Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lusil2005
14. máj 2007

jej kattom tak toto je krasny sumar... a blahozelam k babatku 🙂
este som sa chcela opytat - zupan si mam zobrat svoj ak nejaky chcem? alebo daju erarny?

kattom
14. máj 2007

ahoj certica a lusil - dakujem za gratulacie.
lusil k zupanu - to neviem, ja som mala svoj, ale myslim ze dole na centralnom okrem nocnej kosele je mozne vyfasovat aj zupan - pacienti "behali" aj v erarnych

lusil2005
14. máj 2007

ok. dik. nechcela som trepat do tej megatasky este aj zupan, ale asi ho zoberiem 😠 hadam mi po porode nezavesia tasku na plece ze "dakujeme, dovidenia" 😉

masinka
14. máj 2007

ja som zupan musela mat vlastny, ledva mi dali erarnu koselu
ale ja som nesla cez centralne

ajuskamimi
15. máj 2007

KATTOM aj ja blahozelam k miminku a dakujem za uzitocne infooo 😉

LUSIL ako sa citis? Uz to mas za par 😉

helen155
15. máj 2007

Ahojte, ide dnes niekto k p.Ježíkovej? Neviem sa rozhodnúť či ísť alebo radšej nie..

olinka6226
15. máj 2007

ahoj, ja uz nejdem. nema ma kto odviezt a boli mi zabavene kluce od auta, ze nemam jazdit sama. tak keby si nahodou sla, mohla by si povedat, ze moje miesto moze obsadit? volam sa kovacova a chodievala som v utorok o 13tej. je to skoda, ale cestu z lamaca do petrzalky si autobusom ozaj neviem predstavit.

valy
15. máj 2007

olinka, s tym autom som na tom podobne 😀 vsetci do mna hucia, ze nemam uz jazdit sama, tak sa teraz nechavam vyvazat

lusil2005
15. máj 2007

hahaha ja si auto z ruky zobrat nenecham!!!!!!! 😀 ale tiez neviem ci ist alebo nie :/ ked mne sa nechce furt lietat antolska/domov/antolska/domov... o jednej mam poradnu. no neviem. uvidim. HELEN POOOOD!!!! nevymyslaj 🙂 pokecame

helen155
15. máj 2007

noo mne síce klúče od auta nikto nevzal ale keďže dnes mám deň D a už od včera som nejaká nesvoja tak neviem 😒

olinka6226
15. máj 2007

auto mi stoji pred domom... muz ma svoje auto. len kluce nemam. resp. mam nahradne v trezore, ale viem, ze ma muz pravdu, tak radsej neriskujem.

helen155
15. máj 2007

ozaj Lusil nevieš čo je s tou kočkou čo na cvičení bola vždy medzi nami, myslím že mala termín ôsmeho...

lusil2005
15. máj 2007

fuuuha netusim. vsak uvidime. ako sa nam to tam preriedi! 😀
ja sa zatial citim jak keby som mala termin o mesiac/dva, takze v pohode. teda neni to v pohode, ale co narobim. aspon soferujem 😒

helen155
15. máj 2007

asi nepôjdem ☹ ale budem na vás myslieť.. dnes som sa rozhodla, že budem lúštiť krížovky aby som toľko nemyslela na to, že už je čas... všetkých pozdravuj a držte sa.. keby niečo dám vám vedieť 😀

katka76
15. máj 2007

AJUSKA - je to perfektne, ze ti planuju ten cisarak,Ako som vcera pisala, bola som u deckej pre papiere ohladne stavu maleho po narodeni, nakolko v mojej porodnej sprave sa nic neuvadza a chcem sa vyvarovat obdobnej situacii - takze mozno aj mne teraz naplanuju cisarak, prip. budu aspon informovani.
ja som teda mala problemy aj so sebou, som im tam na sale na pol hodinu odisla, pamatam si len posledne slova-ci sa to neda nejako inak, no Dr povedal ze uz je neskoro a viac si nepamatam. a ked som sa potom prebrala, mala som masku na ksichte, v ruke infuzku,tlak 190/130 (normalne mam nizky 90/60) na bruchu pas na monitorovanie kontrakcii a taktiez sestricku. ja som tam uz len tak necinne lezala a nevedela, co sa deje. maleho AS bolo 2 - to ziskal za farbu a hned ho brali prec: kyslik, masaz srdca, odsatie, UVP maska.
takze ziadne obavy pred cisarakom, ide hlavne o babatko, nech sa dobre dostane k tebe.

ajuskamimi
15. máj 2007

fuuuuuu KATKA teda mala si to pestre, no prave tohto sa chcem vyvarovat a aj ked sa celkovo porodu bojim, lebo ja som taka mala padavka, tak radsej nech ma rezu a maly velky Jojko je v poriadku ako keby sa mi volade zasekol a zadusil 😀 co by som kvoli tomu nasmu big prckovi neurobila, ze? 😀

jeeeeeeeeeee HELEN, ty mas dnes den D, super, tak ti zelam, nech ti vseeeeticko dobre dopadne, budeme cakat na infosky, ked budes mat po tom a vratis sa, aby si nam popisala co a ako 😉

lusil2005
15. máj 2007

no super 😒 prave som sa vratila z poradne.
takze malej sa furt nechce von... ☹ v stredu mam nastup do nemocnice.
ja to kaslem!!! boze tie deti neposlusne... idem sa prebehnut po schodoch 😠

certica
15. máj 2007

caau lusil, no tak do stredy je len tyzden 😀 , mozno sa krpana teraz lakne a cez vikend ides 😀 😎

ivka07
15. máj 2007

lusil, ved do 20 je este cas nie? to ides zajtra? o vas sa tam ale staraju ako keby ani nemalovali 😉

certica
15. máj 2007

jaaj, to uz zajtra, tuto stredu? v tom pripade sa tes, do konca tyzdna pojdes 😉

lusil2005
15. máj 2007

nieeee buducu stredu 😀 a termin mam 19. podla knizky. 20. je podla poslednej menstr. no to je fakt ze este chyba tyzden... ale tak - za ten posledny sa toho moc nezmenilo a Rozi vravel ze to moc na pokrok nevidi... 😅 aspon ze idem v pondelok na UZV... si to vyjasnim s malou zoci voci. 😀

jeeeej certica zaaaas nove foto! 😵

ajuskamimi
15. máj 2007

LUSIL a to sa hovori, ze chlapcom sa nechce na svet, aspon vidis, ze to nie je pravda. No co dodat, malickej je u teba asi veeeeeeeeeeeeelmi dobre, ked sa jej nechce von, ale neboj, ked bude cas, aj ona sa vyberie, aby si ta zoci voci obzrela 😀

lejla77
15. máj 2007

kocky, stalo sa niektorej, ze sa pre nedostatok miesta vobec na cvicenia nedostala? Mna zatial p. Jezikova odpisala, ze ma plno a ze sa mam ozvat koncom mesiaca, alebo zaciatkom juna. 😖

lusil2005
15. máj 2007

heh mna zobrala az v 34tt tusim

ajuskamimi
15. máj 2007

LEJLA asi ta odpisala skor kvoli tomu, ze mas este casuuuuuuuuuuuuuuuuuu, teda pokial nie si rizikova a pokial necakas dvojicky. Ja som zacala chodit po vypisani od lekara az v 32tt, takze podla mna ked budes v takom 31tt, kludne sa jej znova ohlas, najlepsie osobne a neboj, urcite ta do kurzu zaradi 😀

lua
15. máj 2007

Čaute baby, priebežne to tu sledujem ale už si napamätám, či niekde na predchádzajúcich stránkach bolo napísané niečo o Dr. Havaldovi? Máte s ním niektorá skúsenosti alebo počuli ste niečo.
Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek info.

ajuskamimi
15. máj 2007

LUA to meno mi nic nehovori ☹ ja mam zazmluvneneho DR. Scholtza

arabeska
15. máj 2007

inak ten kur nieco stoji alebo je bezplatny?

lua,moja kamoska u nho rodila este an zoxovej a xvalila si ho. 😉

ajuskamimi
15. máj 2007

je bezplatny, ale musis mat listok od lekara a musis rodit na Antolskej. Kazda porodnica ma taketo svoje kurzy, pripravy na porod 😉

certica
15. máj 2007

lua, na havaldu som pocula zatial len pozitivne ohlasy, aj jedna kamoska u neho rodila v marci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre