Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

111anjelicek
29. máj 2012

Ja mam tiež take skor neprijemne pocity. Ja som prvi krat rodila u Rozemberga a všetko bolo super. No aj teraz chodim k nemu, len vo štvrtok mali školenie a tak som isla v stredu k nej. no a po jej vyšetreni ako som prišla domov som mala krvavy vytok. Našťastie bolo všetko OK ale zda sa mi tym necitliva.

blackswan75
29. máj 2012

@111anjelicek ty si zhanas porodnika???? 😉 ano co pisala @deni777 a este vraj Malova, 😉 😉

111anjelicek
29. máj 2012

inak tu sestričku tiež moc nemusim ale čo už. 🙂 hlavny je lekar. Som zvedava teda ked sa mi to konečne spusti koho budem mať. Snad to pojde tak dobre ako pri prvej dcerke

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek aj ja chodim k nemu, a je velmi dobry a citlivy, mas pravdu s tym ze po jej kontrole som mala spinenie, ale po jeho nie 😖

111anjelicek
29. máj 2012

no keby som mala dost penazi tak si určite zazmluvnim Rozemberga, s nim mam dobre skusenosti. no 1 krat som bola unej a mam len zmiešane pocity. tento krat ako som pisala idem kdo bude služiť.

111anjelicek
29. máj 2012

On je aj taky , že k nemu ked len pridem tak mam dobru naladu. Ked som prvy krat unho rodila tak aj počas poroeu som mala usmev ked prišiel a hnet mi bolo lepsie pri tych bolestiach. psychyka je moc dôležita

blackswan75
29. máj 2012

@111anjelicek aj ja som spinila ale vzsetrenie ma nebolelo, aj ma na to scholtz upozornil.ze budem spinit, lebo musi skontrolovat krco ale aj branku a to je hlbsie.. 😉

deni777
29. máj 2012

@blackswan75 a co ti povedal ako si na tom? unho kamoska rodila ho mala zaplateneho a klobuk dolu, obil jej sekciu a ma nadherny rez vobec nema problemy nic
@111anjelicek no ved aj ja som povedala ze druhe tehu si zaplatim doktora a jeho alebo Sholtza,,, bez toho sa asi nepohnem pokial nemam zmluvu z niekym tak to je otras

111anjelicek
29. máj 2012

vela spravia pociti, určite je kvalifikovana a dobra lekarka. Možno nakoniec budem mat pri pôrode ju a tiež snou budem spokojna ako s Rozembergom. uprimne budem len rada. 🙂

111anjelicek
29. máj 2012

doktorka mi povedala ze som otvorena na 1 prst, no už to bude týždeň. vo štvrtok ak konečne neporodim tak uvidim čo bude. No zatka sa uvolnuje len nič s toho. Doma mam aj morča ktore čaka mladatka, tak už si robime doma stavku kto bude skor, či ja alebo morča 🙂 nejako sa to natahuje

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek a kedy si mala termin? co ti povedala ze mas cakat ci ako ? lebo mna neha dva tt cakat do pondelka apotom vyvolat ak sa to nespusti samo

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek no ja som otveroena na 2-3cm mi povedala aj Hemiltona mi urobila

blackswan75
29. máj 2012

@deni777 krcok sa skratil o polovicu ale branka zamknuta na 100 zamkov a hlavicka je este vysoko,😀 😀 😀 este 2 tt by som mala vydrzat, ale aj ako tretorodicka som ako casovana bomba 😀 😀 😀 nikdy nevies 😉 😉 ale dal mi telefon, aj sme zmluvu podpisali, 😉

111anjelicek
29. máj 2012

ja som mala vcera, ale podla ultrazvuku vyslo ze mala ma sice cca 3400 g ale podla ich vypočtoch zodpovedala v stredu 37 tyz. a 5 dni. tak ze to posunula na 4.6. no prva dcerka tiež nezodpovedala k tyždnom ale narodila sa den po termine. Uvidim čo bude vo štvrtok

deni777
29. máj 2012

@blackswan75 noi ja mam vsetko prichistane na porod len na bolesti cakam, aj krcok aj branku mam pripravenu a furt nic,,, ale dobre je ze mas zmluvu,, nebudes lutovat podla mna a presne to ze uz rodis treti kraat to bude sup sup 🙂
@111anjelicek aj ja idem strvtok ak sa nic nezmeni do vtedy,, ja som mala podla usg 20teho ale podla PM 25teho termin

111anjelicek
29. máj 2012

tak to mas super, ked mas zazmluvneneho. aj zavidim 😉 ale tak čo človek čita tak po profesionalnej stranke su dobry všetci. už to odtatne je o pocitoch hlavne nech dcerka sa v poriadku narodi a je zdrava. Ja to už nejako zvladnem zubami nechtami 🙂 🙂

111anjelicek
29. máj 2012

mne to vychadza podla PM 28 a podla ultrazvuk 4. uvidime. ale iste si možeme byť že raz to pride , to nas neminie 😀

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek tak tak , raz to musi prist uz sme blizko 🙂

111anjelicek
29. máj 2012

uvidime možno sa stretneme na pôrodnici 🙂

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek no mozno, lebo vraj aju vela a nemaju kam zeny davat, tie co su na cakacke su tam aj tiez co uz porodili su spolu, no maju v tom frmol teda 🙂 tak boh vie, kam nas daju 😀

111anjelicek
29. máj 2012

no uvidime, ked som rodila pred 4 rokmi tak porodila som o 10 a do 14 som bola na sale čo nebolo miesto.

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek a mas aj bolesti? leb ja mam ale asi su to poslickovia 😠

111anjelicek
29. máj 2012

ja ani nie, len ked chodim tak mi dost tvrdne a tak troska , ale nic take

oksi77
29. máj 2012

@deni777 ajoj takze stale nic?neboj ono to prijde kazdu chvilu 🙂 ja som bola na ultrazvuk takze vsetko je o.k malickij ma 3kila vody mamdost prietoki su dobre takze som stastna ze je vsetko dobre 🙂 v noci som mala dost silne bolesti brucha dole a klby panevne ma booolia 😝 😝 tak ze ja mam asi poslickov aa ty mas dufam predporodne bolesti 😝

tehula
29. máj 2012

@deni777 vydrz vydrz, on chce na den deti pockat 😀 Vo stvrtok rovno aj tasku mozes brat k doktorovi 😉

danculka24
29. máj 2012

@deni777 sa deje niečo ???? 😵

oksi77
29. máj 2012

@danculka24 ta DENI777je nejako tisko ze?no dufam ze to uz pomalicki jej pojde 😝

matiakk
29. máj 2012

@oksi77 pisala ze jej odtiekla voda a je uz v porodnici, tak sa asi podarilo a dneska bude mat malinkeho, drzime vsetky palce 🙂

oksi77
29. máj 2012

@matiakk jejzis tak z bozou pomocou ked budes s nou pisat tak pozdravuj a drzim palce 🙂

danculka24
29. máj 2012

@matiakk
@oksi77 no super taak sa konecne dockala, hadam to bude mat @deni777rychlo za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre