Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bubka35
18. mar 2014

@zuzkat1 ahoj nikdy nemas istotu, zial. mala som zazmluvneneho, dopadlo to katastrofalne, nasledky ja aj dieta ☹

zuzkat1
18. mar 2014

@bubka35 Kde? To je mi luto...dufam ze ste uz ok..

saranata
18. mar 2014

@rommuska1 ja som u nej rodila, bez zazmluvnenia, nemam vyhrady, uzasny prístup, velmi dobre viedla cely porod ...na všetko sa pýtala ...nič nerobila bez mojho suhlasu

bubka35
18. mar 2014

@zuzkat1 antolska. lepsi sa to ale bojujeme uz 3 roky...

zuzkat1
18. mar 2014

@bubka35 to je mi fakt luto... Ja som mala "stastie" nemala trvale nasledky... Zahojilo sa jej to do 4mes.
Inak teraz na kramaroch dr pozeral papiere a tam ze porod kliestami... Ten skoro odpadol..pytal sa ma :"to kde ste rodili??" Uprimne bol sokovany

bubka35
18. mar 2014

@zuzkat1 tak drzim palce nech to dobre dopadne! u nas hrozil VEX v poslednej chvili to slo aj bez neho ale nasledky zostali.apgar v 1.min 3, tazka porodna asfyxia.a o sebe uz ani nepisem..

zuzkat1
18. mar 2014

@bubka35 chuda male... No mali ste a mate to tazke... Ja idem viac menej na istotu... Dr je po znamosti tak dufam ze bude zodpovedny... Zelam vam zlepsenie..

bubka35
19. mar 2014

@zuzkat1 dakujeme a prajeme nech Dr nesklame!

stastenka42
20. mar 2014

caute..baby viete nieco o tom ze antolsku otvaraju o tyzden neskor ??? a ze uz neberu ani zazmluvnene,vracaju peniaze...

mirka326
21. mar 2014

ahojte babule, v noci som bola na kramaroch, lebo mi prisli 3minutove kontrakcie, co trvali 3 hodiny, tak sme vyrazili, na kramaroch sa to stoplo a nic sa nedialo. Ale jeden otecko tam vravel, ze volali na antolsku a beru od zajtra. dufam, ze je to pravda. takze ja pockam na tu antolsku, chvilu som stravila v porodnom boxe na kramaroch a teda stacilo, krv na zemi, na kresle a vsetko vyzeralo tak staro... na antolskej pred 3 rokmi som mala teda vesmirne kreslo oproti tejto starozitnosti 🙂

stastenka42
21. mar 2014

Tak ja som bola dnes na Antolskej na poradni a normalne sa zacina pracovat od pondelka...teraz uz upratuju a ze ak stihnu sestonedelie otvoria uz v nedelu...takze info priamo odtial 🙂

dulkagabulka
22. mar 2014

Porodili ste v priebehu posledných 5rokov?

Vyplňte,prosím, dotazník,ktorý sme preložili v rámci našej dobrovoľníckej aktivity a šírte ho ďalej! http://www.zenskekruhy.sk/napisali-sme/item/304...

Cieľom prieskumu je získať názory a skúsenosti žien s pôrodnou starostlivosťou z rôznych európskych krajín.

barbishkamiracle
22. mar 2014

Maternitycare Saturday 2014 - tehotenský kongres, ktorý vás kompletne pripraví na obdobie III.trimestra,pôrodu a popôrodné obdobie.
Kongres obsahuje prednášky:
Pôrod - s Dr.Havaldom (z Antolskej), Ľahší pôrod s Dipl.pôr.asis. Jankou Bočovou, Epidurálka - s anesteziologičkou, Bonding s certif.lektorkou Monikou Baťkovou, Dojčenie s cert.laktač.poradkyňou oz Mamila a dulou Mgr.Jankou Funtaľovou, Baby Blues so skúsenou psychologičkou Mgr.Miškou Sabovou, Drobček - prišli sme z pôrodnice a čo teraz? s vrchnou sestrou z novorodeneckého odd. z Antolskej Mgr.Majka Hermanová, SIDS syndróm s pediatričkou s Mudr.Máriou Kubovčákovou a ďalšie ako je Partner pri pôrode, Baby masáže, Pitný režim, Zdravá výživa, Športovanie, Nosím nosíš nosíme...
Viac info budeme postupne dopĺňať sem:
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...
Tešíme sa na vašu účasť.
Pozrite foto z minulého:
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

helena1985
23. mar 2014

ahojte, neviem či sa to tu už niekto pýtal - musí absolvovať otecko, kt. chce byť pri pôrode nejakú prednášku na antolskej? ak áno neviete kedy bude najbližšia?

gojka
23. mar 2014

nie. netreba nič, len zaplatiť poplatok účasti pri pôrode.

rnt21211
31. mar 2014

baby volala som dnes na antolsku a uz je po rekonstrukcii.. takze je to vsetko pekne po starom, ci vlastne po novom 😀

saranata
31. mar 2014

@rnt21211 rekonstruovali porodnicu?

rnt21211
1. apr 2014

menili vraj podlahu🙂 ja som sa to dozvedela len nahodou, ale videla som tu debatu ohladne toho a nikto nic nevedel, tak som napisala aktualne info.. aby sa baby nestresovali este aj tymto 😉

dzedko
1. apr 2014

Vie mi niekto otvorene prezradiť, ako je to zo všimným? alebo neviem ako to mám presne nazvať. Dáva sa, alebo sa nedáva, ak ano, tak kolko?

vertyeux
1. apr 2014

ahojte, neviete prosim vas, kedy ma na Antolskej poradne Mudr. Malova a Mudr. Rozemberg? dakujem velmi pekne

stastenka42
1. apr 2014

@vertyeux Malova ordinuje pondelok a stvrtok od 13 do 14,30 a v stredu od 8,3 do 12,3..ale ona si pacientky objednava,tak ak tam ides prvy krat tak prajem pevné nervy a chod az pred koncom lebo aj tak ta nezoberie ..ja som k nej chcela ist ale po troch hodinach som to vzdala a odisla a isla som na druhy den k dr Dubcakovej...za hodinu som bola doma,bola mila...v kuse robila nie ako Malova...ta vysetrila dve max tri pacientky a odisla..potom za cca 40minut prisla zase zobrala dve tri a zas jej nebolo..a zabila ma ked o 11 otvorila dvere ze odchadza na obed ☹ pritom ordinovala do 12,30!! Rosenberg ordinoval v stredu od 11hod ale neviem do kedy a tiež berie bez objednavania,tak chod radsej k nemu...to je len moj nazor...

andynka1
2. apr 2014

@vertyeux Ahoj, Mudr. Rozemberg ordinuje utorky a štvrtky od 11:00 do 12:30. Ja k nemu chodím vždy vo štvrtok.

hanelka1
2. apr 2014

dievcence hadam vam to pomoze 😉 , aktualne ordinacne hodiny gynekologickych ambulancii 🙂

alenkam.
2. apr 2014

@stastenka42 na obhajobu malovej, kedze ma tolko zazmluvnenych pacientok, musi odbiehat aj k porodom, ci ma poradnu alebo nie.. tiez som rodila v case jej poradne a zurila som, preco nie je stale len pri mne a odbieha hore dole... 😉 ale tiez som si vedela predstavit, ako frflu baby dole... cize nikdy nevyhovies vsetkym... 😉

barbishkamiracle
2. apr 2014

Tehuľky, keďže je to už o 10dní, pripomínam Tehotenský kongres 12.4.v hoteli Devín.

stastenka42
2. apr 2014

@alenkam. Ja to beriem,ale potom si neobjednavam pacientky...necham to tak ako vacsina lekarov dole na ambulanciach,teda zoberie tolko kolko sa da...ja som celkovo sklamana z toho celeho lebo ani jedna ambulancia nema obycajny ultrazvuk a ked ides na kontrolny ako aj mna poslali ,nemohla som sa ani poutierat od gelu a uz tam kricali na dalsiu nech si rychlo lahne a podme...cele to trvalo 5minut aj s odchodom po dvoch hodinach cakania 😠

vertyeux
2. apr 2014

@stastenka42 ok, dakujem velmi pekne 🙂
@hanelka1 super, si poklad, volakedy to mali vycapene na nete, ale teraz som sa k tomu nedopatrala 🙂
@andynka1 dakujem, to by vyhovovalo aj mne 🙂 este sa rozhodnem 🙂 diiik, kocky 🙂

ynett
3. apr 2014

@hanelka1 super dakujeme, mna tam čaká prvá poradna cca o dva týždne a už som zhánala nejaké ordinačné hodiny, takže toto mi padlo uplne že vhod🙂

makimakimaki
3. apr 2014

@dzedko Ake vsimne preboha ? Bud si normalne zazmluvnis lekara podla cennika nemocnice alebo nedavaj nic.... 2x som rodila - perfektne, bezproblemovo a nikomu som nedala ani bombonieru.... Nahodne ma rodila ta ista lekarka, tak na na treti porod si ju zazmluvnujem - ofcialne za 300 eur, inak to doktorka ani nechcela..... Potom vraj sama korupcia na SK, ked my sami chceme davat "vsimne".....

dzedko
3. apr 2014

@makimakimaki No Pekne ďakujem, odpoveď prišla trochu neskoro. Nevedeli sme na koho sa treba obrátiť. Mamička je už po pôrode, Oči zakrvavené, ale čo ma majviac štve, že pán Mudr. Hav...... Phd. na otázku svojho mladšieho kolegu či to je v poriadku s placentou, ani poriadne nepozrel a pri tom si ho privolal mladší kolega kvôli placente, lebo sa mu zdalo , že asi nebola celá. Pán Mudr. Phd. iba odvrkol, že môžu zašívať, či také niečo. Výsledok? Po vysokých teplotách ju museli čistiť. 🤐 To náhodne čo si mala ty, tak klobúk dole pred takou pani doktorkou. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre