena16
29. mar 2013

@hobit Treba volat medzi 7.15 - 7.45 hod. Ale radsej volajte viac tyzdnov dopredu. Ja som volala prvý februarovy tyzden, to som bola nejaky 28. tyzden a to mi povedala, ze jeden kurz zacina za tyzden a ze je plny a dalsi az koncom marca, kam som zacala chodit, ale mozno ho nestihnem cely 😒

alena16
29. mar 2013

@jajka81 Tel. na p. Ježíkovú je 02/68673403.

mici2
29. mar 2013

@hobit ona ti dvihne iba rano od 7.00-7.45 hod...ale teraz ma od minulého pondelka do tohto pondelka dovolenku...takze preto ti nedviha...skús v utorok 2.4.

silsil
29. mar 2013

@hobit ja som sa dovolala na prvy krat, a hned o siedmej.. skus ked tak hned na zaciatku volat : ) az som bola prekvapena ze sa mi to podarilo na prvy krat, po tom, co som citala ze ake tazke je sa jej dovolat 🙂

alena16
30. mar 2013

AK MÁTE NIEKTORA ZÁUJEM, tak by som prepustila jedno miesto na predpôrodnom kurze, ktorý už začal tento týždeň. Tú jednu hodinu by som si samozrejme zaplatila. Býva v utorok od 15.00-17.00 hod. Trvá 6 týždňov a cena je 6 x 7,50 eur.

haslerka001
30. mar 2013

Ahojte maminy 🙂 Ste tu niekto na koniec mája? Vtedy budem mať plánovanú sekciu na Antolskej. 😉

willy_wonka
30. mar 2013

@haslerka001 ahoj 🙂 ja mam TP 1.6:) ale zrejme porodim skor, krcok strajkuje ... :-/

haslerka001
30. mar 2013

Mne budú robiť sekciu v 39 tt. ( vraj vtedy je najlepšie) čo vychádza od 22.5. do 28.5. Na presný termín je ešte asi skoro. Budeš rodiť na antolskej? U koho? Ja chodím k MuDr. Féderovej a u nej budem aj rodiť. je mi také zvláštne hovoriť rodť bo vlastne ja ani nebudem nič robiť..

willy_wonka
30. mar 2013

@haslerka001 Hej,hej, na antolskej budem rodit, chodim k dr. Janacovi, toho si aj zazmluvnujem...snad do tvojho datumu sekcie este vydrzim 2v1 🙂 a preco mas planovanu sekciu? ja sa velmi bojim porodu:(

haslerka001
30. mar 2013

Bola som operovaná na maternicu a inak to nejde ☹ Už som sa s tým vyrovnala ale bola som sklamaná. chcela som rodiť normálne. Prvú dcérku som rodila normálne, naobed sa narodila a navečer som už "behala".. Teraz to tak nebude, ani malú nebudem mať hneď pri sebe..No uvidíme. Pôrodu sa neboj, najmä ak budeš mať zazmluvneného lekára. Najkrajší pocit je na konci keď sa malinké "vyšmykne" a je vonku. Odklaľ si? Ja bývam v Modre a vyrastala som v PK.

andysko
30. mar 2013

Dievcata aj latkove plienky treba brat do porodnice? Ci to nam nejake daju na utretie alebo na odgrgnutie

mirka1004
30. mar 2013

@andysko ja som mala 2...a 2 mi dali tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre