Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
22. jún 2010

no ja som ani velmi nechcela a pood bol taky rychly, ze by sa EPI ani nestihla 😀

zrzulka
23. jún 2010

jej som rada ze ste tu tolke co rodili bez epi :O)))) mna sa porodnik hned prve spytal ci som bola na prednaske... zial nestiham ju uz do porodu absolvovat... takze nerobia s tym problem ked ju nebudem mat ???? pri malej som mala epidural vybaveny ale kedze som bola na 6 prstov otvorena tak uz mi ju nestihli pichnut....

minix
23. jún 2010

@zrzulka neviem, ci ti ju pichnu bez prednasky, pretoze na nej vyfasujes papiere, ktore musis mat vyplnene a potvrdene, tak ci sa to da bez toho, to neviem....

zrzulka
23. jún 2010

nepichnu na to som sa uz pytala, len to ze som bola v tom ze vacisna zien ide s epiduralom tak ma prekvapuje kolke z vas idu bez....

minix
23. jún 2010

je vela bab, co by aj chceli, ale nestihnu. :P

katy1979
23. jún 2010

Ja ju idem dnes zaplatit. Ak by som stíhla a zvladla rodit bez bolo by to super.

tamiarobi
23. jún 2010

katy 1979 - jej, ty máš termín v ten istý deň ako my 🙂

dadika1977
23. jún 2010

No ja som pri prvej nechcela, pri druhej uz som si ju vypytala, ne pichli mi ju neskoro a uz nestihla zabrat. 🙂 Tak snad na treti krat mi to uz vyjde. 😨)))

zuzumajko
23. jún 2010

caute baby, stale premyslam v ktorej nemocnici v BA rodit a tak mi napadlo, ze by som sa vas spytala preco ste sa pre antolsku rozodhli vy. Reps. ake ma vyhody v porovnani s inymi BA nemocnicami?

hobit
23. jún 2010

@zuzumajko dobre skusenosti znamych

katy1979
23. jún 2010

A v pripade potreby dobru novorodenecku kliniku.
@tamiarobi no vidis a ty si tiez este neporodila. Ja som bola dnes v poradni tak otvorena na 1prst volne tak sa este nacakam. A na poradnu mam prist 2.jula rano. Ja dufam ze dovtedy porodim.

hmla
23. jún 2010

čaute baby,
čo hovoríte na Antolskú ? už ste tam aj niektoré rodili alebo ste tu len také,ktoré sa tam chystáte rodiť ?
prečo ste si vybrali práve Antolskú,na základe čoho ?

malyviki
23. jún 2010

ahojte, mam prosbu moj porodnik na antolskej isiel na dovolenku a maly je KP otoceny. Rada by som isla sekciou, vzhladom k tomu, ze som citala, ze prirodzeny porod moze sposobit rozne tazkosti malemu + zena strasne trpi. Prosim mate dobry typ na porodnika na Antolskej - sekcia pri KP?? Termin mam 1.7. dakujem.

tamiarobi
23. jún 2010

@katy1979 tak to si na tom lepšie, u mňa ešte hlavička v nedohľadne 🙂, ak neporodím do 5.7., mám ísť vraj na vyvolanie. tak snáď sa drobec umúdri a zareaguje na moje výzvy 🙂

katy1979
23. jún 2010

Tamia ja to chcem mat uz za sebou. Prenasat nechcem. Aj keby ak krpec vydrzi do 5.jula mali by sme dve deti narodene v jeden den

jarus8
23. jún 2010

@zuzumajko Ahoj, my sme sa z nemocky vrátili v sobotu. Bola som na všetkých troch oddeleniach- začala som na rizikovom- super atmosféra medzi personálom, sestričky veľmi pozorné a milé.
Pokračovala som v pôrodnici- mala som veľké šťastie na super tím, lekári, sestry aj sanitári- profesionáli s humánnym prístupom.
Nakoniec 600nedelie a novorodenecké- ochota, obetavosť, ústretovosť, pochopenie. Všetky sestry minimálne bc. ak nie Mgr. Vedia čo robia.
Ak bude nejaké nabudúce, tak určite opäť tam. 🙂

arrett
23. jún 2010

@jarus8 Ahoj, to sa číta veľmi krásne🙂 ja som rodila v rzinove a s prístupom som bola max. spokojná. No priestory sú tam hrozne. Ako to vyzerá na antolskej? Vie mi to niekto opísať?
V Ružinove sme boli 4 na izbe s babatkami, plesen na oknach a v sprchach, spoločne sprchy bez zavesov, wc čo sa nedá zatvoriť a tak podobne. Budemvdacna za každú info. Je na antolskej aj nadštandard?

christie
23. jún 2010

@arrett na antolskej su 3 baby na izbe standard - s vlasnou kupelnou. Nadstandard je drahsi ako v Ruzinove, 1.000,-SK na noc. Ale mozes mat vlastny porodny box 🙂

@malyviki ja mam Dr. Janača a možem len dobre najnho povedat. Skus pripadne Niznansku alebo Rozenberga.

jarus8
23. jún 2010

@arrett nadštandart je, teraz je v ňom Polnišová. Ako vyzerá neviem, len všade sú fotky. Pozri na stránku a tam máš nadštandard nafotení.
Ostatné izby- sú po dve postele, pleseň som nevidela nikde. Rizikové je vymaľované asi pred 2 týždňami, 600nedelie sa dá. Sociálne sú spoločné pre dve izby, jedna sprcha- dá sa, záves tam je 😉 , dve umývadlá a jedno wc. Žiaden luxus, ale sme tam pre niečo iné. 😀
Starostlivosť personálu ti to vynahradí.

cicimon
23. jún 2010

a da sa tam ist pozriet - samozrejme len na porodnicu, nie na 600

helen
23. jún 2010

@zuzumajko Toto boli naše dôvody pred tromi rokmi, dnes nemám dôvod zmeniť, najmä pre skvelé vlastné skúsenosti:
1. Odporúčanie na pôrodníka
2. V nemocnici je najlepšie neonatologické centrum na Slovensku
3. Výborné prístrojové vybavenie pre problémových novorodencovCtg na každom pôrodnom boxe (napr. na Kramároch mali vtedy na celú pôrodnicu len dva) - toto sa aj ukázaloé u nás ako kľúčové
4. Referencie na nete na sestričky na 600nedelí
5. V nemocnici je hematológia a transfúzne centrum - mám hemato problém.

arrett
23. jún 2010

Baby, ja tu antolsku asi skúsim. Nemám čo stratiť, dúfam. Ružinov poznám, teraz dám antolsku a možno tretie keď bude dám Kramáre🙂)))) xixixiiii srandujem. Bola som na antolskej raz a páčilo sa mi tam. Dúfam, že to dobre dopadne🙂

helen
23. jún 2010

@arrett Nech to dobre dopadne! 🙂

katy1979
23. jún 2010

@arrett ja som tiez prve rodila v ruzinove ale bola som tam na nadstandarte takze sa v pohode dalo. Antolska ma aj standartne izby v pohode.
.
Polnisova tam este je? vsak rodila pred tyzdnom.

cicimon
23. jún 2010

polnisova uz sla domov 🙂

ja som rodila pred velkou nocou, bolo tam prazdno, takze vsade boli po 2 na izbach 🙂

tamiarobi
24. jún 2010

@katy1979 🙂 to ti verím, ani ja by som nerada prenášala, ale teraz je to už len na krpcovi 🙂

babulina
24. jún 2010

ahojky, ja som dneska zostala prijemne prekvapena, isla som na uzv a zobrali ma este pred dohodnutym casom, lekar mi podal ruku a predstavil, som skoro odpadla ze takyto pristup vidim - inak prvykrat na antolskej, aj pocas ultrazvuku bol velmi prijemny, fakt super super

arrett
24. jún 2010

@katy1979 Teraz budeš rodiť na antolskej? Daj potom porovnavacie info🙂))

dzovana
24. jún 2010

@babulina a ako sa volal ten doktor? nesponenies si? Lebo ked som rodila, stretla som jedneho pana doktora, ktory bol naozaj velmi prijemny a mily. Vsetci boli, ale on bol tak viac... 🙂

minix
24. jún 2010

To musel byt urban😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre