Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

palculienkkka
12. feb 2009

to bude asi staré .. viem,že robí v pondelok a v piatok ... ale neviem dokedy... 😕

kukenzi
12. feb 2009

palcul stare???? vsak to tu davala emjeee pred 2 dnami, tak som si to skopcila 😕

katka1981
12. feb 2009

kukenzi, jasne, len neviem ako budem schopna sa o neho postarat a ake budem mat bolesti, no ved kazda co mala cs vie svoje, jasne aj baby co rodili prirodzene, ale asi kazda prvorodicka ma strach, ale babatko bude najsilnejsi stimul.

palculienkkka
12. feb 2009

kukenzi ... ona to len skopírovala od jednej baby ...ale je to fakt staré.... 😒 môj Dr. robí aj v piatok .. a v tomto zozname neni vôbec napísaný ...

kukenzi
12. feb 2009

katka, nie len prvorodicky maju strach 😉 prvorodicky skor z toho neznama a viacrodicky, lebo vedia do coho idu. ja som mala prvy porod super a preto sa bojim, ci aj pri druhom budem mat take stastie. 😉

kukenzi
12. feb 2009

palcul nehadam sa, ak budes mat novy zoznam, tak ho hod pls. ja pojdem na gyndu o 2 tyzdne, tak ak nezabudnem, mozem to tam pofotit

smejko5ka
12. feb 2009

emjee, ako je to mozne, ved este vcera si pisala, ze sa neotvaras, ze maly je vysoko. ja toto pocuvam uz 2. tyzden. ak sa malej nezachce, tak o tyzden idem rovno do nemocky.
blahozelam a prajem vela radosti.
len pre potvrdenie: sestricka mi hovorila, ze ak to na mna pride, tak na centralny prijem a ak nie, tak c. dveri 26

janula10
13. feb 2009

palcul
no a ako budeme vediet ze si ta tam nechali? ☹

zuzkad no mala by som byt ale vcera v tej poradni nevyzera to na nic take ze porod 😀 , no ale asi budem ako emjee ze len tak sup sup uvidime 😉

palculienkkka
13. feb 2009

janula... keď večer nenapíšem, tak ležím na 5.poschodí ☹

janula10
13. feb 2009

ok tak drzim palec.....no a keby nahodou mna to chytilo nahodou co neverim....tak ta tam hladam 😵 😀

maminahenika
13. feb 2009

emjeeeeee: gratulujeme aj my , a čakáme fotky 😀 😵 😵 😵

tehula
13. feb 2009

palculienkkka> Oravec robi v pondelky a piatky oficialne od 8.00 do 12.00 a potom je tam rizikova od 13.00 do 15
00 tusim, alebo do druhej, ale neoficialne nechodieva na 8smu rano, ale tak okolo pol deviatej az deviatej

elly111
13. feb 2009

emjee gratulujem 🙂

palculienkkka
13. feb 2009

janula10 ..čawíček ...som domáá 😀

bambi7
13. feb 2009

ahojte babule ja by som sa chcela len opytat mate viac skusenosti ......s akym lekarom ste boli spokojne?dakujem

janula10
13. feb 2009

palcul tak vitaj 😉 😵

iron
13. feb 2009

ja idem vo stvrtok prvz krat na antolsku....je tamnejakz lekar ktorz je vzslovene ye nedobry?
mam sa totiz hlasit na c.d. 26 a ze potom si ma rozhodia....

nsoci
13. feb 2009

Palcul, ano bola som to ja, kde si sedela? Ta tazko spoznam podla tej malinkej foto, co tu mas 😀

anjelik7
13. feb 2009

emjee mala cisarsky.co sa tyka nausniciek,myslim,ze najlepsie je dat prepichnut uska hned pri odchode domov,ked je este usna chrupavka makka.i ja som dala mojim dievcatam prepichnut uska hned.nebol s tym ziaden problem,stacilo sa opytat sestriciek na novorodeneckom,ktora by ich prepichla.nausnicky s otvorenym uzaverom treba namocit do 60% liehu aspon na 24 hodin.

palculienkkka
13. feb 2009

nsoci .. pri tebe sedel doprovod a ja vedľa nej s mužom ... 🙂 to som si tipla, že by si to mohla byť ty 😅 veľmi si nebola nadšená,že si šla na príjem 😵 ale tak si povedzme, kto by bol..hiii

nana77
13. feb 2009

palculienka, tak co ti povedali? plany poplach? asi hej, ked si domka, vsak 😅 ?

palculienkkka
13. feb 2009

..vyšetril ma a povedal,že som ešte zatvorená....uff ..hneď mi odľahlo....mám viac odpočívať a nasadil mi magnézium 3x1....tvrdnutie bruška je normálne ... ešte máme vydržať ... už som ale kľudnejšia 🙂 pred víkendom...

nana77
13. feb 2009

no chvalabohu!!! mne tvrdlo cele tehu, magne b6 som niekedy uzivala v davkach 4x2 😒 . ale vydrzali sme celkom slusne - do 38tt. tak super, ze si isla, aspon vies, ze je vsetko v poriadku a budes kludna. tak prajem pekny vikend a drzim palce, nech este potiahnes zo dva tyzdne aspon 😉 ! ozaj, a u koho budes rodit? mas zazmluvneneho dr?

palculienkkka
14. feb 2009

zazmluvnila som si Dr. Oravca .... tiež plánujem ešte zo 1-2 týždne vydržať a potom sa už tešiť z drobčekov 😀 O+O akí sú len nádherní 🙂 Pekný víkendík 😀

tehula
14. feb 2009

palculienka, aj ja si ho planujem zazmluvnit 😉 Budes spokojna

nsoci
14. feb 2009

Aj ja ho mam zazmluvneneho 🙂

nsoci
14. feb 2009

Holky da sa na antolsku doniest klystir YAL? Alebo ten si mam spravit uz doma ked ma to chyti a potom v nemocnici mi ho uz nebudu robit?

marrrka
14. feb 2009

ahojte ;)
tak sme od pondelka doma a bojujeme a ucime sa spolu zit. Malicka je nadherna 🙂
bola som v nemocke dva nekonecne tyzdne, fyzicky aj psychicky na dne, mala som po sekcii problemy kvoli nedoliecenemu zapalu pluc. zato sme tam boli dlhsie. nekonecne dlho..tatinko sa o nas staral ako mohol.
co sa tyka lekarov a sestriciek, nemozem sa stazovat na nic, zazmluvnila som si dr.Janaca, bol super, mala som z neho velmi dobry pocit. a jedna sestricka mi vravela ze keby mala ona odporucit porodnika isto by to bol Janac lebo je najlepsi. robil mi sekciu, hoci sme zacali rodit spontanne, mala sa mala zle kvoli zapalenej plodovej vode.
aj na novorodeneckom su sestricky zlate, pomozu a poradia, len sa pytajte a necakajte ze za vami dakto dojde ci nieco nepotrebujete, mate pusy. vsetko dobre vam vsetkym cakatelkam a emjeee gratulujem 🙂

etnicka
14. feb 2009

marka, gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre