Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
26. jún 2009

no veru, uz si to predstavujem 😀 ale sak hadam to bude stat za to 😉

certica
26. jún 2009

innes, treba sprijemnovat mimo net 😀 😉
majka, jasne ze to stoji za, inak by som s tym uz bola davno prastila 🙂

majkas
26. jún 2009

certi a este stale kojis? to sa maly Certo ma... 🙂

certica
26. jún 2009

nuz, saje ma este saje, ale nechcem mu do toho kecat 😀

majkas
26. jún 2009

ale sak aspon bude zdravsi, aspon teda co som sa docitala a co mi mama vravela tak treba co najdlhsie pokial to tebe nie je neprijemne ake zdravotne to to robi problemy

ja dufam ze sa mi podari co najdlhsie

certica
26. jún 2009

kym to obom vyhovuje, je to urcite najoptimal 🙂

majkas
26. jún 2009

suhlasim 😉

inneska
26. jún 2009

aj ja dúfam, že kojenie mi vydrží čo najdlhšie, v rámci možností 🙂

mneme
26. jún 2009

tehula, aj martina bola kvoli prenasaniu po narodeni supinata. v lekarni som jej kupila cisty olivovy olej na kozu a behom par dni jej to nadherne zislo dole a ma z neho krasnu pokozku. navyse sme si vdaka tomu zvykli na masaze po kupani 😉

kukenzi
26. jún 2009

ja som neprenasala a mala ma nozicky supinate, v porodnici niektore sestry vraveli, ze nicim nenatierat, ze to prejde, niektore, ze panenskym olivovym olejom z lekarne, kedze nam to neschadza, mam napisane na zozname, ze treba kupit.

kukenzi
26. jún 2009

maly sa narodil takisto ako mala teda den po termine a supinky vobec nemal. bol velky, mal viacej mazu na sebe, mozno preto

ja som kojila 14mesiacov, potom som otehotnela a teraz chcem znovat tak do roka a potom postupne odstavovat... mne osobne to nevyhovovalo kojit chodiace dite

tehula
26. jún 2009

mneme> mne ale podla PM sa mala narodila 2dni pred terminom, ja som ale stale tusila, ze uz bude starsia. Aj pohyby som citila uz na konci 15tt 😲 , ze som neverila.
No uz sa mi dnes ta koza zdala lepsia, mastim poctivo aj pocas dna. Malej sa to naramne lubi, bude to prava holcina zatazena na kozmetiku 😀

Ines, Majkas, bezte rodit, Certica ma pravdu 😅

Inak vsimli ste si, ze ziadne dalsie tehule nepribudli, len my matky a skoro matky tu krakame 😀 ?

alexandrah
27. jún 2009

ahojte, co sa robi na tom cviceni, predporodna priprava? je to povinne? mozem ist aj inde, aj keby som rodila na antolskej? som este len v 17 t, ale nic o takychto veciach neviem ...

luc2
27. jún 2009

aj vy ste mali taký strach pred pôrodom? myslím kvôli babatku. v pondelok nastupujem do nemocky a už ma chytá panický strach, aby bolo všetko v poriadku, hlavne s malou.

majkas
27. jún 2009

alexandrah, kazda hodina pripavy pozostava z cvicenia a "prednasky" na temu porod, cely cyklus ma 6 hodin, ak to chces mat cele vypocute tak odporucam min tych 6 hodin si zaplatit, ale mozes aj viac. treba sa hlasit u p. Jezikovej (povie ti co a ako a dohodnes si aj terminy), musis mat odporucanie od svojho gynekologa, berie od 30tt takze este mas cas.
inac to nie je povinne, nemusis to absolvovat na antolskej, kludne mozes absolvovat pripravu aj inde alebo ju neabsovovat vobec, je tolen na tebe 😉

majkas
27. jún 2009

luc, neboj, musisi mysliet pozitivne, vsetko bude OK, ved ste pekne v termine. budes rodit normal ci mas planovanu sekciu?

a pozeram ze ani ty nemozes spat, mne ked doki povedal ze to vidi na tento vikend tak tiez nemozem spat, nic ma sice zatial neboli ale od 5 som uz hore 😉

luc2
27. jún 2009

majkas, mám plánovanú sekciu. len v pondelok nastupujem a neviem či mi ju spravia už v pondelok alebo až v útorok.
spať? no už ani nepamätám kedy som sa dobre vyspala. snažím sa počúvať rady tu už mamičiek, že treba si čo najviac pospať, ale akosi sa mi nedá už mesiac. tak si pospím až o pár rokov 😀 .
tak sa drž, nech to máš čo najskôr za sebou a bábätko už pri sebe.

majkas
27. jún 2009

luc tak drzim palce, urcite to dobre dopadne 😉 a ci uz v pondelok alebo utorok, aspon vies ze najneskor v utorok mas malinku pri sebe.

ja len furt cakam ze ci uz a to mi pride na tom najhorsie.... najlpesie je asi bud vediet kedy alebo nevediet vobec

luc2
27. jún 2009

majkas, to máš pravdu, lepšie vedieť alebo nevedieť vôbec. mne len Dr. povedal, nech sa snažím vydržať do pondelka 😀 .
ale neboj, dobre ti to dopadne a držím palce aby si mala čo najrýchlejší pôrod a čo najmenej bolesti. lebo ako čítam posledné týždne, tak baby ako keby už 5dieťa rodili, také rýchlovky sú to tu. 😉

majkas
27. jún 2009

no veru rychlovky 😉 ved sa tam mozno stretneme, potom kric ze si to ty, lebo podla tej mini foto by som ta asi nespoznala 🙂

inneska
27. jún 2009

sms od LUCIARICHARD:

Ahojte, volám sa Sofia Jarošová, nám 4050g a 53cm, na svet som prišla včera o 20:35h 🙂

lucke a tatinkovi gratulujem a prajem Sofinke, aby bola zdravučká a robila rodičom radosť 😵 😵 😵

inneska
27. jún 2009

písala mi ešte večer, ale to som už spala(som bola unavená po ceste do ba)😅

tehula
27. jún 2009

luc2> hlavne klud. Ja ked som uz mala stanoveny den D, tak som sa vystresovala, ze som hned porodila 😀 S tym spanim si baby nic nerobte, ja som tiez uz nemohla spavat poriadne posleny mesiac.

luciarichard> gratulujem k Sofinke, juj, aka velka babula je to.

My dnes ideme na prvu prechadzku, tak sa strasne vytesujem, snad pocasie vydrzi

inneska
27. jún 2009

tehulka...nech výjde počko, na prvú prechádzku 😉 a uži si ju 😉

kobolova
27. jún 2009

Tak baby, ja som este stale tu... noc bola pokojna, super som sa vyspala, ale ziadne dalsie kontrakcie uz neboli, a doteraz tiez nic... ☹
Dnes mam termin porodu, ale mojej malej to asi este nikto nepovedal 😀 😀 . No nic, s muzikom jej nieco "naznacime", potom asi pojdem na dllllhu prechadzku, okna su uz umyte, takze to nic a uvidime...
Uz nech to je.

luciarichard - gratulujeeeeeem!!!

inneska
27. jún 2009

a správa od SUSY 🙂

Volam sa Maxim a mam sa k svetu : PD 3520g a 50cm som na svete od 10:28 🙂

beju
27. jún 2009

Lucka pripájam sa ku gratulácii. Tak včera vás z tej nemocky už nepustili domov.

inneska
27. jún 2009

beju....bola som včera so susy na poradni, a šla potom domov...dohodla sa s oravcom, že príde ráno, tak o 8h ráno si robila nástup do nemocnice 🙂

kukenzi
27. jún 2009

luciarichard gratulujem k sofinke, mate krasne miery, skoro ako my 🙂

takisto susy gratulujem k maximkovi 🙂 😵

majkas a inn su este tu hmmmm, som cakala minimalne, ze uz majkas porodila

gertka
27. jún 2009

jeeej, dnes je taky krasny den, na antolskej musia mat ofuky...
gratulujem luciarichard a este raz aj susy....

uz nech mozem aj ja taku spravu posielat, ale este si chcem vychutnat kopanceky aspon do 9. 😀
inak uz brusko tlaci dolu a boli, tak najradsej lezim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre