Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dastyk
24. mar 2011

Baby poraďte kde by som našla doktorku Malovú. Na 1 poschodí č 108 som ju nenašla.A neviete či už robí doktorka Dubčáková?

elly111
24. mar 2011

@dastyk v pro bios už robí

jasminet
24. mar 2011

@swiss ja som bola v case takeho natresku, ze som sa na sestonedelie prvy den ani nedostala. som bola hore na rizikovom zatial, mala dole na sestonedeli. ale naozaj asi zalezi na konkretnej sestricke. tuto som o 2 v noci zobudila, spala tam v kresle pri detickach, bola mila, usmiata, ze co potrebujete mamicka, dala mi poslednu latkovu plienku co tam mala... fakt klobuk dolu pred nimi...

hoota
24. mar 2011

@dastyk ahoj ja som tiez zvedava na doktorku Dubcakovu, niekde som citala, ze od februara by uz mala pracovat, ale neviem ako je to v skutocnosti.. mame termin blizko seba, ja mam 7.maj, no hrozi mi predcasny porod.
chces si zazmluvnit k porodu lekarku? ja mam kriterium, ze nechcem muza gynekologa, ale aj tych lekariek je tam viacero a neviem podla coho sa rozhodnut.

luuca1
24. mar 2011

@swiss no mi berieme nutriton ale malú z toho napína a nechce to ani s mojím mliečkom...

luciole
24. mar 2011

@dastyk fuu, to veru neviem, ale ked sa spytas v poradni urcite ti povedia ako na to, pripadne zavolat na oddelenie

maria30
24. mar 2011

@dastyk ahoj.. dr. Dlhopolček býva cez deň na oddelení na 5.poschodí alebo na 3-ťom...väčšinou som ho videla na piatom- rizikovom... keď tam zazvoníš, tak Ti určite poradia... 😉

dastyk
24. mar 2011

ELLY 111 prosim ta co je to to pro bios. Ona tam robí?

dastyk
24. mar 2011

HOOTA neviem sa rozhodnúť koho si zazmluvním. Rozmýšlala som nad Malovou, Dubčákovou, Dlhopolčekom a že je dobrý aj doktor Havalda. Ale iba pri Havaldovi viem kde má ambulanciu. Ak iných nenajdem,tak si vyberiem Havadla.

seba1
24. mar 2011

@dastyk nechcem nikoho haniť, ani zatracovať, ale po dvoch vyšetreniach u Dr.Dlhopolčeka, mám z neho dojem, že je veľmi milý, príjemný a empatický, ale ešte dosť málo skúsený lekár, čo by pri komplikáciách mohlo byť jeho mínusom

dastyk
24. mar 2011

SEBA1 a u koho budeš rodiť? zazmluvnila si si niekoho?

bv_alexandra
24. mar 2011

@dastyk áno pani dr Dubčáková ordinuje v Probiose v Ružovej doline. Je to súkromná poliklinika 😉 🙂

dastyk
24. mar 2011

bv_alexandra Prosím ťa a keby som ju chcela mať pri pôrode, tak mám ísť za ňou do ružovej doliny? Ona na antolskej nema poradnu? Budem rada ak mi poradíš. Dík

alexandrah
24. mar 2011

@luuca1 - ahoj, fiha, ten nutriton by mal zabrat, prip. si zavolaj na infolinku, kde su zdravotne sestry, cislo je: 0800 601 600, od 8.30 do 16.00 hod, a ak fakt nic nezaberie, asi len ist na gastro ... nech vam to prejde!!!

slavkav
24. mar 2011

@dastyk no pred mesiacom este urcite ordinovala dr. Malova v ambulancii c. 108. ale ona tam nie je vypisana - v tom zozname na dverach. skus sa opytat sestricky v tej ambulancii.

luciarichard
24. mar 2011

@luuca1 ahoj my sme mali tiez reflux a tiez nam predpisali nutriton mala mi to nechcela potom nastala problem ze Sofi mala kyselina a strasne plakavala, pisala som si s laktacnou sestrou a ta mi napisala aby som jej nutriton nedavala ze on sposobuje ze potrava je dlhsie v zaludku a z toho mala Sofi kyselinu, dodrziavali sme proti refluxne pravidlá (dojcenie v polosede, spanok s podlozeným matracom,...) a pomohlo to takze ja nutriton urcite neodporucam

seba1
24. mar 2011

@dastyk ja som dohodnutá s Havaldom, ten na mňa urobil super dojem

sisko78
24. mar 2011

@seba1 jeeeej ahoj pan dr havalda pri mojom porode asistoval je to velkyodbornyk a velka spica 🙂budes urcite spokojna

seba1
25. mar 2011

@sisko78 to sa dobre počúva 🙂 , dúfam, že naozaj nakoniec príde, že sa neobjaví niečo, že by nemohol

2jaja3112
25. mar 2011

baby myslite si ze sa zmeni lekar ked mu poviem ze si ho nechcem zazmluvnit? myslim si ze je to zbytocne co vy na to

elly111
25. mar 2011

@2jaja3112 viem o jednej ktorá zmenila prístup

swiss
25. mar 2011

@jasminet tak to ti v dobrom závidím. Mňa novorodenecké sestričky dosť sklamali, až na nejaké dve. :( Asi som mala inú predstavu o ľuďoch, ktorí si zvolia prácu s bábätkami alebo fakt neskutočné "šťastie" na blbú kombináciu sestričiek.

swiss
25. mar 2011

@luuca1 no, nám povedala gastroenterologička, že keby sme brali nutriton, tak sa to má dávať rozrobené vo vode počas dojčenia, lebo že je to také nejaké práškové (možno preto ju z toho napína, keď sa jej to nalepí niekde v puse alebo hrdielku) a bábo to musí zapíjať, čiže systém mliečko-nutriton-mliečko..., čo mi príde strašné, chúďa sa nemôže ani v pokoji najesť, keď mu treba stále brať prsník, aby dostalo tú žbrndu. ☹ Neviem, skúste ten Gastrotuss Baby sirup, pôsobí to len mechanicky na tú príchlopku na žalúdku, takže to nezahusťuje mliečko v brušku ani nič podobné. Je to pre detičky od 5 kg a je bez predpisu. V príbaláku je, že sa dáva 2,5 - 3 ml po jedle, my máme od lekárky napísané len 1 ml, ale malý negrckal, tak asi preto stačí menej. Inak vyšetrenia u gastroenterológa sa nemusíš báť, je to len ultrazvuk bruška, žiadne hadičky. Držte sa.

dastyk
25. mar 2011

SEBA1 a Havalda je tam iba v utorok?

seba1
25. mar 2011

@dastyk aj v piatok, ale ak chceš nemu po prvýkrát v piatok, radšej by som si na tvojom mieste zavolala k nemu v ten utorok a dohodla si to, lebo v piatok nemá prenatálnu poradňu, ale urogynekológiu

sisko78
25. mar 2011

@2jaja3112 ahoj ja som si zazmulnila nelutovala som tiepeniaze a urcite keby som sla este raz co asi nepojdem uz zasa by ysom zaplatila 😉 je to uplne ine cela starostlivost vsetko aj pred porodom ale aj po poro de a vecdela som ze som v dobrych rukach 🙂

dastyk
25. mar 2011

SEBA1 takže ak tomu správne rozumiem, tak prvý krát pôjdem k nemu utorok a potom podla dohody s ním. Alebo si mám zavolať k nemu aj keď pôjdem prvý krát v utorok? Tam sa netreba objednať? Rozhodla som sa,že jeho si zazmluvním.

risovka
25. mar 2011

@dastyk ahoj, mna Dlhopolcek rodil pred par dnami, je fakt super. Podla mna ti v poradni poradia ako sa k nemu dostat, aspon nejake tc.

seba1
25. mar 2011

@dastyk ja som šla prvýkrát bez objednania v utorok a potom už podľa dohody s ním, takže ako si písala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre