Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dastyk
6. feb 2011

Ahojte chcela by som poradiť. som v 29 týždni a už sa rozhodujem kde pôjdem rodiť. Rozhodla som sa,že na antolsku. Počula som,že je dobra mudr.Miroslava Dubčáková. Rodila ste niektorá u nej? Aká je? Chcela by som si ju zazmluvniť.Ako mám potom postupovať? Ďakujem 🙂

zuul
6. feb 2011

@williamjozef dakujem ti. dlho si tam bola. ja pri prvom 4 dni aj to som mala dost. aj na revers by som isla domov. ked babu nic nie je. nie je dovod.

@dastyk ja som rodila u dr. dubcakovej. sice cisarsky ale ona je velmi mila, ludska, a mlada dr. staci ak budes ku nej chodit na poradnu od 36tt. hned pri prvej navsteve jej mozes povedat, ze si ju chces zazmluvnit, vypise zmluvy, zaplatis, da ti tel. cislo. ale zacina pracovat az od maja. je na materskej este.

evixa
6. feb 2011

@luuca1 600 nedelie moze prebiehat rozne, ale mozno skus pre istotu kontaktovat svojho gynekologa. Drzim palce

maruska78
6. feb 2011

ahojte, je tu niekto taky co si nezazmluvnuje alebo si nezazmluvnil a porod a porodnik/nici boli v pohode ? dakujem

barchee
6. feb 2011

@maruska78 ahoj 🙂 ja som nemala nikoho zazmluvneného, rodila som nečakane a rýchlo 😝 pri pôrode som mala službukonajúcu dr.Féderovú - tá ma rodila aj šila a dr.Nižňanskú - tá jej pomáhala a bola som úúúplne spokojná 😉

jabadaba
6. feb 2011

@bambola no zistim ti to a dam vediet. 15. teho budem so Svitekovou, chcela jej kvoli mne volat tak sa popytam ako pochodila a ci je teda skutocne tu. Aspon ona je v tom, ze ano.

martinex
6. feb 2011

@maruska78 ja som nemala nikoho zazmluvneneho a vsetko bolo ok....aj porod aj porodnicka...a teraz si tiez nebudem platit... 😉

bambola
6. feb 2011

@jabadaba vdaka, lebo pre nu vlastne este nieco mam a minule sme sa jej nemohli dovolat a odvtedy sa mm nejako nerozhybal 😠

maruska78
6. feb 2011

No ja vam poviem ze ja som moju prvu dcerku rodila na antolskej, ani neviem kt.ma rodil a bolo to 1-2, bez problemov... tak ani teraz si nechcem nikoho zmluvnit. Dookola pocuvam same katastroficke scenare so zazmluv.dok....male je otocene dole hlavickou tak dufam ze porod bude este rychlejsi ako prvy.

michaela8561
7. feb 2011

@maruska78 takisto som nemala nikoho zazmluvneného a bola som spokojná, všetko bolo v poriadku. Vôbec som nebadala rozdiel medzi tým kto mal alebo nemal zazmluvneného lekára. Takisto ma lekárka čo ma rodila prišla kontrolovať aj na 600nedelie. Držím palce

dastyk
7. feb 2011

Ahoj zuul dakujem za odpoveď. A koho si si vybrala za doktora teraz? Koho by si mi odporučila?

j.a.j.a.j.a
7. feb 2011

@maruska78 ahoj rodila som na Antolskej dva krat,ties neviem kto ma rodil???postarali sa o mna ukazkovo 🙂

evixa
7. feb 2011

@maruska78 ani ja som nikoho nemala zazmluvneneho. Dufam, ze aj teraz pri druhom budem aspon tak spokojna ako 1x.

maruska78
7. feb 2011

@evixa ahoj, ty budes rodit tak nejak ako ja, ja som sice v 37-38 -39tt, ani sam pan gynekolog nevedel 🙂 , ja viem ze je to 37tt ale babo je o 2tyzdne vacsie...takze podla teho.knizky som v 38tt, este som ani nebola na antolskej na kontrole, chystam sa vo stvrtok, nema mi kto strazit moju malu. dufam ze vydrzim lebo uz nevladzem ani chodit. Tiez dufam ze budem znova spokojna aj ked si nikoho neazmluvnujem, moj porod bol velmi prijemny vdaka mojmu muzovi i sestrickam ... pani doktorka bola velmi mlada mila blondynka a vsetko slo typ top, az na to sitie. 😝

seba1
8. feb 2011

@williamjozef prečo si bola až 6 dní? Vraj štandard je 4 noci. Mali ste nejaké problémy?

emjee
8. feb 2011

@seba1 po cisarskom je standard 6 noci, ja som musela byt az 7 kvoli zvysenej teplote a tlaku
taktiez ta nepustia skor ak ma babatko tazku zltacku, nezacalo priberat a pod.

zuul
8. feb 2011

@dastyk ja mam teraz zazmluvneneho dr. scholtza. velmi mily, prijemny dr. aj ja idem cs, lebo ma boli jazva po prvom cs a najnovsie mam krcove zily navrete na velkych pyskoch. to mu ukazem zajtra, tak som zvedava co mi na to povie.
emjee ja som bola po cs 4dni, ostatne isli domov na dalsi den. teda ak neboli komplikacie.

seba1
8. feb 2011

@emjee ja to tak zhruba ovládam, len som chcela vedieť, či sa to nemôže stať aj pri normálnom priebehu keď je napr .víkend, kedže mám ešte dve deti, aby som ich vedela pripraviť, aj keď na veci neočakávané sa pripraviť nedá

seba1
8. feb 2011

Ešte sa chcem spýtať, ako sa rieši, keď má mamička málo mlieka, mne v minulosti kázali priniesiť si Nutrilon pre istotu, keď som rodila pred tým, našťastie sa mi to rozbehlo dobre, ale nedá sa povedať, že aj teraz sa musí

cicimon
8. feb 2011

@seba1 ked nebolo dost mlieka... co zvycajne nebyva... tak dokrmili striekackou

tehula
8. feb 2011

@seba1 mne ziadne UM nekazali nosit, oni tam maju, ak by trebalo

seba1
8. feb 2011

@cicimon a mám si teda doniesť nejaké umelé mlieko ja, alebo oni tam dajú?

cicimon
8. feb 2011

@seba1 nenos nic
ja som bola 1 den na infuzkach a 2 na transfuzkach a oni malu nakrmili

cicimon
8. feb 2011

@seba1 zas tiez nemozu cakat ze budes mat od prveho dna dost mlieka a vediet kojit

ypsinkova
8. feb 2011

čaute baby,chcem sa spýtať ktorá nemocnica je lepšia,či kramáre alebo antolská

seba1
8. feb 2011

@tehula
@cicimon ďakujem, iná nemocnica, iné zvyklosti, tak zisťujem nech sa dobre prichystám.

tehula
8. feb 2011

@seba1 mne ziadne UM nekazali nosit, oni tam maju, ak by trebalo

tehula
8. feb 2011

prepacte, mi padol konik a zas to tu hodilo opat.

zipsy
8. feb 2011

@zuul ahoj, aj ja sa zajtra chystam do poradne za dr. sholtzom, ale prvy krat. prosim ta, poradnu ma od 8ej, alebo od 9ej rano? caka sa tam velmi dlho? alebo ty, ked si zazmluvnena, mas prednost?

alexandrah
8. feb 2011

ahojte, UM tam maju, ale ja si tentoraz donesiem aj svoje, + ohrievacku, lebo ked sa mi nepodarilo do riska to Um dostat, a ja som mlieko este nemala, tak po pol hodine som ho musela vyhodit, a ist pytat zase ... a to som uz nechcela, pri tych pohladoch, a podobne, a potom mi reval den noc, tak si tentokrat zoberiem ... pre kazdy pripad ... ale inak netreba ...risko napr. 2 dni prespal, a na 3. den sa mi rozbiehala laktacia velmi pomaly, a on uz bol hladny, + si nevedel poriadne vytiahnut, po pol hodine iba cca 10 ml, ani to nie ...tak som zazila perne chvile, ako prvorodicka, revala som s nim celu noc ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre