Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

deni777
28. máj 2012

@eemmaa hej toto aj mne povedali ze mam prist ked budu konttrakcie pravidelne alebo ked voda odtece takze cakame co sa bude diat, ak nic 4.teho idem na prijem na vyvolanie 😔

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 no tak srzim palceky aby sa ti to spustilo aj same a to vyvolavanie uz mas iste? a ku komu chodis?

deni777
28. máj 2012

@eemmaa hej dakujem 🙂 dufam ze do konca tyzdna to pride uz,,, no mam lebo som sa pytala doktora a ze ak nic dovtedy tak na prijem az 4.6 moze to budem 2tt po termine a ze vtedy az vyvolvaju,,, bola som u Rozemberga a Hammerova(tak nejak) a ty??

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 ja som u dubcakovej ale na rozemberga aj hammerovu som pocula len same chvali 🙂

deni777
28. máj 2012

@eemmaa hej velmi dobry su, stvrtok mi robila hemiltonov hmat a ze do konca tyzdna porodim, ale to jej nevyslo, uz je pondelok 😅 kamoska mala dubcakovu aj zazmluvnenu-tiez ju chvalila prijemna pani 🙂

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 hej ona je velmi ochotna a prijemna 🙂 tak uvidime

deni777
28. máj 2012

@eemmaa kazdopadne mas cas, stresuj az ked budes po termine aspon tyzden ako ja skoro 😅 😀 to je otras uz , ze vsetky rodili okolo teba aj tie po tebe co mali termin a ty furt nic ☹ co uz nechce ist von no nepomozem si 😠

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 no ja by som bola aj v klude ale tym ze povedala ze to moze byt hocikedy tak ten stres ma dako pochytil a este k tomu ked ma chytaju krce tak len rozmyslam ci je to ono ked ze som prvorodicka no ale tak som este doma tak asi nic 😒 no asi im je naozaj v brusku dobre tak sa im von nechce ist 🙂 no tak v junovkach co citam tak baby co mali termin so mnou alebo po mne uz niektore maju miminka aj doma a ja nic 😠

deni777
28. máj 2012

@eemmaa neboj hlavne je ze sa otvaras, co by dali ine za to keby boli uz aj ony otvorene,, dobre je ze uz sa pripravujes na porod, lebo horsie by bolo keby si bola zavreta a museli by ta oni nejakym systemom otvorit a to zevraj nie je dobre,, takto samo je o najlepsie nehaj to tak , pobal si tasku, pokukaj na nete co ti este chyba do vybavicky ked tak a to sa rozbehne, dobre aj to ze mavas poslickov ze je tam naznak toho ze ta maternica sa pripravuje aj panva vies 🙂 poznam aj ja susedka mala termin az 9juna a uz ma malu vyse tyzdna doma takze mi nieco hovor 😀 😅 a hlavne lked mam dennodenne tristo telefonatov a mm detto chudak

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 no tie telefony mna uz rozculuju tym ze este si cela alebo este nevykuka sak ked bude chciet tak pride aj sam 🙂 akurat dnes ma manzel narodeniny a ten tajne dufal ze maly sa vypyta dnes na svet a tym padom ho bude mat ako darcek k 30-tke no asi ze mu to nevyjde i ked dnes mam tych poslickov naozaj pozehnane. No necham sa prekvapit ja sa len bojim toho ze ma to chyti ked budem sama doma a to ma asi chyti panika 😒

deni777
28. máj 2012

@eemmaa jooj zase u nas to bolo tak ze v sobotu mali nasi vyrocie svadby tak by bolo super keby sa maly narodil,, ale kdeee on niiic proste 😀 a tusim ho odtial ani inak neodstanem len teda vyvolat zrejjme 😖 a nemoze niekto z rodiny k vam prist ked bdues sama? mam otec alebo svagrina niekto proste?

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 no oni mi zas hovoria ze nemam stresovat sak keby nieco mam volat a pridu ale tak to dojde aj manzel y roboty ale kym pride co budem ja robit? 🙂 no moc rozmyslam 🙂 ale aspon ze mi brusko klesa tak to je dobre tak hadam to bude skor ako na termin lebo ked je vonku teplo tak ma to strasne nici tym ze strasne puchnem na rukach a nohach tak sa tesim ze dnes je takto pod mrakom aspon teraz 🙂

deni777
28. máj 2012

@eemmaa ja puchnem tiez a je jedno ci teplo zima aj tak som jak shrek, hlavne ruky mam hrozne naliate , ale aj dost pijem tak mozno aj tym sa zavodnujem ,,, tenisky som nemala obute ani nepamatam stale len v croksoch beham 🙂 no ved neboj keby nahodou nieco bolo hned im volaj , alebo zalarmuj susedu nejaku 🙂

eemmaa
28. máj 2012

@deni777 zalarmujem asi kazdeho kto ma v tom momente napadne 🙂 tak sa drz a keby nahodou nieco daj vediet idem ja do sprchy sa trosku osviezit tak pa 🙂

deni777
28. máj 2012

@eemmaa no jasne neboj ozvem aj ty sa drz 🙂

alllexa1
28. máj 2012

@blackswan75 - ja som kukala na dvere c.25, ale tyrkysove saty by som si asi vsimla🙂 Tak to si fakt fajn dopadla - ze mas skrateny krcok a ked to nepojde, tak Ti pomozu, drzim palce!. Inak, aj ja som bola prekvapena, ze mam ist na poradnu az o dva tyzdne, lebo v Ruzinove som chodila kazdy tyzden. Budu mi robit vysetrenia kvoli epi a pojdem aj na pasy... Asi preto, ze som este uplne zatvorena a aj krcok drzi a neskracuje sa. A tiez ze keby nieco, tak mam zavolat na mobil🙂 I ked ja ani neviem, ci to budem vediet urcit, jedine, ze by mi odisla plodova voda... Niekedy ma z tych pohybov tak tlaci v bruchu, ze neviem, ci to nahodou nie je kontrakcia. Ale zase ked to bude pravidelne, tak snad budem vediet🙂

deni777
28. máj 2012

@blackswan75 ale cislo 27 tam nie je Sholtz , ja chodim na 27cku,, asi si si pomylila ciselko 🙂

blackswan75
28. máj 2012

@deni777 ty chodis k rozembergovi nie? A on je tam stvrtky piatky, a scholtz je len pondelky 🙂

deni777
28. máj 2012

@blackswan75 ano k nemu , ale v tych dverach? lebo som to pozerala na nete a tam neni napisany preto 🙂

bumbajko
28. máj 2012

Ahoj,ja som z Trencina a tiez som rodila na Antolskej.Previezli ma lebo som mala komplikacie a malinka sa musela narodit v 27 tt cisarskym rezom.Som vdacna nasim trencianskym lekarom,ze ma tam poslali.Ja si nemozem vynachvalit pristup lekarov a sestriciek.Boli uplne uzasni.Lezala som na porodnici a potom po sekcii na gynekologii,odkial som chodila za malou naJIRS. A na koniec som bola s s malinkou 10 dni na oddeleni patolohickych novorodencov. Teraz som znova tehotna a najradsej by som isla rodit znova na Antolsku.

blackswan75
28. máj 2012

@deni777 to co je na nete je stare, mne sestricka povedala, ze tam nemam pozerat, ze na dverach to plati, ze to sa stale meni, a nema to kto menit na nete, tak preto 😉 😉 😉 ved pozri foto 😉 😉

deni777
28. máj 2012

@blackswan75 jeej to som nevedela 🙂 🙂 🙂 dakujem zapisem si to aj ked dufam ze uz tam nepojdem 😝

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 uz som sa aj ja dnes objednala k dr. scholtzovi.. na buduci pondelok na 9:00 😉

blackswan75
28. máj 2012

@deni777 nie žiadna poradna, ty už len sup sup na porodnú salu a pekne privítať malého Mateja 😉 😉 😉 😀

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet tak to sa tam uvidime, ja idem tiez na 9,00 😉 😉 😉

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 asi vsetky su na jeden termin, ze? 😀 😀 😀 byva tam vela bab?

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet uz si k nemu chodila , ci na odporucanie? 🙂
😉

deni777
28. máj 2012

@blackswan75 nooo bodaj by si mala pravdu ak nepride tak stvrtok musim ist sa hlasit k rozembergovi 😒 a vyvolavacka v pondelok ☹

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 dceru som u neho rodila. mala som ho zazmluvneneho, na odporucanie... to bol este primarom na porodnych salach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre