Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nefertitiavi
16. sep 2009

ahojte
chcem sa vs opýtat na cvicenie v tehotenstve.
rodim koncom novembra a to na antolskej.
je to druhy porod, preto ma aj zaujima ci je to cvicenie povinne
dakujem

bibinaba
16. sep 2009

Babulky, viete mi poradit ked pride hodina "H" a maly sa zacne pytat na svet, kam treba ist. Normalne na prijem, alebo cez den treba ist niekam inam? 😒

certica
16. sep 2009

fiha, sa nam nejak spoplatnieva...

alexandrah
16. sep 2009

ahojte, som tu prvy krat, a poctivo som si citala niekolko stran dozadu äpokracovat budem zajtra), som este len v 29 tt, ale samozrejem panika ma chyta. antolsku mam sice dalej - som na strkovci, ale ruzinov nikdy (lezala som tam po 2 operaciach, 1 z nich na gynekologii), a antolska je mi sympaticka + citam o nej dobre referencie. samozrejme - nepoznam absolutne ziadneho lekara, len pocitovo sa rozhodujem pre rozemberga. neviete niekto, ake ma ordinacne hodiny? + tel c. 02/6862670 je spravne? (nasla som ho kdesi na internete). a teda ked sa dovolam, treba sa objednat? alebo hocikedy dojst? a tak cca 6 tyzdnov pred porodom? dakujem zatial vopred za info. 😀

elly111
17. sep 2009

veru spoplatnieva...
alexandra nemusíš sa objednávať môžeš hocikedy keď je tam, tu sú ordinačné hodiny a č. ambulancie, ale zavolať si tam môžeš aby nebol po nočnej,...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

tehula
17. sep 2009

fiha, pekne sa spoplatnieva. Mne hrozil cisarak, tak ma preventivne poslal doki objednat sa na predoperacne. Vtedy odomna nechceli ani cent a po 3mesiacoch tuna ake zmeny, fiiiha 😲

alexandrah
17. sep 2009

elly - dik, ale nevidim tam rozemberga ... su tam len ini lekari napisani ...??

elly111
17. sep 2009

alexandra je tam pozeraj pozorne v utorok a štvrtok asi na 3tej strane

moncuska
17. sep 2009

nefertitiavi pokiaľ viem, cvičenia nie sú povinné.
No pekne, keby mohli, tak si vypýtajú poplatok aj za to, že sa len niekam objednáte 😠
Bibinaba niekto to tu už písal, asi na predošlej strane alebo dve strany dozadu 😉

tehula
17. sep 2009

bibinaba:

tehula • 1d • 27. aug 2009 o 10:40
gabulka, ked to na teba dojde do 15.30, prides do casti poliklinika dole ako su ordinacie gyndosov, cislo 26 sluzi na prijem. Ked to bude neskor, pojdes suterenom na centralny prijem. Odtial na poschodie 3, v nemocke, tam je porodnica.

alexandrah
17. sep 2009

aha, diky, ja som v tom nelistovala 🙂 ; a poznate ho niekto? je dobry odbornik a aj po ludskej stranke? mlady, stary? a este otazka, daju sa pozriet porodne saly a ine miestnosti, aj ked tam nejdem na kurz a cvicenia, to tiez volat tej jezovej?? (tej som volala 2 mesiace, potom som to vzdala a isla na kurz inam).

lenca30
17. sep 2009

baby ja len na skok...ktora sa chystate buduci stvrtok za dr.janacom tak nebude tam mat poradnu...papa

katka1981
17. sep 2009

alexandrah, nechod sa tam pozerat, moze ta to zbytocne vystrasit. Ja som sa hrozne bala, chcela som sa ist pozriet, ale nakoniec som nesla a som rada. Bolo to tam uplne v pohode, ja som strasne rada, ze som rodila tam, ja si na porod spominam ako na najkrajsi den v mojom zivote a kazdej taky prajem. Hlavne si treba nahovorit, ze porod bude bezbolestny a rychly a potom sa nebudes bat a bude to v pohode.

alexandrah
17. sep 2009

hej, kati - dufam aj ja, ze to take bude. hlavne, ked som uz rozhodnuta pre antolsku, tak to pozretie je aj tak na nic. no snad vsetko dobre dopadne, ved uvidim!!! a diky moc!!! 😀 nsad ma ten rozenberg zoberie 😎

jasminet
18. sep 2009

ja som bola pred porodom na zatazovom teste v porodnici a ako pise katka - hrozne ma to vystrasilo. nie ludia, nie ich pristup, ale to prostredie... prvorodicku by som tam neposielala sa pozerat 😅 taka depresia na mna sadla...

tanya78
18. sep 2009

baby a viete ako to prebieha na tom príjme na č. 26? Viem, že ak sa príjem plánuje, treba prísť medzi 7.00-9.00 hod. A čo ďalej? Kam sa ide ležať, kde sa prezlieka, môžem do pôrodu opustiť oddelenie keď príde návšteva?

jasminet
18. sep 2009

vypisu ti papier na prijem, ides sa k centralnemu prijmu prezliect do satne + do dveri oproti satni /uz si nepamatam preco/ a potom uz ides na 5 poschodie na rizikovu graviditu.
von mozes chodit aj mimo navst. hodin, ale musis sestram povedat ze odchadzas napr. do bufetu, na chodbu...

jasminet
18. sep 2009

ozaj, ked prides po 9 na oddelenie, tak uz nedostanes v ten den obed, tak sa zariad aby si neostala hladna... 😀

alexandrah
18. sep 2009

jasminet, a co je tam na tych priestoroch take strasne?? normalna nemocnica, nie?? ci?? npojdem kuknut, ak neodporucate, ale aj tak by som chcela vediet, sak prave som dufala, ze antolska, moderna nemocnica (no nikdy som tam nelezala, tak sa len domnievam, asi uplne mylne??)

bibinaba
18. sep 2009

Tehula: dakujem za info 🙂

jasminet
18. sep 2009

jasne, normalna nemocnica, ale... lezala som na tom stole asi 40 min, pozerala dokola, tie kachlicky, pristroje, zelene plachty, zrazu ti docvakne, ze aha, o par dni tu budem fucat... asi to na kazdeho posobi inak...

apple15
18. sep 2009

ahojte, chcela by som vas velmi poprosit o radu, ci je nevyhnutne, aby otecko absolvoval psychofyzicku pripravu pred porodom na antolskej, ak chce byt pri porode. Niektore kocky na preporodnej priprave mi hovorili, ze to nieje povinne, ale teraz som na jednej stranke citala, ze treba mat peciatku v tehotenskej knizke. Obavam sa len, ze ja uz to nestiham, kedze v pondelok uz idem do nemocnice, nakolko prenasam. Este raz dakujem pekne za radu.

jasminet
18. sep 2009

apple, neviem ako teraz, ale pred 3 mesiacmi nic take nebolo potrebne. manzel len zaplatil tesne pred porodom 16€ v pokladni (na zaklade vymenneho listku z porodnice) a bol pri porode...

certica
18. sep 2009

apple,
peciatka sa vyzadovala len kedysi, mozno 2-3r. dozadu, teraz je prednaska na dobrovolnej baze

apple15
18. sep 2009

fuu, tak to ste ma velmi potesili, lebo som trosku chytala paniku, kedze si neviem predstavit, ze by som tam bola sama 🙂 dakujem

jankohrasko
18. sep 2009

baby, rozhodli sme sa pre Antolsku, neviete mi poradit, ci treba zazmluvnit doktora? 😖 Bohuzial 7000 je pre nas dost. Ale keby tam mali na nas pozerat, ze sme nezaplatili a kaslat na nas, tak si urcite zazmluvnime.. Poradte.. Dakujem

tehula
18. sep 2009

alexandrah: ja sa pridavam k babam. Pozerat by som tam nesla. Ja som nechodila ani na cvicenia ani nejak nechcela do detailov vediet, co sa presne bude diat. Bola som z porodu vyklepana a radsej som nechcela vediet, do coho idem. Mna poslali na monitor na 3.posch v den, ked som aj vlastne porodila (to sa este netusilo, ze sa to uz rozbieha) a mala som "stastie" prist tam v case, ked zrovna jedna baba rodila. Nikde ani nohy, len zo saly sa rozliehal rev tyraneho mamuta. Ked ti poviem, ze som sa v tom momente tam rozrevala, ze ja nechcem rodit.......... 😀 😀 😀 a to som ani netusila ze o 4hodiny som tam na stole ja 😀 Porod siel vyborne, ani som si to tak neuvedomovala, ale fakt nejaku prehliadku saly by som si radsej odpustila

jasminet
18. sep 2009

jankohrasko - nikto na teba nebude pozerat, ze si si nezazmluvnila - nie je to povinne, v podode ta odrodia aj bez toho. mozno aj lepsie, lebo ked mas zazmluvneneho, tak kazdy sa spolieha na tvojho doktora, ze ta ma pod dohladom ... nehovorim, nie som proti zazmluvneniu, sama som mala, ale len preto, ze mi to rodicia vybavili. ja som tam nikoho nepoznala, nevedela by som koho...

jankohrasko
18. sep 2009

jasminet: dakujem.. manzel stresuje, chce mi niekoho zazmluvnit, lenze nikoho nepozname, uplne som dnes bola sokovana.. ze "musim" mat niekoho zazmluvneneho.. Malicka je dost velka, preto sa aj trochu bojim, ze tam o mna nikto ani nezakopne.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre