Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

andulqa
29. okt 2012

@katarinnak 🙂 no veru, to mi povedala lekarka, ze oni z tych penazi nevidia ani cent, ze to ide niekam do ruzinova ci co...vravela ze keby im aspon z toho dali na lepsie vybavenie porodnice, ale ze ani to nie a pritom to je pekna palka..tiez som bola z toho mimo 😔 keby som mohla tak tych 300 eur dam radsej jej na ruku, ale neda sa.....no proste otras

sisa_h
29. okt 2012

@alien2603 sekciou idem kvoli mojim zdravotnym problemom. potrebujes predoperacne vys vratane vysledkov krvi a ekg, potom s tymto vysledkom z predoperacneho vys na anesteziologicku amb kde ti povedia aku anestezu budes mat a s tym vsetkym ides na "predstavenie" kde ti urcia termin. takze take to je vesele a potom uz len na prijem do nemocnice 🙂

alien2603
29. okt 2012

@sisa_h Ahojky🙂 Dakujem za info... Este sa spytam, anesteziologicka urcuje aku anestezu budes mat, alebo si mozes povedat, ze chces len spinalku napr.? A termin ti neurcuje lekar? Aj si si niekoho zazmluvnovala?

sisa_h
29. okt 2012

@alien2603 pri prvom mi urcil anesteziolog spinal teraz sa ma pytali tak som suhlasila opat so spinalom. a termin urcil lekar teda nie moja gynekologicka ale prednosta kliniky a ano zazmluvnila som si super dr. bertoldovu k nej som chodila aj do poradne. zajtra doobedu to mame za sebou 🙂

alien2603
29. okt 2012

@sisa_h Aj ja som nad nou premyslala, no nakoniec som sa rozhodla pre MUDr. Rozemberga...Tiez si ho chcem zamluvnit, tak dufam ze bude vsetko OK. Tak drzim palceky zajtra, nech ti to dobre dopadne 🙂)) Potom daj vediet, ako to vsetko prebiehalo..., teda, ked si najdes cas 🙂

kristinka24
30. okt 2012

Tak vcera som bola na prvej poradni v nemocnici u Dr. Bertoldovej, je strasne zlata. Len tiez ma prekvapil termin sona, objednali ma na 14.11. a ja mam termin 19.11. Tak len dufam, ze je vsetko v poriadku 😒

wilinkaa
30. okt 2012

@kristinka24 no to si ma teda nepotešila, ja idem do poradne k MUDr. Bertoldovej v piatok, a má mi dať robiť sono, ale tak som myslela, že to bude ešte v ten deň... 😒 no som zvedavá...

moonlightka
30. okt 2012

baby a kedy sa robi sono a ctg? a z coho pozostava vlastne poradna...som si myslela ze sa to robi v jeden den 😒

moonlightka
30. okt 2012

baby inak co hovorite na strajk lekarov...normalne sa zacinam obavat ako to bude prebiehat 😉

pravvitra
30. okt 2012

Ahojte baby, chcem sa spytat, ako je to s pritomnostou otca pri porode. Vcera som bola poslednykrat u svojej dr., teraz som 35+4 tt a od buduceho tyzdna by som uz mala ist do poradne do porodnice. Chcem ist rodit na Antolsku, este som tam vobec nebola... Netusim, kde to tam najdem, no hlavne co ma zaujima je ci potrebuje manzel ist na nejaku predporodnu pripravu alebo ako to vobec chodi. Viete mi prosim poradit? Objednava sa tam na to? Kolkokrat je potrebne tuto pripravu absolvovat? Dakujem

tajomna21
30. okt 2012

@pravvitra ahoj, ty budes musiet ist na take posedenie, robia to kazdy tyzden neviem ktory den ... tam vypises taky papier ohladne epiduralky,ak ju chces a aj o oteckovi ti povedia ... on musi jedine zaplatit ten poplatok, inak ho tam nepustia .... a ten mas mat pri sebe, ak to na teba dojde

andulqa
30. okt 2012

@pravvitra muz nemusi absolvovat nic, staci v pokladni zaplatit poplatok za jeho pritomnost pri porode 🙂 (30 eur) pokladna je dole, ako je hlavny prijem a pohotovost, poradne sa robia vzadu na poliklinike (nepojdes do hlavneho vchodu, ale do toho vzdialenejsieho) 🙂

@moonlightka na poradni sa akurat kontroluje tlak, moc, pozrie krcok, popocuva srdiecko, popyta sa ta a to je vsetko 🙂 zas ma byt strajk? a kedy? 🤐

@kristinka24 ja som tiez tak dostala termin, som bola vlastne az minuly stvrtok a to som posledny ultrazvuk u mojej lekarky mala v 30tt 😅 takze asi ak je vsetko ok, tak to nejako extra nenahanaju 🙂

tajomna21
30. okt 2012

@andulqa tak toto nie je pravda ... tie peniaze sa delia medzi nemocnicu a dr., neviem presne ten pomer .... ale mat z nich nieco maju

andulqa
30. okt 2012

@tajomna21 ja som nebola na ziadnej prednaske a muza tam mat budem, staci zaplatit ten poplatok nic viac...prednasku len ak by chcela epidural, apson ja tak viem 🙂

@pravvitra inak ak uvazujes nad epiduralom, tak sa co najskor objednaj na tu prednasku, lebo sa strasne dlho caka na termin, tak aby si stihla 🙂

andulqa
30. okt 2012

@tajomna21 no mne lekarka povedala ze z toho nic nemaju 🙂

tajomna21
30. okt 2012

@andulqa hej hej, ved som pisala, ze prednaska kvoli epi a tam nam aj o tom povedali ... ale da sa aj bez toho, len uhradit v pokladni
hej povedala tak, ale myslis, keby to bola pravda, ze by chodili kvoli tebe piatok-sviatok aj ked nemaju sluzbu a dali ti cislo na sukr. mobil?
a niekde na stranke nemocnice som to tusim aj citala

pravvitra
30. okt 2012

@andulqa @tajomna21 Super baby, dakujem moc, ste ma upokojili 🙂 Som sa bala, ze uz nestihame, bo ma nastrasila moja dr. ze je tam niekolko sedeni a mozno to ani nestihneme...
Este sa chcem spytat, treba doniest moc so sebou? Bo niekde som sa docitala, ze vraj treba... A da sa na pokladni platit aj kartou, ci beru iba hotovost?

tajomna21
30. okt 2012

@andulqa napr. aj tu to je 03.10.2012 | 20:31
doktorovi ide 160 E, nam to povedali na predporodnej priprave na Kramaroch ... je to zo stranky najmama

andulqa
30. okt 2012

@tajomna21 ja neviem, akoze prislo mi to zvlastne 🙂 ale tak mozno to maju niekde v zmluve s nemocnicou, keby neprisli, tak by mohli mat z toho nejaky postih nie? 🙂 ale fakt neviem, moze to byt aj tak aj tak, len tato lekarka mi nepride ze by si vymyslala tak neviem...mozno z toho maju len nejake smiesne odmeny, ktovie ako to tam chodi 🤐

@pravvitra da sa platit aj kartou a moc dones veru, to kontroluju na kazdej poradni 🙂

pravvitra
30. okt 2012

@andulqa Aka prednaska na epidural??? 😕 Preboha, to co zasa je? Termin mam 02.12... Kde sa da objednat? Kedy byva ta prednaska - ktory den?To priamo na poradni mi vsetko povedia? Bo chystam sa tam az buduci tyzden, teraz som tam volala a uplne to vraj staci.

tajomna21
30. okt 2012

@pravvitra v pokladni sa da platit aj kartou ... moc treba nosit do kazdej poradne ... posedenie chlapi maju napr. na kramaroch, aspon teda kamoska mi hovorila, ona tam rodila ... na antolskej nie - im stacia prachy 😀

tajomna21
30. okt 2012

@pravvitra bez tej prednasky ti epidural nedaju ... opytaj sa v poradni, neviem utorok ci stredu sa mi zda, ze to bolo nejako poobede

andulqa
30. okt 2012

@tajomna21 ale tak mozno antolska to ma inak, nie? ved to je jedno, ja sa nehadam, len vravim co mi povedala lekarka 🙂

tajomna21
30. okt 2012

@andulqa vsak ja sa tiez nehadam ... len tomu neverim .... neviem najst to kde som to citala 🙂

pravvitra
30. okt 2012

@tajomna21 Dakujem, dobre vediet... Na vsetko sa popytam na tej poradni. Dufam, ze ma to nechyti skorej, to by sme nestihli ani otecka zaplatit ani prednasku na epi 😀 Zatial vsak vyzerame v pohode. Na poradne sa neobjednava, vsak? Dlho sa tam sedi a caka?

tajomna21
30. okt 2012

@pravvitra vies co, podla dr. a podla mna aj podla toho, ci mas zazmluvneneho ... ja som najprv nemala, a cakala som tak do 2 hodin ... potom som zazmluvnila (bol strajk tak som sa bala, ze nebude mat kto rodit) a potom mi dr. dal svoj mobil a vzdy som sa dohodla ... potom som cakavala tak do 1/2 hodiny

pravvitra
30. okt 2012

@tajomna21 Ok, dakujem 😉

andulqa
30. okt 2012

@pravvitra mne sa zda ze sa da objednat aj telefonicky, ale nie som si ista 😒 lebo akurat vcera ci kedy tu nejake baby pisali ze ich objednali az par dni pred terminom, a to uz bolo okolo 20teho novembra 🤐

andulqa
30. okt 2012

@pravvitra caka sa ako kedy 😀 aj podla toho ci odvolaju lekara (napr k nejakej rodicke) alebo nie, ja som tak raz cakala 3 hodiny a na druhy krat som bola vybavena do 20tich minut, takze je to take indivindi 🙂

ela_26
30. okt 2012

ahojte, baby. neviete ako je to v tejto porodnici s privazovanim noh na koze? na kramaroch je to vraj bezna praktika. az ma zamrazilo, ked com to vcera citala vo viacerych prispevkoch :( ti lekari sa fakt nestaraju o pohodlie mamiciek, ale len aby bolo dobre im. dakujem za info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre