Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

minix
7. jún 2010

Katy, total suhlas😉
Aj my sme boli len dve a to druhe dieta malo 45min. intervaly spanku a revu, ci den ci noc😉 v zivote som za tak netesila domov.

darja20
8. jún 2010

@mici111 noo, tak to si ma tam asi nenechaju, ked maju plno 🙂 aj tak dobre 😔

j.a.j.a.j.a
8. jún 2010

Mudr.Kostolny ,prosim vas nazor na doktora?

j.a.j.a.j.a
8. jún 2010

@minix ahoj moja certica mala taky interval pol roka,hlavne v noci,a nechcela nikoho,len mna:(:((tak som bola unavena ze som ju chcela predat)🙂🙂🙂🙂

katy1979
8. jún 2010

minix presne ja som sa tak tesila domov ze sa vyspim. ta baba sa mi cudovala ze to moje skvrne ani neplace a ten jej len rev a rev. prvu noc mi maleho nedali ze nech sa vyspim a aj tak som sa nevyspala

minix
8. jún 2010

Katy, presne ako ja, prvu noc som mala oddych bez malej, lebo som bola zasita od ucha k uchu, ze oddychnite si😉 to som tam radsej mohla mat malu. Vsetko ma bolelo, nedokazala som ani lezat a Tomasko len hucal a hucal. Maminka sa aj blbo citila, ze on stale place a moje len tak mrnkalo, ale zasa mi ako druhorodicka prvorodicke velmi pomohla, vsetko som jej odpustila😉 a teraz na to spominam s laskou.

katy1979
8. jún 2010

minix len aby som nebola teraz na tej urevanej strane ja 😀 ale zachvilu to zistim. baby ja uz chcem rodit. mam nohy ako balon, radsej som si ich mala strcit do zmrzliny ako ju zjest. a ja uz ho chcem vidiet bobacika mojho.

minix
8. jún 2010

katy, druhe zvyknu ist skorej, tak bud pripravena. 🙂)))

no a co, tak budes teraz ty urevana..aspon si zazijes tu druhu stranu.. 🙂 horsie bude, ak budes opat ta "neurevana" a budu tam dalsie dve "urevane" 🙂)))

pele
8. jún 2010

Ahojte baby, je na Antolskej priprava na porod pre manzela povinna alebo dobrovolna?

minix
8. jún 2010

Pele, dobrovolne😉

pele
8. jún 2010

Dakujem Minix!

babulina
8. jún 2010

minix, ja uz neverim ze druhorodicky skorej porodia, ja budem uz do konca zivota tehotna mam taky pocit 😅

katy1979
8. jún 2010

Babulina porodis urcite. mne sa prvy narodil v 38tt tak uvidime dokedy vydrzime pokope. Aj chcem rodit aj nechcem. Zasa rodit. Au. A este k tomu tade. Ale co sme si navarili to si aj vychutname.

minix
8. jún 2010

baby, vsak ja by som bola tehotna stale, ak by som mala mat zakazdym take dobre dietko ako je Petka, a ani ten porod by mi nevadil znova a to bol sakra tazky...som mala cca 25 stehov. 🙂
Ja idem do druheho na sto percent. 🙂

helen
8. jún 2010

@lenka23 Ďakujem ti veľmi pekne, budem ti vďačná!

jarus8
8. jún 2010

kočky ako to je s platením otecka pri pôrode? Dá sa to zaplatiť aj dopredu? Cez deň chápem, že skočí do pokladne, ale v noci? Nebude od neho sestrička pýtať šek o zaplatení?

helen
8. jún 2010

@jarus8 mne sa zdá, že na pokladni sú stále, veď aj za pohotovosť sa platí, to je tá istá pokladňa.

jarus8
8. jún 2010

@helen vážne? ďakujem! 🙂

babulina
9. jún 2010

@jarus8 - da sa to vybavit aj dopredu, ale tak ako helen pise tak pokladna na pohotovosti funguje nonstop, skus sa opytat na poradni sestricky ci ti neda papier

lucqa
9. jún 2010

@jarus8 da sa zaplatit hocikedy vopred a nepotrebujes ziaden papier, ja som si sla zaplatit porodnika a rovno som sa opytala ci mozem zaplatit aj otecka pri porode, a ze kludne a dala mi to na jednom potvrdeni 🙂

jarus8
9. jún 2010

A v prípade, že nakoniec otecka ku pôrodu nepustia, peniažky vrátia, tak ako pri epi?

cicimon
9. jún 2010

jarus - ja som dosla do nemocky o 4.00 rano, nemali sme zaplatene otec pri porode a dokonca nam dovolili zaplatit to az ked som zacala rodit
a malo by to byt tiez tak, ze ak otca k porodu nepustia - nahly CS napr, tak peniaze vratia

katy1979
9. jún 2010

Jarus ano peniaze vracaju. Ak chces mat klud zaplat si to dopredu. Ale po ceste do porodnice nie je problem zastavit sa v pokladni a zaplatit to. Ty mozes byt kludne v porodnici a zaplatit to moze aj sam.

andzi
10. jún 2010

Baby, mám otázku, a vráti nemocnica peniaze, aj keď si zazmluvním lekára a nakoniec porodím inde, lebo nestihnem prísť do nemocnice?

jankakkk
10. jún 2010

@andzi ano vracaju peniaze 😉

helen
10. jún 2010

@jankakkk prosím ťa a vráti pôrdnica peniaze aj keď porodím neskôr a môj pôrodník bude už v tom čase na dovolenke?

luciarichard
10. jún 2010

@helen jasne aj keby nebol na dovolneke a z akehokolvek dovodu ta neodrdi peniaze ti vratia 😉

puhinka
10. jún 2010

čaute baby,chcela by som sa vás opýtať,či neviete náhodou,že koľko nechávajú na Antolskej prenášať a koľko po termíne sa nastupuje na príjem,ak je tehotenstvo bezproblémové?

elly111
10. jún 2010

puhinka 2 týždne a týždeň po termíne príjem, ak je dovtedy všetko ok, tak to bolo u mamín v čase okolo môjho termínu

melkina
10. jún 2010

ahojte, baby prosim vas neviete, ci tam buduci utorok bude už Rozemberg? to je 15.6. Lebo Janač tam v ten den vraj nebude a nerada by som sla na inu ambulanciu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre