Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katarinnak
15. sep 2012

@lopieta Dakujem, si zlata 🙂

zuzkag2
15. sep 2012

@katarinnak presne ako pise @lopieta 🙂
@dzankamizu to je strasna skoda, skusim sa spytat na tu vynimku. myslim, ze on ked si dorobi atestaciu tak pojde prudko na dracku 🙂 ani ja som este nikdy nestretla tak mileho lekara.

zuzkag2
15. sep 2012

@anicka245 joj no idealne by bolo to hrdinsky zvladnut bez EPI, drzim palceky, neboj to das 🙂 S Malovou osobnu skusenost nemam, ale pocula som na nu len same chvaly. akurat ja mam trosku problem ked ma vysetruje zena, trochu zle to na mna posobi. preto som chcela toho Dlhopolceka. Esta aj Paldia je skvely, co mam osobnu skusenost, tiez velmi mily, a vsetko pekne vysvetli.

anicka245
15. sep 2012

@zuzkag2 Paldia to je ten co chodil skoro kazde rano na vizitu taky starsi?

zuzkag2
15. sep 2012

@anicka245 ano ten, taky sedivy. a ty este stale nic? 😉 juj, nie si nervozna z toho?

anicka245
15. sep 2012

@zuzkag2 no este stale nic ale celkom si to este uzivam 🙂 nervozna som neni, este mam par aktivit, maly ma este do terminu par dni, takze este pohoda 🙂 ale uz sa na neho tesime, dnes som este nejake vecicky poprala take su vonavucke, juj... 🙂 ale tesim sa na ten okamih ked si uvedomim ze "uz to prislo" 🙂 a ty si uz v pohode? ci este tvrdne brusko?

zuzkag2
15. sep 2012

@anicka245 no super ze. si v pohodke, paradicka🙂 aj vy cakate chlapceka🙂
no mne brusko tvrdne, je to lepsie ako to bolo... ale dnes som mala aj taky zvlastny. neopisatelny pocit v brusku... tak neviem. ale uzivam si domka, tiez sme trosku prali a chystame pre drobceka... ja uz by som ho veru chcela drzat v maruci aj zajtra, keby som mohla🙂

borka82
15. sep 2012

Ahojte, prosim Vas ake mate skusenosti s Mudr. Scholtzom?

eemmaa
16. sep 2012

@borka82 mne robil cisársky a bol supeeeeer 🙂

moncuska
16. sep 2012

@keyka ano chodim, ale ja az v piatok, takze asi tam nebude len ten piatok 😉

adetka
16. sep 2012

@borka82 mna rodil pri druhom porode - neskuticne trpezlivy, ale tvrdohlavy

moncuska
16. sep 2012

@cantharis ja som na nadstandartnom boxe rodila prve babo a nemozem si ho vynachvalit. Dufam a pevne verim, ze aj pri druhom bude volny, i ked pisete, ze je v porodnici natresk 😎 Tiez som na priprave pocula, ze ho nemaju radi, ale nenechala som sa odradit a v den porodu ma nikto neodhovaral, skratka som povedala, ze ho chcem, vypisali mi papier a segra to bezala zaplatit. Fakt super skusenost 😉

moonlightka
17. sep 2012

ahojte babky nerodila ste niektora teraz posledne dni az mesiac u Dr. Malovej? A nemate cerstve spravy co nove v porodnici?

moonlightka
17. sep 2012

a ozaj nemate niektora zoznam co do porodnice?

lopieta
17. sep 2012

@moonlightka tu je zoznam co zobrat do porodnice antolska, http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto...

moonlightka
17. sep 2012

@lopieta dakujem 😉

lopieta
17. sep 2012

@moonlightka nemas za co 🙂 na porodnom kurze vravela pani Jezikova, ze pre babo naozaj stacia plienky a vlhcene utierky a normalnu plienku na grckanie a tak dalej 🙂 takze je to asi naozaj dobry zoznam, ja som sa tiez podla neho pobalila 🙂

moonlightka
17. sep 2012

@lopieta jej uz si aj pobalena? a este mam otazku, ked chce byt manzel pri porode musi absolvovat ten pohovor alebo nie?

linduska27
17. sep 2012

ahojte baby prosím Vás keď Vás poslali na predoperačné vyšetrenie na sekciu tak tiež na č. 102 kde za vyšetrenie pýtajú 15eur? poprípade kam ste išli?

lopieta
17. sep 2012

@moonlightka uz som pobalena od 36tt, veci mam uz aj v kufri auta hodene, bolo to nutne lebo mi gynekolog povedal, ze mozno uz 36tt porodim, ale zatial sa drzim, uvidim zajtra na kontrole 🙂
A co sa tyka manzela nemusi absolvovat ziaden pohovor, staci si ho zaplatit, he to 30€ a uz aj to som vybavila, aby potom nahodou nestresoval a nenasiel pokladnu :D

moonlightka
17. sep 2012

@lopieta aha takze nemusi nikam chodit a pocuvat prednasku a potom cakat na podpis do tehu knizky ze to absolvoval. Staci zaplatit za to ze bude pri porode? a to sa da dopredu? som myslela ze len v den porodu sa to plati?

lopieta
17. sep 2012

@moonlightka ano, presne tak, nie to sa moze uz skor vyplatit, keby nahodou tam nebol, tak sa peniaze vratia na zaklade prijmoveho dokladu, zajtra si tusim zaplatim aj epiduralku, hoci si ju pichnut nechcem, je to len taka poistka, ale na pohovore o epi vravela, ze pred tym ako to idu pichnut uz musi byt zaplatena, a tiez o urobim z tych istych dovodov ako manzela, aby potom zbytocne nebhal a nehladal kde to treba zaplatit, uz ho vidim pred ocami ako to robi :D

moonlightka
17. sep 2012

@lopieta 😉 dakujem a jasne takto je to lepsie urobit dopredu...oni chlapci aj tak z toho dna maju uplny chaos v hlave 😉

babo_dadush
17. sep 2012

Zienky, kt planujete ist na poucenie o EDA (epiduralke) je potrebne sa cim skor objednat, pretoze cakacia doba je cca mesiac momentalne!

anicka245
17. sep 2012

zienky ako to vlastne funguje ked nemate epiduralku, pri zasivani je to uplne "nazivo"? 🙂 zazili ste to niektora?

marcelatje
17. sep 2012

@anicka245 na šitie by ti mali dať nejaké lokálne umŕtvenie 😉

babo_dadush
17. sep 2012

Baby este otazka, istotne to uz bolo prepierane dakde,ale nedari sa mi najst, kde v antolskej najdem prijem ked ma to chyti?nechcem s manzelom bludit po celej nemocke. Je to tam na 3. poschodi? ze rovno tam pojdeme, alebo este dakde inde sa treba zastavit?

ysarion
17. sep 2012

@babo_dadush pocas beznych hodin, t.j. cca do 15 tusim treba ist priamo na tretie, inak je na -1 centralny prijem, tam treba klopat na chirurgicku ambulanciu, aby ta zaevidovali (necakat, klopat!) ... tam dole je aj pokladna potom 24h, kde sa da zaplatit vsetko co chces...

adetka
17. sep 2012

@babo_dadush prave naopak... pocas pracovnych dni cez prijem na prizemi - bo tie damy, co tam pracuju tam v noci nie su... a ked to na teba pride v noci - ako u mna: rovno na tretie... 😉

ysarion
17. sep 2012

@adetka priamo na prednaske na antolskej bol pokyn ako som napisala ... mozno myslis gynek ambulancie pocas pracovnych dni, ja hovorim o centralnom prijme na -1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre