Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

misik1
5. mar 2012

@mima77 no cvici s tebou ten maly mamina odteraz....a preco si lezala na boku,kvoli krizom asi,ze?tie vedia boliet poriadne...no uz len vydrzat musime a o chvilku ich tu mame vsetky na svete a zabudneme,co ine nam ostava... 😉

dzovana
6. mar 2012

@tarina ja som k dr bertoldovej chodila do poradne vo stvrtok 9 - 10 h.

purple
6. mar 2012

@dzovana a bola si spokojna s dr bertoldovou, mala si ju aj pri porode alebo niekoho ineho? Ma poradnu aj v ine dni, nevies?

michelle1984
6. mar 2012

Ahojte babeny, jak som to tu tak čítala po pár dňoch tak ma zaujíma že čo vlastne si k pôrodu mám zobrať. Na tej poradni dostaneme nejaký zoznam? Alebo skade viete že čo treba si zo sebou do pôrodnice zbaliť

tarina
6. mar 2012

@dzovana vdaka pomohla si. to stihne za hodinu vsetkych vysetrit, ci nechodi k nej vela mamiciek?

dzovana
6. mar 2012

@purple bola som spokojna, ale nemala som ju zazmluvnenu. Na porod som isla na nahodu a oplatilo sa 🙂 A fakt neviem ci ma poradnu aj ine dni, lebo podla rozpisu na dverach to nesedelo...
@tarina islo to tam bleskovo... ale nebolo tam vela mamiciek.. Niekedy nas bolo 5, inokedy 2..

blackswan75
6. mar 2012

babulky chcem otazocku, este rodi aj Mudr Sholtz?

misik1
6. mar 2012

@blackswan75 asi ano,kedze mava poradnu

blackswan75
6. mar 2012

@misik1 dakujem , 🙂

oxiaction
7. mar 2012

Ahojte,chysta sa niekto dnes na prednasku EPI na Antolsku?

suzanne77
7. mar 2012

Ahojte kocky, takze ktora chcete ist rodit k dr. Malovej tu je ciselko 02/68672444 je tam v stredu, stvrtok. Chodi sa k nej od 36 tyzdna. Staci si zavolat na ciselko v 35. tyzdni a sestricka vam povie ci ordinuje alebo nie. Akurat som to obvolala, ja som v 30 tyzdni. Takze este mam chvilocku cas 🙂.

sisa03
8. mar 2012

ahojte kocky, neviete kedy
sa robi na antolskej predporodny kurz? a kam sa da zavolat? dakujem

misik1
8. mar 2012

@sisa03 ak myslis tu jednorazovu prednasku o porode,tak ta byva kazde dve tyzdne asi..a terminy visia na dverach vsetkcyh ambulancii...tak ak niektora baba teraz bola,tak mozno kukne a napise ti a ked nie,tak zavolat hociktoru ambulanciu a sestricka ti povie

suzanne77
8. mar 2012

@sisa03 Ahoj Sisa, volaj na cislo 02/68673403 p. Jezikova 7:30-8:00. Neskor sa tam nedovolas. Potrebujes odporucanie od svojej doktorky.

simona112
8. mar 2012

@michelle1984 pre detičky nebudeš potrebovať okrem plienok nič. akurát ked ich budeš brať domov tak vecičky. Inak pre seba, pyžamo, župan a také osobné veci. Nič zvláštne som si nebrala. Odsávačku na mliečko ak nemáš kúpenú tak si môžeš kúpiť teraz a zobrať zo sebou alebo aspoň keď som ja pred dvomi rokmi rodila na Antoskej sa dala kúpiť priamo na oddelení, spoluležiaca maminka si tak kupovala. 🙂 inak neviem ale kludne sa môžeš opýtať v poradni oni ti poradia 🙂

denda83
11. mar 2012

@michelle1984 Ahoj🙂 tak ja som rodila na antolskej pred pol rokom......pre babatko plienocky a vlhcene obrusky, ostatne ti daju erarne, ci uz oblecko alebo bavlnenu plienku, zavinovacku kremik alebo co....akurat si doma nachystaj veci v com pojde domov, a pv den odchodu ti to drahy prinesie🙂 No a pre seba....pyzamka aj viac kusov, nabuduce beriem aj 4😀, papucky aj do sprchy....lebo tam stravis vacsinu casu, kedze po kazdom cikani sprcha😀, uteraky cca 2ks, jednu osusku a na tvar....potom ti po pripade prinesu na vymenu z domu. Hygienicke potreby ...kefka, pasta, mydlo-najlepsie je nejake detske nie sprchovy gel....porodnicke vlozky, no ja som ich potrebovala strasne vela!!!!! Hadam aj 4 baliky ak nie viac...ale jasne to sa da dolu v lekarni dokupit🙂, dlej podlozky na postel, ja som menila kazdy den aj 2-3x....cize podla potreby......no 2 baliky som spotrebovala. odsavacku radsej svoju😀 ja som mala manualnu ale sa mi pokazila hned v prvy den😀 tak som pouzivala ich, ale je lepsie mat svoju, nemusis cakat ak ju maju baby atd.......a ja by som volila elektricku, mala som manualnu a som sa aj natrapila s tym odsavanim, elektricka je super🙂 doteraz pouzivam🙂juuuj a toaletak...veeeeeeelmii dolezite😀 a ak chcete dudlovat tak aj vystrerilizovany cumlik, ono da sa aj tam sestricky to vystrerilizuju🙂 noa ak bude dievcatko a chcete nausnicky je dobre si zobrat dat aspon na 24h do liehu pred davanim a v den odchodu vam prepichnu.... mna museli este cistit na 4 den takze som bola v takom strese ze som na tie nausnice zabudla a nedala ich do liehu.....tak sme teraz nastrelovali... ale prebehlo to super🙂 no keby este nieco ta napadlo pytaj sa🙂🙂

denda83
11. mar 2012

@sisa03 ak sa vopbec dovolas😀 ja som sa nedovolala.......treba ten sprievodny list od tvojej gynekologicky...ja som potom bola osobne za p. Jezikovou...lebo ako vravim dovolat sa tam bola katastrofa....

denda83
11. mar 2012

@blackswan75 Rodiii....ja som sice mala zazmluvneneho ineho lekara, ale nestihol mi prist k porodu a odrodil ma dr.Scholtz:-)

michelle1984
11. mar 2012

@denda83 ej toho je vela 😒 no ked pôjdem náhodou sama do pôrodnice že manžel nestihne z práce tak sa ani neunesiem 😀 😀

denda83
11. mar 2012

@michelle1984 😀 kopec c´veci sa da priniest aj neskor😀 ale vlozky....podlozky, uterak, papuce, plienocky, tehu knizku, zdravotna karta su asi prve veci ktore budes potrebovat😀 po pripade zmluva s lekarom.....potvrdenie o epi...atd...🙂

blackswan75
11. mar 2012

@denda83 ako si bola s nim spokojna? ako to prebiehlo? aky je? asi vela otazok a pritom bude toto tretie, som horsia ako prvorodicka, citam, ze ta museli cistit? co ti tam nechal kusok placenty?

ivanka.7
11. mar 2012

@michelle1984 ziadne ze nestihne a neodnesies sa; zbalis do kufrika na kolieskach a zavolas taxik (alebo sanitku keby bolo zle)

denda83
11. mar 2012

@blackswan75 Praveze nenechali.....aj si ju necahl 2x priniest, lebo mi tam nieco nadmerne krvacalo...ale nakoniec som musela na kyret....inak bol svetovy🙂🙂 fakt zlaty clovek, bola som velmi spokojna, vyfasovala som ho nahodou lebo mal sluzbu😀 priebeh bol taky ze mi praskla voda doma v posteli o 2.30 rano.....okolo 4 som dorazila do nemocky....nasledovali vysetrenia-nekonecne!!!! a nakoniec mi povedali ze este je skoro ze mam ist spat😀 no ale ja som mala kontrakcie uz po ceste do nemocnice, takz espat neprichadzalo do uvahy......ako tak do 7 som musela vydrzat lebo sa menily smeny a potom to uz islo!!!! rychlo klystir.....nestihli mi pichnut ani epi....malinka sa narodila 8.20 na vsetko mali cas od mojho prichodu ale nakoniec to dopadlo takto😀 ale on bol fakt perfektny aj sestricky boli fakt zlate, vsetky🙂 museli mi trosku pomoct zatlacenim na brucho, lebo som sa nevedela zhlboka nadychnut a dobre zatlacit....ale tak sa to zvladlo....a este sitie...mna osobne dost bolelo, bolo to horsie ako cely porod😀

blackswan75
11. mar 2012

@denda83 dik za informaciu, som rada, lebo mi je odporucany od mojho gynekologa ze je to jeho kamos a spoluziak, tak ziskavam infosky 😀 😀 som rada ze si s nim bola spokojna, no celkom rychly porod na prvorodicku , super 😉 😉

blackswan75
11. mar 2012

@denda83 a este otazocka, babtko ti polozli na brusko? a mohla si ho mat pri sebe hned po porode? ci?

denda83
11. mar 2012

@blackswan75 No mne kvoli tym komplikaciam na brusko nedali.....ale to nevadi🙂🙂 po porode ma previazli na izbu a tam mi ju doviezli okolo 13...a uz bola stale so mnou🙂🙂

denda83
11. mar 2012

@blackswan75 Ano ano vwsetko bolo fakt rychle...s odtecenim vody to bolo 6 hodin😀 kludne aj dalsie😀

tarina
12. mar 2012

@misik1 tak co nove v poradni? cisarsky mas isty? mas aj termin na neho? na CTG si sa uz dostala?

misik1
13. mar 2012

@tarina v poradni podla vysetrenia vsetko dolu zavrete,termin mam isty na sekciu...26.3. okolo obeda pridem a poobede urobime 😉 , hej uz som bola na CTG....a ty co nove?
inak ako malo ludi tam vcera bolo, ci uz u doktora,ed len tak po jednej,dvoch sedeli a na ultrazvuku {dr.hammerova} 🙂 to iste,vsetko islo pekne,nebolo treba ziadne dlhe cakania...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre