Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

t1nulka
26. aug 2011

@pitik to fakt? no teda! 🙂 na ktorej izbe si bola na sestonedeli? 😕

kviann
26. aug 2011

@denka23 dakujeme

kalllli
26. aug 2011

@heln dakujem uz to mam za sebou predsa som sla do nemocnice kde si ma hned nechali.Skontrolovali ci to nieje z maternice to by bolo zle ale nastastie sa mala zacala pytat von.mame krasne drobatko.Somrada,ze vsetko dobre dopadlo a sme doma😀

pimpa
26. aug 2011

baby, stale zvazujem, ci antolsku alebo ruzinov...antolsku mam ale na 4 spoje, keby som tam chcela chodit do poradne, a k synovi nejake opatrovanie...neviem sa rozhodnut, pomozte. 🙂

bambola
26. aug 2011

@pimpa z vlastnej skusenosti odporucam antolsku 😉 a keby uz aj nie kvoli tomu tak kvoli starostlivosti o dieta (teraz mam namysli pediatrov) urcite antolska, nehovoriac o tom, ze izby a kupelky su tam podstatne lepsie

zuzi118
26. aug 2011

@pimpa ale ved do poradne mozes chodit aj do ruzinova a potom ist rodit na antolsku. To nikde nie je napisane, ze kam chodis do poradne tam uz potom musis aj rodit.

pimpa
26. aug 2011

@zuzi118
dik..rozmyslam ze to tak urobim

pitik
26. aug 2011

@t1nulka na 13 🙂

susan112
27. aug 2011

Ahojte, vedel by mi niekto poradit dobru pediatricku/pediatra na Strecnianskej? Pomohli by mi nejaké referencie, pretoze tam nikoho nepoznam.... a musim coskoro nahlasit kontakt a vyber pediatra, ked pojdem rodit na Antolsku. Dakujem. 🙂

heln
27. aug 2011

@kalllli gratulujem!

bv_alexandra
27. aug 2011

@susan112 na Strečnianskej jednoznačne dr. Jágerová je miesto dr ŠIpovej ja som s nou velmi spokojná. Je velmi dôsledná 🙂 😉

alenkam.
27. aug 2011

@susan112 tiez mudr. Jagerovu, ale zial som velmi nespokojna s tym, ze jedna ordinuje, druha robi poradne a o dietati nevie vsetko... Dufam, ze uz to zmenia a ostane len dr. Jagerova... Mozno keby sme nemali ziadne problemy, tak to neriesim, ale je to takto dost na figu...

susan112
28. aug 2011

Dakujem velmi pekne, pomohli ste mi. Skusim si este pozistovat viac info. 🙂

pepina11
28. aug 2011

ahojte baby... prosím vás, napíšte mi niekto kedy ordinuje Dr. Janáč na poradni, od septembra... ď :o)

heckela
28. aug 2011

ahojte, možno bude moja otázka trošku od veci, ale nie je tu mamina, ktorá musela chodiť do poradne aj s "druhým" dieťaťom? Pýtam sa v predstihu, aby som to vedela nejako vyriešiť. O nejaký čas začnem chodiť aj ja na Antolskú a mám trochu z toho hrôzu, pretože nemám kde nechávať dvojročnú dcérku :(.. Budú robiť krik, keď tam dofrčím aj s kočiarom, čo myslíte?

katka.ott
28. aug 2011

@heckela myslim, ze to bude v pohode. si pamatam, ze ked som bola tehotna ja, tak tam chodila jedna mamicka s asi 18mesacnym dietatkom. vascinou je uprednostovali. mala mohla ist s nou do ordinacie, pripadne ju nechala v cakarni s nejakou ochotnou "takmer mamickou" 🙂

martinex
28. aug 2011

@heckela urcite nie...ja som chodila s vtedy 18mesacnym synom..maly bol so mnou vnutri,sestricka sa mu venovala kym ma doktorka vysetrila...ale uprednostnit ta asi neuprednostia.... budes musiet cakat ako ostatne... ale myslim,ze keby mala bola uplakana alebo tak a by si poprosila "spolucakajuce",ze by ta pustili 😵

bv_alexandra
29. aug 2011

Ahojte tak ja idem budúci týžden prvý krát na Antolskú. Vôbec neviem ku ktorému dr sa mám vybrať. 😒 😒 Treba tam isť skoro ráno? 😉

heln
29. aug 2011

@bv_alexandra ahoj, lekára neporadím, ja som šla k tomu, kde ma vzali do dverí. ak ideš autom tak po ôsmej sa už parkuje s ťažkosťami. ja som nechodila skoro ráno, lebo doktor prišiel aj tak až okolo deviatej, desiatej, takže keď tam maminky sedeli od siedmej, tak dosť dlho čakali.

lillika
29. aug 2011

@bv_alexandra Ahoj.urcite dr.Martin Rozemberg.je naozaj NAJ... 😀 😀 😀

kviann
29. aug 2011

@heckela nebudu, ja ke dsom chodila tak tam boli mamicky aj s detmi, vsak ked bude v kociku , pocka chvilku ved tie vysetrenia netrvaju dlho, ja som bola vzdy vybavena za 5 min.

pepina11
29. aug 2011

nechodí tu náhodou niekto dr. Janáčovi ?

katulka74
29. aug 2011

bv_alexandra,ahoj 🙂 ,ja chodim k Havaldovi,mozem len doporucit 🙂

ivana7
29. aug 2011

@pepina11 ja som chodila k dr. Janáčovi, odrodil, všetky moje deti 😉 čo chceš vedieť?

lillika
29. aug 2011

@pepina11 Aj Janac je dobry 🙂

pepina11
30. aug 2011

no ja by som chcela vedieť, kedy ordinuje na poradni Dr. Janáč. .... aj ja už som mala u neho jednu sekciu...

renatkas
30. aug 2011

ahojte, neviete mi poradit ci si vybrat Dr.Scholtza alebo Dr.Rozemberga? A neviete ako je to u nich ked by som chcela rodit skor kvoli tehu cukrovke a hrozbe velkeho babatka? Su k tomu pristupny alebo cakaju kym ma nechytia bolesti a potom pridu k porodu?

erickaa
30. aug 2011

@renatkas Ja som si vybrala prvého menovaného. Myslím, že kvôli tehu cukrovke sa robí cisársky rez. Ale to ti na 100% povedia v pôrodnici na poradni. Dr. Scholtz má poradňu v pondelok doobeda, aj ja sa tam chystám. 😉

renatkas
30. aug 2011

@erickaa aj si sa objednavala? aj pri Lukaskovi som mala tehu cukrovku ale rodila som normalne, ale necakali sme kym ma chytia bolesti, ale to bolo v Ruzinove.

erickaa
30. aug 2011

@renatkas Nie, neobjednávala...netreba. Prídeš, sadneš pred dvere a čakáš 😵
Moja kamoška mala tiež tehu cukrovku a jej spravili cisársky na Antolskej, tak ja iba z toho súdim... Ale veď doktori ti povedia ako to majú zaužívané... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre