Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

prsky
14. nov 2010

@matta308 a co im fyzicky zabranili opustit nemocnicu? 😀 sak je to tvoje dieta a tvoja zodpovednost

matta308
14. nov 2010

@prsky neviem...mne len povedali,ze ich nechceli pustit,ked tu sedacku nemali...je to take smiesne,no..

tehula
14. nov 2010

@matta308, pokial byvas oproti nemocke, neviem naco by ste mali ist autom. Ale pozeram ze si z MA. Ostavas teda v BA?

linduska27
14. nov 2010

dobry vecer, mate niekto nejake cerstve skusenosti s p. Dr. Federovou?

matta308
14. nov 2010

@tehula nie,ale neviem ci nepojdeme vlakom..ved to este uvidime..😀

luuca1
14. nov 2010

@linduska27 ja osobne nie ale dnes som sa na antolskú informovala od kamošky ktorá tam rodila v septembri a odrodila ju práve táto mladunká doktorka vraj je perfektná a veľmi milá, takže bud v pohode...

luuca1
14. nov 2010

@nya ahoj ja som v 31 tt treba sa nejako nahlásiť k tej p. Ježíkovej na to cvičenie?? a kde to na antolskej je??

linduska27
14. nov 2010

@luuca1 lebo mna prijimala do nemocky na rizikove a mala som z nej velmi dobry pocit .. len ona asi nema poradne pred porodom lebo ju neviem najst dnes som ju nahodou zazrela u nas na chodbe s tym ze pride na vizitu ale neprisla asi ju odvolali som sa jej chcela popytat tak neviem ci ju este najdem :(

luuca1
14. nov 2010

@linduska27 čo si sa jej chjcela opýtať?? ved poradne robia rozny lekári pokial viem jedine ak sa zazmluvníš tak máš stále jedného a toho istého doktora a aj pri porode.

maria30
14. nov 2010

@linduska27 ahoj.. ja ju poznám osobne.. je fakt skvelá a má aj veľmi dobrý prístup k pacientkám... aj vďaka nej som psychicky zvládla pobyt v lete na Antolskej 🙂 ak chceš, tak mi napíš svoje meno a na ktorej izbe si a ja jej brnknem na telefon, nech sa za Tebou zastaví... 😉

maria30
14. nov 2010

@linduska27 inak som chcela ešte dodať, že ona poradne zatiaľ nemá.. je občas na poradni s docentom Korbeľom...

christie
15. nov 2010

@linduska27 ty dnes odchadzas, co? to sa niekto ma 🙂

linduska27
15. nov 2010

@christie ano ano ideme už mám aj správu napísanú ešte mi ju musia podpísať

barchee
15. nov 2010

@linduska27 ja som ju mala na poradni, keď mal Korbeľ dovču a teraz naposledy tam u neho tiež bola, kontrolovala mi maternicu a krčok, je zlatá, jemná 🙂 tuším je aj pri pôrodoch, ale neviem, či rodí sama alebo s nejakým dr...

nya
15. nov 2010

@luuca1
Tvoj lekar ti da najprv vymenny listok a potom jej treba zavolat a nahlasit sa.
Je to vedla bufetu na Antolskej v rehabilitacnej casti.

michaela8561
15. nov 2010

ahojte, chcem sa spýtať či si zazmluvňujete lekára, oplatí sa to? totiž to žiadneho lekára nepoznám dlho len to čo chodím do poradne takže môžem odhadovať jedine podľa odporúčania.

katka1981
15. nov 2010

@michaela8561, ja som chodila posledny mesiac do poradne dr. Havaldovi, mala som dobre referencie od znamych. neviem si predstavit rodit pri cudzom cloveku. Dr. Havalda mi vyhovoval po stranke odbornej aj ludskej, nemala som problem hovorit s nim na rovinu, ziskala som istotu a pokoj na dusi, nebala som sa ist rodit, porod bol nadherny aj vdaka epiduralke. Predtym nez som ho spoznala, som sa porodu tak bala, ze sme zvazovali papier od psychiatra na cisarak. S manzelom sme sa zhodli, ze to boli najlepsie investovane peniaze. Keby som mala ist znovu rodit, dr. Havalda to isti.

katka1981
15. nov 2010

@tehula, ahoj Tehul, ake pekne je vratit sa sem do fora a byt plne ucastna. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne, este lepsie ako prvykrat 🙂

michaela8561
15. nov 2010

@katka1981 ja tiež chodím k dr. Havaldovi a som veľmi spokojná, je to perfektný lekár a som rada, že som sa dostala práve k nemu, všetko mi vysvetlil, porozprával a hlavne ma dosť ukludnil. Aj keď istý strach tu určite je. Stále rozmýšlam, či si ho zazmluvniť aj keď už nemám veľa času. Môže to prísť v podstate už hocikedy.

awe
15. nov 2010

ahojte kocky, chcela by som sa spytat, kedy byvaju na Antolskej tie prednasky k epiduralke....dakujem 😉

michaela8561
15. nov 2010

@awe vždy v stredu o 14tej

awe
15. nov 2010

@michaela8561 dakujem 😉

michaela8561
15. nov 2010

@awe býva tam celkom dosť mamičiek, ja keď som bola tak sme nemali všetky ani kde sedieť. Myslím že nám tá lekárka všetko dobre vysvetlila, tak neviem či sa tam striedajú ale prednáša stále tá istá.

awe
15. nov 2010

@michaela8561 sla by som tam mrknut o dva tyzdne, nech to neodkladam na poslednu chvilu 😉 vdaka za infosky.Nevies nahodou, ako sa volala ta lekarka, co to prednasa?

nya
15. nov 2010

ja by som najradsej isla tuto stredu na tu prednasku o epi, ale kedze je statny sviatok, asi tento tyzden nebude.
Neviete niekto nahodou naisto, ako to je s epi prednaskou tuto stredu 17.11?

lasicka_
15. nov 2010

ahojte dievcata. prosim vas ako je to s rizikovou poradnou? mam tam ist vo stvrtok. nemozem najst ordinacne hodiny. musim byt objednana? dlho sa caka? dakujem

aninulka
15. nov 2010

@nya ahoj. ja som sa o tom informovala minuly stvrtok, ked som si bola pozriet porodnicu. tento tyzden ta prednaska o epidurale nebude kvoli statnemu sviatku (aspon mi to tvrdila sestricka). Ja sa chystam 1.12.

martinex
15. nov 2010

ahojte..neviete mi poradit ako to je? rodila som na antolskej v auguste 2009 a v marci budem znova...je nutne znova absolvovat prednasku o epi? nemam totiz kam dat maleho 😒

nya
15. nov 2010

@aninulka

Aj som myslela, ze asi nebude...
Dik za info!

linduska27
15. nov 2010

@martinex celu prednasku nie len tie papiere si tam vyzdvihnut vyplnit a zaplatit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre