Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

rybka13
1. dec 2009

alex aj ja moje rybiatko 😔 ale skusam sa pripravit nato, ze mozno este ten tyzden do terminu budem musiet vydrzat... alebo nedajboze aj dva tyzdne keby som prenasala 😅

ja som sa o teba v noci bala, ked si vcera mala tie bolesti, ze su to uz kontrakcie, som cakala kazdu chvilu sms 😉

rybka13
1. dec 2009

a moje rybiatko sa posledne dni hybe troska viac, vykopava asi nozicky do lavej strany, tak dufam, ze je vsetko v poriadku... bojim sa hlavne vtedy, ked uz necitim nic tak 6 hodin.... kebyze necitim tak 8 hodin tak asi sa spakujem a idem do nemocky...
Ale vo stvrtok mi rozi bude robit utz a prietoky, tak som rada, ze vsetko skontroluje zase...
alex ty tiez ides na ten utz vo strvrtok, ci len do poradne, nevies?

rybka13
2. dec 2009

alex spis? ja idem skusit,ale dnes to bolo o 3.30 rano 😠 tak hadam dnes skor...

rybka13
2. dec 2009

to bude mat rybiatko rezim 😠 bude cele noci hore.. aj teraz je 😔 to sa mamina co bude v porodnici so mnou na izbe moc nevyspi 😕

alikaa
2. dec 2009

Certica, asi je to Marekova, asi som zle precitala po dr. Tak viete mi niekto dat na nu referencie?

certica
2. dec 2009

tu mas konkretnu temu na dr. marekovu, skus sa spytat v nej:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea......

ja som ju pred rokmi okrajovo stretla na oddeleni, ale nejaky ucelenejsi nazor som si nestihla vytvorit. inak som pocula vselibarsco 😀 , ovsem LEN pocula, takze to tu hadzat nejdem.
keby som to mala za seba zhrnut, rozemberg je si myslim istejsia alternativa...

alikaa
2. dec 2009

Certica dakujem. Asi nakoniec skusim Rozemberga. Kedy sa mu mam ozvat? Staci az ked zacnem chodit na kontroly do nemocnice?

alexandrah
2. dec 2009

rybka - ja jak beriem posl. 2 tyzdne tie lieky na uvolnenie, tak lepsie spim 😎 inak by som uz bola na infuzkach, po tom co som spala ze hodinu za 2 dni ... vcera mi muz pomahal zehlit, aj umyval dlazku, no tesil sa, ze ma ma doma 😎 (a kukali sme jamesa bonda 😉 ) vo stvrtok idem na poradnu, asi mi utz. robit nebude, jedine, ze by som sa pytala, aj ked by som rada vedela, kolko maly vazi ... koli panve ... inak mi robili utz. minuly utorok, pri prijme, a bolo vsetko ok, len mi ho nezvazili ...no mna dnes v noci zase vsetko bolelo, jak som vcera (trochu) zehlila, aj nohy mi opuchli ... uz je to peklo, asi az do porodu v bolestiach ... neviem, to ma kazdy preboha takto?? ten porod bude asi fakt vykupenie ... muz ma prosi, nech sa setrim ... vraj nam aj auto strajkuje, tak parada ... inak, ja my s muzom sme nocne typy, aj risko ocividne, ked mu robili monitor doobeda, tak chrnel, ze co ho otravuju, az ked mu robili vecer, tak bol hore, tak to aby sme boli na izbe my dve 😀

k.a.t.k.a.
2. dec 2009

alikaa ja som s nim vcera volala, tak ze bud. tyzden tam je len vo stvrtok tak to nemam chodit, ze mam dojst 17.12. 😉 to budem 35tt, vlastne aj ty 🙂 myslim ze sa nemusis dopredu objednat 😉

certi diky za vycerpavajuce info v IP 😎 som aj podakovat zabudla ja nevychovanec jeden 😀 😉

lua
2. dec 2009

Ahojte,
môžem Vás poprosiť, tie ktoré chodíte na poradňu do č. dverí 22, o ordinačné hodiny dr. Havaldu.

ďakujem

rybka13
2. dec 2009

dievcata, predchvilou so mna vyslo troska akoby vody, ale bol tam kusok takeho priesvitneho hustejsieho hlienu, to bola asi ta povestna hlenova zatka... bolo to take priesvitne alebo mierne zltkaste, zajtra mam poradnu tak ak sa nic viac nerozbehne, tak mozem asi pockat nie?

alexandrah
2. dec 2009

rybka ,asi mozes pockat, kym tam neni krv, preboha, ty este porodis!!! nie ze by uz nebol cas, ale ostanem v tom sama!!!!!!! ☹ este si ta tam nechaju, a na rizikove ta budem chodit pozerat ja!!!! jedine ak by sa nieco v noci zmenilo, plodova voda, kontrakcie alebo tak, tak upaluj, a posli spravu, ak by si ta tam nechali!!!!!!!! boze, ale budes to mat za sebou, ja sa budem este 2 tyzdne morit v bolestiach!!!!!!

mata1977
2. dec 2009

ahojte alex a rybka,tak ako vas čitam,tak už vam obidvom prajem nech to mate za sebou
stale na vas myslim,ale ked vidim že pišete,tak ste ešte stale kinderka 🙂
držte sa a dajte vedieť čo a ako 😉

beak
2. dec 2009

ahoj alexandrah, ja som tiež ležala na 5.posch. na antolskej, lekári boli naozaj super. Ja som ležala oproti, v 20tt som prišla o dieťatko. Veľmi mi pomohol jeden lekár, žiaľ neviem jeho meno, možno mi pomôžeš /vysoký, tmavé vlasy, okuliare, cca 40 rokov/. Držím palčeky nech to dobre dopadne. Ď.

tehula
2. dec 2009

rybka, mne ked sla zatka, sla aj krv, ale ta mi odisla na vysetrovni. Zatial nemusis ist nikam 😉

rybka13
2. dec 2009

ahojte, tak to nebola plodovka, vraj takato voda moze ist aj ked sa uvolnuje hlien, urobili mi aj monitor a vysetrenie.. tak este nerodim.. Alex tak Ta mozno nepredbehnem... 😀

Ale taky kusok hlienu zase odisiel pred chvilou ... sice malinky aj trosinka krvavy 😕
neviete kedy asi mozem porodit, ked tento hlien odchadza? som citala ze vacsina bab uz porodi skoro, viacmenej do 1-2 dni, ale vraj niekedy to odide aj tyzden dopredu..

tehula a keby som zacala krvacat, tak to by som mala asi letiet znova do nemocky nie?

mata, si zlata ze na nas myslis aj s alex, dakujeme 😉 aj ostatnym 😉

alex, tak sa zajtra asi vidime na poradni 😉

rybka13
2. dec 2009

beak, to mi je luto, ze si prisla o babatko uz v polke tehu... co sa stalo? 😔 inak ten popis by sedel na rozenberga, on je aj taky troska silnejsi, zavalitejsi... skratka nie velmi chudy, to ostatne ako ho opisujes sedi na neho...

alikaa
2. dec 2009

k.a.t.k.a. ja mam ist este 14. decembra na normalnu kontrolu k mojej dr. a potom vraj az o dalsie dva tyzdne na prvu kontrolu do nemocnice. Akoto ze ty uz 17ho ides prvy krat na kontrolu do nemocnice? Mas termin o den skor ako ja.

Certica aj ja dakujem za info v IP 😉

certica
2. dec 2009

alikaa, za malo 😉

kati, jooooj, no ty si si dala na cas 😀 😀 . ja som v prvy (a mozno ani druhy) moment absolut nevedela, o kom o com... 😀 . ozaj, kam ste nakoniec misinu supli do skolky?

rybka, tusim fakt finisujes 😉

k.a.t.k.a.
2. dec 2009

alikaa mozno kvoli tomu idem skor ze maly ma polohu KP a cakam druhe a zrejme sekciou .. a ty ked chces ist az potom tak to bude rovno medzi sviatkami, ktovie ako to bude s poradnami ..

alikaa
2. dec 2009

No ved prave, som zvedava ako to tam bude s kontrolami cez sviatky. Baby, ake mate skusenosti bez zazmluvnenia? Robia tam lekari nejake rozdiely medzi zazmluvnenymi a nezazmluvnenymi pacientkami? Co odporucate, ked tam osobne nikoho nepoznam? Iba mam rozne odporucania na niektorych doktorov.

certica
2. dec 2009

alikaa, inak viacere baby tu, co rodili bez zazmluvnenia, boli spokojne 😉 .
hovorim, ber k porodu partnera a s tym (ne)zazmluvnenim daj na svoj prvotny pocit

lucia169
2. dec 2009

rybka mne odisla hlienova zatka presne tyzden pred porodom, pricom som porodila presne na termin. Bola to taka zmes hlienu a krvi, uz asi fakt ides do finale, drzim palce.

beak
3. dec 2009

rybka ďakujem, chcela by som vymeniť gynekológa a on sa mi zdal celkom fajn. Dúfam, že sa mi podarí zistiť jeho meno, ale myslím, že nebol silnejší. Neviem, čo sa stalo,tehotenstvo som mala bezproblémové a aj výsledky som mala dobré. V poradni mi však zistili, že dieťatku nebije srdiečko. Okamžite ma poslali na antolskú, tam si ma rovno nechali a pre mňa sa začali najhoršie dni. Lekárom vďačím za to, že som to ako tak zvládla. Možno sa mi trocha uľaví, ak sa dokážem rozpísať a pomôžem aj iným dievčatám, ktoré majú podobný problém, myslím, že je tu téma potrat v 31tt, tak to možno skúsim. Ďakujem a myslím na vás.

mata1977
3. dec 2009

alikaa,ja som rodila 10.11. cisarskym a tiež som nikoho nemala zazmluvneného,lebo som nikoho nepoznala ,ale možem ti povedať,že som velmi bola spokojna..............su tam dobry lekari

alexandrah
3. dec 2009

beak - rybka - to by nebol rozemberg, on neni cierny ... to by sedelo na havaldu?? ten bol mily ... bol fakt fajn!!! stihly, tmavy, okuliare, 40 tnik ... ostatni boli nejaki holohlavi, alebo tam bol jeden fakt pekny, tmavy, ale mladsi a bez brejli ... rybka - inak mi rozi povedal, ze aj po vysetreni moze ist trochu hlienu, alebo krv, nemam sa zlaknut ...
no my s rybkou uz za par ...vraj uz som na dobrej ceste ...ale zatku este mam, a tak ...

beak
4. dec 2009

alexandah, rybka...dakujem..urcite to je dr. havalda, nasla som na nete jeho clanok aj s foto, uz len dufam, ze ma neodmietne a ak sa mi podari otehotniet tak ma aj odrodi. Teraz ale musim 5-6 mesiacov cakat a potom sa zaradim medzi snazilky. Drzim palceky 🙂

alexandrah
4. dec 2009

aj ja ti drzim palce, havalda bol fakt mily!!! urcite ta neodmietne 😎
kocky, dneska mi stupol tlak - 160/100, nechcem ist znova do nemocnice!!!!!!!!
merala mi internistka, pritom vcera na poradni ok, 120/70).

certica
4. dec 2009

alex, to neni buhvico...nemas doma tlakomer alebo moznost si pozicat? a citis sa inak normalne alebo preco si bola u internistky?

beak, aj ja drzim prsty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre