Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bv_alexandra
22. sep 2011

@adetka vdaka ale to sú čísla na recepciu. ale skusim sa s nou zajtra spojiť cez probios 😉

x_shushu_x
22. sep 2011

@renatkas no vidis a podla tej "nasej" ziadne vedlajsie nie su, lebo je to uplne genialne 😝 ....A budem sa snazit byt dobra slubujem 😅 ...

renatkas
22. sep 2011

@x_shushu_x napr. ja mam nizky tlak a pamatam si ze hovorila ze pri epiduralke treba vela pit pri nizkom tlaku, tak ma hned napadlo ze ved ked uvidia ze budem mat zo sebou vodu tak ma rovno poslu domov ked je na porodnici zakaz pit a jest... ja som epi uz mala pichnutu pri Lukaskovi a neviem si to vynachvalit i napriek vedlajsim ucinkom.
@babulkaa ja neviem ako v tej vseobecnej poradni ale ja chodim k Rozembergovi v utorok alebo vo stvrtok, dnes som s nim bola na chvilu co mi skontrolovat vysledok z CTG ale ci mal sluzbu na oddeleni alebo ambulancii netusim... skus si zajtra rano zavolat kto ordinuje.

x_shushu_x
23. sep 2011

@renatkas no ved kazdemu vyhovuje nieco ine, ak ti to pomohlo, tak je len dobre 🙂 ....mna len nahnevalo vsetko to okolo ..

renatkas
23. sep 2011

baby prave si balim veci, co mam zbalit pre malu? mam pampersky, vlhcene, krem na ritku, ciapka a rukavicky, veci v com pojde domov prinesie potom manzel. Dostanem tam urcite oblecenie a deku? Tie bavlnene plienky tiez daju alebo si musim zobrat svoje? V Ruzinove nam ich davali do periniek...

maria30
23. sep 2011

@renatkas pre bábo len plienky a vlhčené obrúsky.. všetko ostatné Ti dajú..

renatkas
23. sep 2011

@maria30 aj ciapocku jej daju po kupani? a ako je to s kupanim na standarde, nosia deticky vecer kupat a potom ich donesu, alebo si ich kupu mamicky?

maria30
23. sep 2011

@renatkas dávajú všetko, čo sa týka oblečka.. aj rukavičky, perinku, deku.. čo sa týka kúpania, tak sa kúpe až po dvoch dňoch.. čiže ak pôjdeš na 4tý deň domov, tak absolvuješ len jedno kúpanie... ak chceš, môžeš si okúpať sama (pod dozorom), alebo Ti bábo okúpe sestrička a tiež si pritom... je tam nato zvlášť miestnosť 😉

katulka74
23. sep 2011

Ahojte,rodila som sekciou pred 2 tyz na Antolskej a bola som nad ocakavania spokojna,mile sestricky,pristup k pacientom je tam naozaj ludsky,aspon z mojej skusenosti tam boli vsetci super🙂

babulkaa
26. sep 2011

Kocky ako casto chodite na pasy ( monitor) na antolskej????

x_shushu_x
26. sep 2011

@babulkaa pokial viem, tak az ked si po termine.....

dzovana
26. sep 2011

ahojte, neviete ako postupuju na antolskej pri druhom porode, ked prvy porod skoncil sekciou? Rozdiel medzi detmi budem mat 21 mesiacov. Nechavaju prenasat (lebo prve som prenasala 8 dni) a vyvolavaju porod po sekcii?

skybaby
26. sep 2011

@dzovana ja som mala prvý cisarsky a teraz budem mat rozdiel 23 mesiacov a zasa cisarsky asi týždeň pred termínom, môj dr.hovoril že keby sa to spustilo do 37tt tak môžem skúsiť normálne, ale teraz uz nie , lebo mala bude mat cez 4kg, aj prvá mala toľko

dzovana
26. sep 2011

@skybaby dakujem. Aj moja bola velka, takmer 4 kg, dufam ze teraz to uz tak nebude 🙂

babulkaa
26. sep 2011

@x_shushu_x dakujem za odpoved , uz som myslela ze som zase o nieco ukratena 😀

bv_alexandra
26. sep 2011

@babulkaa babu ja som tiež ešte nebola na pásoch. 😉

babulkaa
26. sep 2011

@bv_alexandra tak to je asi potom v poriadku ze ma tam neposlali uz som sa strachovala, inak aj u teba prebieha poradna tak bolestivo ked ta kontroluje zo spodu?? Ja som myslela ze mu vyleziem na tu stenu za mnou len aby sa tam uz nesmatral 😀 😀 😀 😀 😀 sadista jeden 😅 😅 😅 😅

bv_alexandra
26. sep 2011

@babulkaa ked som bola v siedmom mesiaci na pohotovosti tak mi dr povedal že videl tie moje prevrátené oči, ked ma vyšetroval 😀 teraz chodim k dr. a tiež niekedy panenky počítam. 🙂

babulkaa
26. sep 2011

@bv_alexandra ja dufam ze porodim skor ako pojdem na dalsiu poradnu ( tu mam v piatok ) 😀 😀 😀 😀 😀

bv_alexandra
26. sep 2011

ja idem už zajtra do poradne tak dúfam že to tej dalšej už nebudem musieť 😀
@babulkaa

babulkaa
26. sep 2011

@bv_alexandra tak drzim palce nech nemusis 😅 😅 😅 😅

x_shushu_x
26. sep 2011

@babulkaa nie je za co....aj ja som dufala aj mi lekarka povedala, ze tu poslednu uz asi nestihnem.....no ale idem zajtra a vobec sa mi nechce :o/..

babulkaa
26. sep 2011

@x_shushu_x mne sa hlavne nechce ist preto lebo ked ma lekar na antolskej pozera zo spodu tak to je straaasnaaa bolest 😠 😠 😠 uplny sadismus to je mu utekam pod rukami radsej 😀

x_shushu_x
26. sep 2011

@babulkaa ja to vobec necitim...raz mi povedala, ze mozem po vysetreni krvacat a nic.....potom ked uz som bola otvorena som mala krvavy vytok po vysetreni, ale tiez som ho ani necitila....kazda poradna je uplne ok, tak asi aj preto sa mi tam nechce 2 hodiny vysedavat a vstavat kvoli tomu :o/.....co uz ked mi poradne vychadzaju na utorok a termin mam az v sobotu xD.. A ku komu chodis ty?

adetka
26. sep 2011

@babulkaa ... mozno chce babatku pomoct 😉 ... mna Korbel pri prvom tehotenbstve vysetroval od 28 tt... a az do 39 som ho pri vysetreni takmer necitila... a den pred porodom ma jeho vysetrenie neskutocne zabolelo... akoby to ani nebol on... a Mirka jeho naznaky pochopila 😉

sonitta
26. sep 2011

Ahojte baby chcem sa spytat, ci nahodou neviete aky je postup. Chcem rodit na antolskej, a viem aj u ktoreho doktora, len neviem kedy by som za nim mala ist.. 11.10. mi zacina materska. Má mi dat moj doktor nejaky papier/spravu pre toho doktora ktory ma odrodi, alebo mozem ist za nim kedy chcem? ďakujem vopred za pomoc..

bambola
26. sep 2011

@sonitta posledny mesiac chodis na poradne do nemocky a vyhliadnes si taku kedy ma ten doktor sluzbu na ambulancii 😉 akurat ze rozvrh na dverach vacsinou nesedi, kto ma proste cas tak je tam

renatkas
26. sep 2011

@sonitta nemusis mat od lekara ziadny papier, musis mat ale vsetky vysledky zapisane v tehu knizke prip. ked nie tak vysledky z vysetreni prilozene, ale to by tvoj lekar mal vediet. Do porodnice by si mala ist cca v 36tt, ja som to urobila tak ze som si zavolala na ambulanciu kde ten lekar co som ho chcela ordinuje podla rozpisu ktory ma Antolska na webe a sestricka mi presne povedala kedy mam prist a o kolkej, hned som si vypytala papiere na zazmluvnenie a aj som dostala lekarov sukromny mobil a od vtedy sa dohadujem s lekarom.

repi
26. sep 2011

@sonitta Ano, doktor ti da odporucenie, akurat si uz nepamatam, ci si ho niekto aj pozeral, ale chodi sa tam az od 36tt.

babulkaa
27. sep 2011

@x_shushu_x Ja chodim k Oravcovi, a tam to bolo dost bolestive takze sa vobec netesim na piatok, snad sa mala vypyta pred poradnou, myslim ze pocas porodu si este uzijem tych vysetreni zospodu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre