Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

votaress
14. dec 2011

@effkaa Len, aby som to stihla zaplatit do porodu aj EPI 🙂

effkaa
14. dec 2011

@votaress no, neviem, ci to je len fama, ale pokladna je vraj otvorena nonstop, ak poucenie o EPI mas, staci poslat manzela to zaplatit, ked ta dovezie do porodnice... myslim, ze to, ze je nonstop nam hovoril anesteziolog, ale nerucim za to... alebo vysvetli babatku nech do pondelka vydrzi 🙂

effkaa
14. dec 2011

@votaress jaaaj, a pri pokladni budes potrebovat tie papiere z poucenia o EPI

votaress
14. dec 2011

@effkaa no on mi to zaplatit nemoze on nesuhlasi s EPI a taktiez chce aby sa nase malinke narodilo az 2.1. 2012 😲 hadam este dva tyzdne pobudne v brusku 🙂

akova
15. dec 2011

@bibi1711 ja chodim tiež Dubčakovej do rizikovej poradne,ordinuje tie piatky od tej 12tej, minuly tyžden som bola u nej, a idem zasa v utorok buduci tyžden o 10 hod mi kazala prist, lebo v piatok ordinovat nebude, to je vraj po službe. Takže si radšej overi či tam vobec bude. Vidim že mame skoro rovnaky termin 😉

bibi1711
15. dec 2011

@akova , dakujem za info🙂

eviline
16. dec 2011

Ahojte, pred tyzdnom som rodila na Antolskej a mozem len odporucit 🙂

votaress
16. dec 2011

@eviline A mala si niekoho zazmluvneneho?

eviline
16. dec 2011

@votaress Mala som, inak sranda bola, ze som cely cas bola na porodnici sama 🙂 nikto iny vtedy nerodil.

bellada
18. dec 2011

takze mame porod na Antolskej za sebou 🙂 vcelku to hodnotim kladne, s lekarmi absolutna spokojnost aj s celym kolektivom na porodnickom oddeleni, nemozem povedat ani jedno zle slovo, velmi mili vsetci boli a to som na porodnici stravila cely den....na sestonedeli a novorodeneckom tiez vela zlatych sestriciek, ale nasli sa aj menej sympaticke, co je normalne, ved nemoze byt kazdy super 🙂 pediatri tiez ok
inak epiduralku sme platili az v den porodu, ked som uz mala pocit ze to nebude rychle, ale trosku sa potrapim, takze radsej s epi, ako sa tam zvijat cely den...

kobolova
18. dec 2011

@bellada gratulujem 🙂 mna to caka za take 2-3 tyzdne tiez, tak napisem, ako bude 🙂.

bibi1711
19. dec 2011

@akova , ides zajtra na antolsku za dubcakovou? na tu 10? dakujem...🙂 mala by som zajtra ist na antolsku a neviem na kedy, kedze su tam pisany dvaja lekari....

lauricka
19. dec 2011

@janulla1183 ano, urcite, bol moj porodnik, staral sa o mna pred a aj po porode, je vynikajuci 🙂

lauricka
19. dec 2011

@kobolova porodnika

lauricka
19. dec 2011

@lg1 poradne ma pondelky a piatky, zavolaj si do ambulancie, kontakty maju na stranke nemocnice, on robi na 25ke

peya104
19. dec 2011

ahoj maminky, kolko stoji momentálne nadštandart na antoskej ?

effkaa
19. dec 2011

@peya104 nadstandardna izba alebo box? tu to mozes najst:
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

peya104
19. dec 2011

@effkaa diki, len som si nebola ich strankou ista, či je to aktuálne, lebo napr. team doktorov nie je aktuálny.

effkaa
19. dec 2011

@peya104 ahaaa, vidis, oni zmenili cenu epiduralky - uz stoji 150, ale bola som tam platit minuly tyzden a myslim, ze ine ceny sa nezmenili, pokial som dobre pozerala...

peya104
19. dec 2011

@effkaa akože tam neni moc velky rozdiel medzi regulárnou izbou a nadštandartnou, len tv a návštevy že? či ?

effkaa
19. dec 2011

@peya104 kolegyna mi hovorila, ze jediny rozdiel ktory ona videla, ked tam bola bolo to, ze na nadstandarde fungoval televizor a oni ho mali, ale nefungoval 🙂 co sa tyka navstev neviem ako to je... tie nespominala

peya104
19. dec 2011

@adetka jeeeej no to si ma strašne potešilaaaaaaaaaaaa, že nemusim preliezať spleťou farmakologicko vládnych hovadizmou...nech to konečne urobia so všetkým očkovaním 🙂

jasminet
20. dec 2011

@peya104 rozdiel medzi nadstandardom a normalnou izbou je ten tv, navstevy povolene na nadstandarde, na normalnu izbu nemoze nikto, vraj su tam nizsie postele, cize sa ti lahsie zlieza/vylieza, vraj su tam vlozky a podlozky erarne a kupelna a wc mate iba vy 2 na izbe. na normalnej izbe sa o kupelnu a wc delia 2 izby, cize 4-6 zien podla poctu ubytovanych.

bellada
20. dec 2011

@peya104 na nadstandarde je trosku ine zariadenie, kupelna je ina a mate ju len 2, tv, ale hlavne su tie povolene navstevy na izbe, manzel mohol byt cely cas s malou a nemusel ju pozerat len cez sklo a pri mne bol skoro kazde cele poobedie...a mas k dispozicii vlozky a podlozky do postele, to stale doplnaju, takze svoje ani nepotrebujes a este tam su plastove okna, takze je na izbe teplejsie, my sme mali az prilis teplo na moj vkus a pritom na inych izbach sa stazovali aj na zimu...

peya104
21. dec 2011

diki maminky 🙂 len nech je teda volnáááá 🙂 ubytovavam sa 26. 🙂

akova
21. dec 2011

@bibi1711 už asi neskoro, ale bola som na desiatu 😉 a podla tvojej foto sa mi zdá, že si bola aj ty v takom červenom kabatiku?? 😉
najbližšie idem zasa 5.1. ale to nema poradnu, ale ja som na rizikovom takže mam prist, že pohlada volnu ambulacniu a poradnu mi spravi 😵

bibi1711
22. dec 2011

@akova , ano, bola🙂 aj ja som teba videla. dosla si po mne...aj ja idem 5.1. tiez som na rizikovom🙂

akova
22. dec 2011

a môžem sa spytať koli čomu si na rizikovom ? ja som ležala ja v nemocnici v novembri, potom ked bol štrajk tak ma pustili domov, inak by som tam bola určite až do porodu 😖 mne sa uplne už skratil krčok v 28tt, na 0,5 cm tak mi hned nasadili kortikoidy na pluca pre malé a beriem magnezium kôli tvrdnutiu bruška. A teda som rada, že už som to dotiahla až sem, a verim, že vydržim aspon ešte do toho 38tt.. A ešte mam aj nizko placentu, v tom 30tt bola stale nizko, teraz mi povedala, že pozrie UTZ v 36tt čo by malo byt už too 5.1 tak som zvedava, či bude musiet byť cisarsky, to už potom hadam budeme aj planovat termín pôrodu..

Takže sa tam zasa stretneme 😉 povedala na kolku maš prisť? to som nejako prepočula, iba že jej mam zavolať ale neviem kedy 😒 na koľku tam pojdeš?

akova
22. dec 2011

@bibi1711 ta predchadzajuca odpoved patrila tebe 😵

bibi1711
22. dec 2011

@akova , ja mam tehu cukrovku:(
mysli pozitivne, urcite do toho 38tt vydrzis. drzim palce🙂
ja pojdem asi okolo 10.povedala, ze nie skoro rano...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre