Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

minix
24. apr 2010

Evatko, gratulujeme. To si mala taky rychly spontanny porod ci vyvolavany?

zuzana39
24. apr 2010

jéj gratulujem, ja idem do poradne v utorok,som zvedavá,kolko času tam zas strávim 😉 a v pondelok sa chystáme na prednášku pre otcov pri porode, ešte že bývam oproti,lebo som zabudla kedy sa to začína.takže v rámci prechádzky to pojdem zistiť 😉

matenka
24. apr 2010

čaute, tak aj ja to už mám za sebou, pôrod som mala v pondelok, evatko, ktorá si bola ty?
a na izbe som bola so sammy, svet je malý 😀

pipussa
25. apr 2010

matenka
gratulujem a prajem vela zdravicka..tebe aj babulke. !!

pipussa
25. apr 2010

kocky, co ste aktualne rodili...
co treba priniest do porodnice ?
myslim, nieco take ako ...... pribor, misku.....atd...

andzi
25. apr 2010

Baby, ktoré ste rodili na Antolskej a mali ste zazmluvneného pôrodníka, ako je postavená zmluva v prípade, ak sa nestihnem dostaviť do pôrodnice a budem musieť odrodiť niekde inde? Vrátia platbu alebo je to môj problém. Bývam totiž 120km od Bratislavy, ale uvažujem nad pôrodnicou Antolská. ďakujem

matenka
25. apr 2010

pipussa, netreba, všetko dostaneš, iba tie klasické veci ako podložky pod zadok, vložky, plienky, vlhčené obrúsky, a to je asi všetko
andzi, malo by to tak byť, že ak nevyužiješ služby zazmluvneného doktora, tak ti vrátia peniaze

minix
25. apr 2010

Andzi, co si pamatam zmluvu, peniaze by sa mali vratit, ale musis o to poziadat pisomne, tak to tam tusim je v nejakom bode. O tie prachy urcite neprides.
Bojis sa, ze ako prvorodicka mestihnes?😉

katyka331
25. apr 2010

pre benuliatko- no ja určite vo štvrtok k nemu nechcem ísť, aj ja som mala ten pocit, že ho otravujem.pripomínal mi takého ufúlaného saniťáka...vo štvrtok by som chcela ísť k Dr.Rozembergovi, ktorý ordinuje po Jančokovi, ale má tam napísané, že má rizikovú poradňu,tak neviem, či k nemu môžem ísť..

alexandra0409
25. apr 2010

pipuska...ja som tam rodila dva mesiace do zadu a musela som mat vsetko teda vlozky,podlozku pod zadok na postel aj tri bude treba,potom hygienicke veci,nocnu koselu s gombikmy v predu,nieake gumene slapky do sprchy,no a ja som si zobrala aj veci pre maleho...no pre maleho hlavne plienky a utierky inak vsetko ti daju oni...ale ciapocku si zober vlastnu tu mi nedali

minix
25. apr 2010

My sme ani v januari ciapocky nemali😉 miesto toho pouzivali plienocky na zakrytie, napr. ked sa drobci kupali.

alexandra0409
25. apr 2010

minix...no ja som mala vlastnu i ked tam zima nebola ale pre istotu som mu dala ciapocku na hlavu

pimpulienka
25. apr 2010

Kočky ide niektorá z vás zajtra ráno k Ježíkovej na predpôrodný kurz? Objednala ma na 8:00.

Vy čo ste kurzík absolvovali, koľko trval, bol prínosný, ako v skratke vyzeral priebeh?

alexandra0409
25. apr 2010

pimpulienka...a to je na antolskej? ja som nic take neabsolvovala...

pimpulienka
25. apr 2010

áno áno na antolskej

pimpulienka
25. apr 2010

ja som len zvedavá, že čo tam bude, ono to nie je samozrejme povinné, dozvedela som to na nete, vôbec by som to inak nevedela..

kafoditka
25. apr 2010

ahojte, pimpulienka.... ja by som na ten kurz k p. jezikovej zasa sla velmi rada, ale to by mi po dvojtyzdnovej snahe musela dvihnut telefon... 😉

pimpulienka
25. apr 2010

kafoditka je to ťažké sa jej veru dovolať, ja som jej volala pred 7:30, lebo inak je to asi márna snaha. a bola si už? ona chcela žiadanku, tak som si ju vybavila cez gynekologičku a potom jej zavolala, až potom ma objednala. inak tento týždeň v práci nebola, to mi hovorila, možno preto si sa jej nevedela dovolať 😒

pimpulienka
25. apr 2010

a ten kurz je každý týždeň? telefóne nebola nejak úplne komunikatívna, tak som sa jej to ani nepýtala, len ma objednala..

kafoditka
25. apr 2010

ahaa, tak to preto som mala smolu... a ja zakazdym budik rano na 7:20 😉 tak od zajtra skusam znova, vymenny listok od gynekol. mam, staci sa len dovolat... Este som nebola, ale chcela by som zacat. Dufam, ze nam to nieco da....

pimpulienka
25. apr 2010

kafoditka tak zajtra skús zajtra sa jej dovoláš podľa mňa už. bolo by fajn, keby si chodila, ja dám zajtra vedieť ako bolo 🙂

kafoditka
25. apr 2010

super pimpulienka, daj vediet, ja som zvedava, ci sa dovolam..

baka13
25. apr 2010

Ahojte. Ja sa tam tiež chystám. Lístok od gynekologičky mám ale tiež som mala problém sa dovolať. Ale teraz aspoň vďaka pimpulinke viem, že kvôli tomu, že tam nebola. Takže skúsim zajtra zavolať a uvidíme. Manžel ma stále naháňa, že už by som sa mala rozhýbať aby som to do pôrodu stihla. 😀 😉

kafoditka
25. apr 2010

jeeej baby, tak ked sa zadari, stretneme sa vsetky na kurze 😉

minix
25. apr 2010

Kocky, s tym kurzom nemusite stresovat😉
Podobne su aj kdekade inde, ale sa za ne plati, dokonca p. Jezikova prednasala aj na jednom sukromnom v jednom centre. 😉

pimpulienka
25. apr 2010

dám vám vedieť kočky ako bolo (veeeľmi som zvedavá), ako to prebiehalo, tak by sme sa tam potom stretli 😉 to by bolo super

pimpulienka
25. apr 2010

minix ja viem, že je takých kurzov veľa, len tento ma oslovil, že je priamo v nemocnici, kde teda aj chcem rodiť, to práve beriem ako plus 🙂

jarus8
25. apr 2010

Aj ja som sa pokúšala celý týždeň a nič, ale ja nemám papier od gynekológa. Myslíte, že môžem volať a papier vybavím vo štvrtok keď pôjdem posledný krát ku svojej gynekologičke? 😒

pimpulienka
25. apr 2010

jarus ja som najprv volala bez papierika, informačne, či už je to pre mňa aktuálne a čo k tomu potrebujem..ona mi povedala, že mám zavolať, keď budem mať žiadanku a až potom ma objedná. vybav si teda ten papierik

mici111
25. apr 2010

ahojte, ja chodim k p. Jezikovej na kurzy, ale nie na Antolsku, ale je to v takom studiu sukromnom...na antolskej to prebieha tak, ze to trva kazdy tyzden - teda kolko hodin si zaplatite - dve hodiny, z toho hodinu je prednaska ako napr. prva a druha doba porodna, porodne polohy, dychanie, dojcenie, sestonedelie a co vas zaujima, tak sa pytate..a druhu hodinu sa cvici..
mne sa tie kurzy pacili velmi, dali mi vela, hlavne ma zaujimalo to, ako to prebieha priamo na antolskej v porodnici a tak..takze sa to oplati urcite..ja mam s nou poslednu hodinu teraz v stredu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre