Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
2. dec 2008

martina gratulujem 🙂 a tesim sa z pozit. skusenosti

emjee
2. dec 2008

pripajam sa 🙂 gratulujem

dula_renka
2. dec 2008

majandra to sa nedá povedať jednoznačne, záleží na na tom ako sa darí tebe a bábatku, podľa výsledkov vyšetrení, je to veľmi individuálne, ked je všetko v poriadku nemáš sa prečo znepokojovať 😉

kattom
2. dec 2008

mata super!!! gratulujem!! a potom sa pochval drocekom, ked budes mat troska cas. a hlavne nech ste zdravi obaja a necha ta troska oddychnut, kym dorazite domov a zacne to prave "mamickovanie" 🙂

janula10
3. dec 2008

jaja dakujem

mati aj ja gratulujem 😵 😵 a viem ze niznanska je NO1 a aj Drobny je ze super!!! ja po vcerajsej skusenosti na pohotovosti vecer co som bola tak si idem zazmluvnit Drobneho...bez zmluvy by som nesla....

kattom
3. dec 2008

myslela som drobcekom (nie drocekom) 🙂

martina2008
3. dec 2008

daaaakujem za gratulacie, zajtra skusim pridat fotky drobceka Vilka, 3380g, 50cm, celkovo musim napisat, ze Antolska ma celkom milo prekvapila, mali velmi vela babatiek - 40, ale ked ste prisli poprosit o radu, tak sa Vam sestricka venovala a pomohla, ked som mala depku, ze stale nemam mlieko, tak ma jedna o 3,00 hod. v noci objala a dodala sebavedomia, podotykam, ze treba chodit a pytat sa, maju toho vela, nie som si ista, ci to bol primar sestonedelia, tusim ano, ale ten bol supersky, srandoval, poradil, velmi fajn, tiez sa mi pacil pristup Dr. Rosenberga, nie ku mne, ale k spolubyvajucej, ktora ho mala zazmluvneneho, kazdy den ju bol pozriet, ci sa ma dobre, ci jej nieco nechyba,
zajtra zas nieco dopisem, zatial sa majte krasne 🙂

bevab
4. dec 2008

Ahojte dievcata,ak ste niektora rodili v poslednych dnoch. Bol velky natresk na Antolskej ? Aka bola situacia s nadstandardom ? Mam 1 tyzden do TP tak sa pytam tak preventivne. dakujem 🙂

janula10
4. dec 2008

mati ty pises o dr niznanskej ja sa neviem rozhodnut ci ju alebo drobneho si mam zazmluvnit mozem si vybrat nakolko mam kontakty na nich cez znameho......
Neviete mi poradit ze ktoreho radsej? 🙂

diddi
4. dec 2008

janula, ja ti rozhodne radim dr.Niznansku

majusa
4. dec 2008

ahojte,

ja mám niekedy také nočné mory, že príde deň D a ja začnem rodiť. Prídem na antolsku a oni mi povedia, že bohužiaľ, máme plno, nezoberieme vás. Môže sa niečo také stať?

skybaby
4. dec 2008

janula drobny je fajn ale ja tiez rozhodne odporucam niznansku 😉

janula10
4. dec 2008

majusa to si nemyslim to ta musia odrodit.....nestrsuj neboj!!!!

skybaby som rada ze ta opat vidim.....no viac sa pryklanam k nej, len este som sa chcela tu pobavit ze kto a ako.....dakujem a ty ako sa mas? uz lepsie?

janula10
4. dec 2008

diddi dakujem aj tebe 😉

skybaby
4. dec 2008

no pomalicky je lepsie ale zabudnut sa neda ☹ zmenila som lekara a dufam ze novy rok bude lepsi ako tento ... niznanska bola vtedy pri mne pri tom mojom porode a starala sa aj nasledne o mna a bola fantasticka, taky ludsky pristup som este nezazila ... nabuduce si ju urcite zazmluvnim ... ale odporucam aj havaldu
vy sa ako mate s maximkom?

diddi
4. dec 2008

majusa, ak by si bola akutny pripad-co ti neprajem, tak ta odrodia hocikde, toho sa bat nemusis...ja ked som rodila, tak malovali porodnu salu aj sestonedelie...brali len aktne pripady alebo leziace pacientky, ine...aj ked boli zazmluvnene obracali na ruzinov, kramare...ja som po porode nelezala na sestonedeli, lebo v prevadzke bola len polovica oddelenia, ale na gynekologii, na 5.posch.

janula10
4. dec 2008

skybaby to je jasne ze sa neda to ti verim vsak teda ☹ 😢

hej viem citala som to, len ja mam tak akopo znamosti tychto dcoch tak lepsie je este aj s tymto ist ze vedia ze ty si ta a ta...vies ako myslim.....

ale dam si ju veru lebo na nu je viac ohlasov aj a presne ta ludskost to robi vela....

ja s maximkom? dobre sa mame tlaci ma dole uz aj som bola predvcerom na antolskej radsej ale vsetko ok, radsej som isla lebo aj brucho tvrdlo aj sa mi zdalo ze trosku mi kleslo...no mala som dobry pocit celkovo bolo tam sekundarka lattakova boal super len bol tam nejaky absolvent a ten ma pozeral pred nou a nechcem pisat ze aky bol...no hruza tak zazmluvnujem radsej lebo je to lepsie si myslim....clovek nikdy nevie a treba vyuzit vsetko co sa da a urobit preto vsetko....
hrozne ti drzim s maximkom palceky hrozne, lebo ti poviem ze do 6mes som to brala ze nic mi nieje a podobne nebala som sa no teraz sa bojim kazdy den a neviem si predstavit ze co keby....nieco....fakt....asi by som skolabovala....
ako kazdy vzdy hovoril ze prve 3 mesiace ked mozes o to prist su najbojazlivejsie tak ja to vnimam tak ze od 3 mes do konca je to strach ☹

skybaby
4. dec 2008

janula neboj, aj keby sa nieco stalo, vedia vam uz v nemocnici pomoct, takze to nemoze zle dopadnut a hlavne nestresuj 😉 a dohovor maximkovi nech poslucha 😉 urcite bude vsetko ako ma byt

janula10
4. dec 2008

skybaby dik
drzime ti palceky tiez 😉
papa

dorotka
4. dec 2008

janula nestresuj ako pise skybaby mas dobru porodnicu kde sa vedia postarat aj o taketo male babetka a ja som s prvou skoncila v 28tt v nemocnici s krvacanim a vydrzala pekne az do terminu tak len pekne odychuj co najviac a nestresuj to malemu nepomaha
vcera som bola na pouceni o PEDA a mam pocit ze budeme asi na chodbe tolko tam bolo mamiciek 😀 😀 😀

janula10
4. dec 2008

dorotka co je PEDA?

snezzy7
4. dec 2008

Martinka aj ja Vám gratulujem.Tá tvoja spolubývajuca mala Dr. Rosenberga zaplateného alebo k nemu patrila?

dorotka
4. dec 2008

janula epiduralka

janula10
4. dec 2008

aha ja som myslela ze EPI je skratka...no ja sa chystam na buducu stredu tam na to o 14h to byva tusim??
ja som bola na psychofyz. priprave pred dvomi tyzdnami a tiez nas bolo vela velky BABYboooom je 😀 😀

diddi
4. dec 2008

jejda, dorotka, tak o chvilku ides na to...nevies co budete mat? 😉 ...pamatam si, ako pred 2 rokmi si mi pisala,ze aj ked si krvacala na zaciatku, tak si cakala malu a vsetko bolo ok...tak drzime palceky 😉

emjee
4. dec 2008

janula na tej psychofyzickej priprave si bola na antolskej? a treba to absolvovat, aby si u nich mohla rodit? ja idem na kurz rodicovstva az v januari, skor som nezohnala termin
inak vcera som bola rano na uzv a tehuliek tam skoro vobec nebolo (co inokedy je natresk na uzv)

dorotka
4. dec 2008

diddi ja som tych problemov pri malej mala dost a zatial je zdrava
emjee netreba je to len pre teba vyhoda ale zevraj ked to nemas absolvovane tak ti zakladne veci na sale vysvetlia jedine co by si mala absolvovat je prednasku pre otecka ale zevraj ich aj tak pustaju
dufam ze to plati lebo my sme tentokrat neboli zda sa mi to zbytocne ved uz jeden porod so mnou absolvovat a dnes som sa doktora nestihala spytat utekal k porodu
😀

emjee
4. dec 2008

dorotka este stale neviem, ci manzel pojde so mnou 😅 ale citala som tu niekde, ze na antolskej je to bez problemov, nemusi mat tu prednasku
ake zakladne veci? ze kedy ako dychat a pod? no to dufam, ze nas naucia na tom kurze 😀

marrrka
4. dec 2008

martinka som rada ze si mala pozitivne skusenosti, uz sa zacinam tesit na porod 😎 🙂

certica
4. dec 2008

dorot, u koho teraz rodis? nemala si ty kedysi gaza? ci som mimo... 😀
emjee, prednasku nemusi. kedysi to brali (naoko) vaznejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre