Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sylvia78
11. sep 2010

@tyta dakujem za potvrdenie mojej myslienky, vies, co kontroluju policajti to viem, len som sa chcela presvedcit, ze to co som pocula je pravda a ci nie. Dakujem

chiarra8
11. sep 2010

@alure gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂
mohla by si este napisat ako to bolo s navstevami oteckov? Maju pristup do izieb, ci vidia babatko len cez sklo..? inak ja som najprv rozmyslala, ze si doplatim nadstandart, ale ako sa zda, nie je to na Antolskej potrebne.. Dakujeme velmi pekne a tisko zavidime, ze to uz mate za sebou 🙂)

alure
11. sep 2010

@chiarra8
tak čo sa týka oteckov je možná návšteva len cez sklo,iba tie ktoré majú nadštandard môžu oteckovia k mamičke a dieťatku na izbu. Ale za mnou chodil manžel aj so synom a je pravda že sa nevedeli dočkať kedy si malého prvý krát vezmú do náruče..no tie 4 dni vydržali 🙂

sylvia78
12. sep 2010

@tonicka Ahojcek, prepac, ze Ta oslovujem, ale vidim, ze si v tom tyzdni ako ja, tak by som sa chcela spytat ci budes rodit na Antolskej. Vidim, ze jedno dietatko uz mas, ja budem mat prve a strsne moc sa bojim. a ohladne tej nadstndardnej izby viem tolko, ze ak je volna mozes si ju vybrat, vraj objednat sa neda, toto som pocula od znamej ta tam rodila pred mesiacom. Pekny dnik

tonicka
12. sep 2010

@sylvia78 ano budem tam rodit, aj u toho isteho porodnika 🙂 🙂 a nikdy inde 😀 😀 ,ano nadstandart sa neda objednat a ma to celkom logiku,pokial nejdes rodit planovane,lebo akoby si si objednala izbu ked nevies presne kedy sa babo vypyta 😉 kludne sa pytaj, aj cez IP, mozeme pokecat 🙂 A porodu sa neboj, bude dobre a za tym je krasna odmena 😵 😵

luciaj
12. sep 2010

ahojte, viete mi povedat, ako je to s pritomnostou tatinka pri porode? viem, ze treba zaplatit a aj nejaku prednasku absolvovat ... viete mi povedat bliezsie? kedy by mala byt najblizsie ta prednaska? a platit staci az tesne pred porodom, ked este neviem, ci to nahodou nebude SC?

babulina
12. sep 2010

@luciaj - prednasku netreba, poplatok zaplati manzel az ked budes na porodnici, sestricky mu vystavia papierik, my sme ho zaplatili az po porode, nejako moc na tom sestrickam nezalezalo, mali totiz frmol a rodicky im boli prednejsie nez byrokracia, za co maju u mna velke plus okrem teda ineho 🙂 lebo fakt sa starali o mna na jednotku

bejbinka195
13. sep 2010

@livia333 Ahoj . takze bude sa ti na 100 perc. pacit...Kamoska u neho rodila a hovorila ze jedine co ju sklamalo je ze pri porode nesrandoval...Ze to uz bral vazne :D a potrebujes k tej pani Jezikovej vymenny listok a hej beru az tak neako od toho 34. tt sa mi zda...akurat som jej minule volala koli tomu..

ena
13. sep 2010

ja som bola na predporodnej priprave u p. Jezikovej pred necelymi 5 rokmi, a podla mna je lepsie tam ist uz okolo 31.-32. tt, lebo nie kazda musite rodit v 40 tt. niekdy moze nejaka hodina odpadnut, tych stretnuti je tusim 6, takze to je na 6 tyzdnov, tak aby ste to v pohode stihli.. 🙂

livia333
13. sep 2010

baby dakujem za odpovede 🙂 tak jej skusim zajtra zavolat...od kolkeho tt by som mohla chodit na to cvicenie...bo rada by som nejaku pripravu absolvovala...

@bejbinka195 to si ma potesila, na mna posobil dost sympaticky cez telefon, neviem sice ako vyzera, ale tak v oktobri zistim 😀

bejbinka195
13. sep 2010

@livia333 a kedy ides v oktobri?

maria30
13. sep 2010

@chiarra8
@lulusha ahojte.... ja mám s dr. Bertoldovou veľmi zlú skúsenosť... na výzor aj na mňa pôsobila veľmi príjemne... ale zdanie niekedy klame... chiarra8 držím palce, aby si s ňou mala len dobrú skúsenosť a hlavne, aby ste boli zdraví...

livia333
13. sep 2010

@bejbinka195 idem k nemu do poradne 19.10., sme so dohodli termin.

bejbinka195
13. sep 2010

@livia333 ja tam uz budem 8. 🙂

livia333
13. sep 2010

@bejbinka195 ako to? Ci ty k nemu chodis do poradne uz od zaciatku tehu? A chystas sa aj na kurz k Jezikovej?

bejbinka195
13. sep 2010

@livia333 no skoro od zaciatku 🙂 ano chystam sa...som zvedava co nam tam pekne povedia 🙂 ty tam budes skor tak potom daj vediet 🙂

livia333
13. sep 2010

@bejbinka195 dam vediet urcite..akurat som sa prihlasila na prednasku s nim, o porode 😀

bejbinka195
14. sep 2010

@livia333 a to si sa o tej prednaske ako dozvedela?

chiarra8
14. sep 2010

@livia333 aj ja rozmyslam, ze pojdem na tu prednasku.. chodim totiz do miracle na predporodny kurz 🙂 a aby som si checkla Dr. Havaldu, tak mozno sa aj ja objednam.. 🙂 hadam to este nie je obsadene..

livia333
14. sep 2010

@chiarra8 tak sa tam asi uvidime...ja som chcela tiez na predporodny kurz, ale uz bol obsadeny...takze pojdem asi az k Jezikovej...

heard
14. sep 2010

Ahojte, neviete mi prosim poradit, lebo ja sa velmi na Antolskej nevyznam bola som tam len raz, ale to som si pekne pobludila 😉 ..mam ist v piatok doktorke Bertoldovej ambulacia c 108..kde by som to nasla? 🙂 dakujem za pomoc

adka84
14. sep 2010

ahojte dievcata, prosim vas, neviete mi povedat, ci este rodi na Antolskej aj Dr. Czirokova? alebo tam rodia len ti doktori, ktori maju ambulancie na Antolskej?

tea333
14. sep 2010

@heard od parkoviska vyjdes schodami hore pred hlavny vchod nemocnice.Nevojdes dnu do nemocnice, ale pojdes doprava,vlastne vonku po tej "terase" prejdes ku pravej casti budovy, tam su dvere do poliklinickej casti, pri nich je lekaren.Ked vojdes do dveri, uz len pozeraj na cisla dveri nalavo, vsetky ambulancie su na tej chodbe 😉 s menami lekarov 😉

tea333
14. sep 2010

Inak iba strucne zhrniem svoju skusenost s antolskou - Bola som spokojna, nemam rada nemocnicne prostredie ani stravu 😅 ale lekari boli na jednicku! 😵
Chodia som do poradne k Dr. Hammerovej, a ta mi aj robila oxytocinovy test, aj ma rodila na druhy den, lebo mala sluzbu. Okrem toho ze bola potom moja izbova lekarka ma skontrolovala aj ked som isla na rizikovky 🙂
Ona ma poslala na rizikove, napriek tomu ze jej lekar odtial povedal ze to co mam nie je dovod na hospitalizaciu, nakoniec ale mala pravdu a dobre ze ma tam poslala! Mozem ju len chvalit, ma ludsky pristup, ale je velmi dosledna v tom co robi 😉

mici111
14. sep 2010

@heard
@tea333 dobre si to opisala, ale treba ist na prve poschodie, ambulancia 108 je na prvom 😀

tea333
14. sep 2010

@mici111 haahaa tak som sa okaslala, ja som myslela ze su vsetky na prizemi 😀 😀

heard
15. sep 2010

Dakujem 😉 , teraz uz snad nepobludim 😀 pekny den vam prajem

lulusha
16. sep 2010

@heard trafis tam aj tak, ze vojdes hlavnym vchodom, pojdes stale rovno cez presklenu chodbu a potom odbockou vpravo a staaaale doprava az ku vytahom...na prvom poschodi ma ambulanciu dr. Bertoldova - pre istotu si zavolaj, ci nie je nahodou po sluzbe, bo tam vtedy nebude... a vrelo ju odporucam, je skvela!

repi
16. sep 2010

Baby prosim Vas k doktorke Bertoldovej sa da ist aj normalne do poradne? Nema ona iba rizikove?

lulusha
17. sep 2010

@repi ma aj normalnu poradnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre