Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

vevet
12. nov 2012

@moonlightka áno, môžeš odmietnuť študentov aj počas poradne aj počas porodu. Proste ich poprosíš že si neželáš ich prítomnosť.

vevet
12. nov 2012

@tin007
@bambi29
@weke
ahojte mamičky, ako pozerám, práve začínate chodiť asi do poradní na Antolskú, aj mňa to čaká (máme podobné termíny), chcela by som vás poprosiť, či by sa vám nedalo zistiť ešte ordinačné hodiny amb.23, 27 (ak sa tam ešte ordinuje), pretože zatiaľ sa tu objavili len ordinačné hodiny hodiny z amb. 25, 26. Alebo sa už ordinuje len v týchto dvoch ambulanciách?? Potrebovala by som vedieť všetky, aby som si mohla vybrať navhodnejší deň a zariadiť si tak stráženie k deťom...Vopred vám krásne ďakujem.

tin007
12. nov 2012

@vevet pojdem asi v stredu, ak nezabudnem, pozriem sa

bambi29
12. nov 2012

@vevet pozriem aj ja ak nezabudnem 🙂

vevet
12. nov 2012

@bambi29
@tin007 ďakujem vám, ja sa chystám na budúci týždeň na prvú...

weke
12. nov 2012

@vevet zajtra idem k svojej doktorke na poslednu poradnu a az dalsi tyzden zacnem chodit na Antolsku. 😉

vevet
12. nov 2012

@weke aha, tak to si na tom tak ako ja 🙂...ja som bola tiež už na poslednej u svojej a povedala, že už nabudúce stačí na Antolskú...

aninocka4
12. nov 2012

ahojte🙂 tento tyzden sa chystam prvykrat do poradne na antolsku,ale este nikdy som tam nebola,kam mam priblizne ist?mam si vziat nieco so sebou,okrem mocu(a ma byt prvy ranny?)?a ak by som sla poobede,o kolkej je tam najlepsie ist,treba ist skor,ci sa neoplati?je nejaky lekar,ktoreho sa mam vyvarovat?dakujem za vsetky info🙂 (kludne aj IP)

moonlightka
12. nov 2012

caute baby, ako sa da dostat na centralny prijem na antolskej? Kde to presne je, ked pojdem autom?

asocial
12. nov 2012

@moonlightka je dole, ako je hlavny vchod, len nepojdes cez hlavny vchod, ale dole na prizemie, ani by to normalny clovek nenasiel🙂 v podstate to opisem ako tam, kde je akoby to kryte parkovisko...

ale cez normalny den sa da na centralny dostat aj cez hlavny vchod, tam, ak sa nemylim, ides vlavo na -1 poschodie..najdes urcite..

moonlightka
12. nov 2012

@asocial aha a tam na tom parkovisku sa da na -1 aj parkovat, lebo mne sa vidi ked som tam raz cestou pozerala ze tam stali nejake sanitky? a ten hlavny vchod na prizemi je otvoreny do vecera alebo nie?

pravvitra
12. nov 2012

@aninocka4 Ahoj, pojdes hlavnym velkym schodiskom hore a nepojdes do budovy rovno pred tebou- bo tam je nemocnicna cast, ale do casti polylkinika, ktora je napravo. Vchody su tam dva, pojdes do toho blizsieho. Na prizemi je rovna dlha chodba, kde su po lavej strane asi v polivici ambulancie. Pred ktorukolvek si sadnes a pockas si na sestricku, kym vyjde von. Je len na tebe, ku komu pojdes do ambulancie. Zvykom je, ze k doktorovi ku ktoremu pojdes prvykrat, by si mala chodit pravidelne. Aspon mne to tak prislo, bo na 2. poradnu si ma uz tento doktor objednal k sebe. Donesies so sebou moc (nemusi byt ranny), odmeraju tlak a vahu by si mala vediet - akosi im tam chyba 😀. Ja som isla na 1. poradnu v pondelok poobede okolo jednej a necakala som vobec. Dneska som na 11.30 a vybavena som bola do 20 min. Zavisi, ku komu pojdes, ci tam chodi vela zien alebo nie 😉 Mna minuly tyzden pocas 1.poradne na Antolskej poslal doktor na EKG a vybavili sme napockanie aj sono. 😉

aninocka4
12. nov 2012

@pravvitra dakujem🙂 ja sa chystam vo stvrtok poobede,tak tiez dufam,ze nebudem vela cakat a to sono,super,ze ti ho urobili hned,to by som sa potesila🙂nemusela by som viackrat chodit 🙂 a ordinuje sa v tych ambulanciach 25,26,co tu niekto odfotil ordinacne hodiny,alebo su aj ine ambulancie?

pravvitra
12. nov 2012

@aninocka4 Ordinuje sa v ambulanciach c.d. 22, 23, 25, 26, 27. Vsetky su za sebou na jednej uzkel dlhej chodbe.

sunnessie
12. nov 2012

aj na prvom, tusim 108

jajka81
13. nov 2012

Baby to nie je moc pravda, že vás s babatkom nechajú po pôrode 2 hodiny v kontakte. Za bábätko je totiž v tom čase zodpovedná sestrička a ta by musela byť celý čas s vami, pričom ony majú kopec inej roboty. Takže moc by som s tým nepočítala.

jajka81
13. nov 2012

@moonlightka parkoviska na -1 sú dve, jedno je akoby v garáži hneď ako zabocis k antolskej a druhé je trochu ďalej po tej ulici pod holým nebom. Obidve vsak zvyknú byť dosť plné :(

moonlightka
13. nov 2012

@jajka81 dakujem

tin007
13. nov 2012

@jajka81 ak mas pri sebe dalsiu osobu a je vsetko s vami v pohode, tak ano (minuly tyzden som sa na to pytala aj porodnicky aj novorodeneckej lekarky)

wilinkaa
13. nov 2012

Babule odchádzam na kurz, idem skôr, lebo sa chcem tam na Antolskej spýtať aj na ten čaj z ostružiny malinovej, lebo u nás ho nikde nemajú. Tak zatiaľ pekný dník a keby mal niekto tip na tie odsávačky, neurazím sa. 😉

andulqa
13. nov 2012

@jajka81 za babatko je zodpovedny v prvom rade rodic, ked si to mamicka vyziada tak a nenecha sa odhovorir alebo zblbnut tak babatko jej nechaju...

Tak ako aj mne pred tyzdnom 🙂 a boli sme tam sami s muzom, ziadny dozor 🙂 pekne bol maky naht na mojom tele prikryty dekami 🙂

jajka81
13. nov 2012

@tin007
@andulqa tak to som dosť prekvapená, ja som rodila pred 16 mesiacmi a aj na prípravnom kurze aj potom v reali to vyzeralo asi tak, že malého mi nechali asi 5-10 minút a potom ho vzali preč.

tin007
13. nov 2012

@jajka81 no, asi si nepovedala, ze ho chces mat so sebou; ja som si doniesla min. tyzden porodne plany a prediskutovala ich s doktormi, ze co chcem, aby robili

andulqa
13. nov 2012

@jajka81 no treba to dopredu ziadat...ja som tam uz pri prichode spravila trosku scenu, lebo nas nechceli pustit na nadstandardny box s muzom, tak som povedala ze budem teda cakat s kontrakciami na chodbe 😀 Ale nebolo mi vsetko jedno, aj som sa rozrevala, lebo to bolo pre mna dolezite tam mat muza 🙂 Tak som asi bola za hysterku, ale potom so mnou jednalinako v rukavickach 😀 Babatko bolo cely cas pri mne az na prvych par minut po 🙂

Proste sa netreba dat, aj ked rodiaca zena by taketo veci nemala vobec riesit a mali by byt samozrejme 🙄 🤐

alien2603
13. nov 2012

@pravvitra Ahojky, mozem sa spytat, ku komu si sla do poradne?

aninocka4
13. nov 2012

@pravvitra fuu,tak ich je tam dost🙂 vdaka este raz,chystam sa vo stvrtok poobede,tak dufam,ze sa prilis nenacakam🙂

lindana
13. nov 2012

@andulqa pocas prvej doby k tebe nechceli pustit muza? Nevies, robia to bezne?

mahalo
13. nov 2012

@lindana ano nepustaju muza, az po tom co ta vysetria, zoberu krv, urobia klystir, pozru na monitore..ked to vsetko urobia, zavolaju muza.

lindana
13. nov 2012

@mahalo aha, cize pocas toho vstupneho vysetrenia nepustia, ale potom, ked sa otvaras a predychavas tak pustia ci?

mahalo
13. nov 2012

@vevet fakt? No teda..ja som tam mala aspon 8 medikov pri porode :D..a to nebolo vsetko..rodila som o 7mej rano..akurat sa menila sichta a vsetci asi boli nabudeni..a hlavne nemali co robit, lebo vtedy osm rodila sama..takez vsetky sestricky, ranna vizita, doktori a medici boli pri porode..v jednom momente ich tam dokopy bolo 14!!!!!! Ale inak mi to bolo uplne fuk, myslela som na ine :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre