Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
8. jún 2012

@cicimon ja som priamo na porod nemala erar, ale po porode davali v pohode, vzdy som povedala, ze chcem vymenit a nebol problem.

alllexa1
9. jún 2012

@blackswan75 - jej, gratulujem! No normalne si ma sokla - ze tie pohyby je take dolezite sledovat, esteze si tam sla. Ale ja citim to hybanie babatka stale, az sa dokonca bojim, ci je vsetko ok, ked sa stale otaca. A este si to mala skomplikovane tou polohou, no super, ze to tak dopadlo, ze len dva stehy! A ako slho si Ta tam nechaju?

blackswan75
9. jún 2012

@alllexa1 maly je nastastie v poriadku, sice slaba zltacka, ale v norme. Ja som v pohode, aj sono maternice, ze ako kebu som nerodila, super sa zavinuje 🙂 zajtra by som mala ist domov. Uuuuzasne sestricky, lekari, no proste taka starostlivost ako je tu som este nezazila, takze ked budem rodit stvrte, opat tu 😀 (jasne ze srandujem, s tym stvrtym 😀)

blackswan75
9. jún 2012

@silvushtok ano povies ze mas zaujem zazmluvnit 🙂

matiakk
9. jún 2012

@blackswan75 tak super, to sa dobre cita, coskoro budete doma uz 🙂 to je perfektne ze si spokojna a vsetci su fajn a co ten natresk? uz nie je? mala si nakoniec nadstandard?

alllexa1
9. jún 2012

@blackswan75 - tak vidis, coskoro budes mat povodne miery, ked sa Ti tak pekne zavinuje🙂 Ozaj, a je to tam take preplnene?

blackswan75
9. jún 2012

@matiakk
@alllexa1 tento tyzden je pohoda, a nadstandard nemam, nebol volny a ani netreba. Sme na izbe len dve 🙂

alllexa1
11. jún 2012

Ahojte, ja som dnes doobeda bola na Antolskej, v podstate nic nove, prekvapilo ma, ze ma ani nevysetrili, ci sa otvaram. Ale bola som na ctg, sledovali cinnost maternice a nic sa nedeje. Aj na sono ma poslal a maly ma zatial 3300 g. Mam ist zase o tyzden...

matiakk
11. jún 2012

@alllexa1 a kedy mas termin? Tak zatial sa malinky nehlasi, ked sa nic nedeje, ale vahu ma uz dobru, akurat na porod 🙂 mna to caka vo stvrtok aj ultrazvuk s odhadovanou hmotnostou, kedze mala bola KP doposial, uvidime ci sa neotocila.

henushka
11. jún 2012

Ahojte, treba si brat do porodky vlastny pribor?

alllexa1
11. jún 2012

@matiakk - no podobne ako Ty - len o dva dni skor - 26.6. Prvemu sa nechcelo, rodila som po termine na vyvolavacku, tak uvidime, ci sa teraz spusti porod sam. A ku komu ides na kontrolu? Tak snad sa Ti mala otoci, drzim palce!

oliverka
11. jún 2012

Dievčatá, ktoré už chodíte do poradne na Antolskú, ako dlho sa asi čaká na poradňu? Idem tam vo štvrtok, ale neviem, či je lepšie privstať si a sedieť v čakárni čo najskôr alebo stačí aj okolo 10 - 11 h. Bývam od BA cca 90 km, mám to trocha od ruky a nechce sa mi okrem cesty tráviť ďalšie zbytočné hodiny v čakárni. 🙂

mahalo
11. jún 2012

Caute kocky..otazka pre tie co uz porodili.
Ako je to na prodnej sale? Chcem vediet hlavne co sa tyka vzduchu..som totiz za normalnych okolnosti citliva na vduch - vzdy musim mat otvorene okno za akehokolvek pocasia kvoli cerstvemu vzduchu. Teraz pocas tehotenstva, to je ovela horise, pokial ten cerstvy vzduch nemam, prichadza mi zle. Najradsej by som mala pri porode rozcapene okno do koran 😵 ..strachujem sa, ze tam nebude ziadny cerstvy vzduch a mne bude na odpadnutie.
A dalsia vec..pokial nerodite v nadstardantnom porodnom boxe, tak rodite na sale spolu s inymi rodickami? Dvoma, ci troma? Ako to je? Su tam aj nejake plachty aspon? 😅

ivanka.7
11. jún 2012

@henushka netreba, na sestonedeli ti daju salku aj pribor... len ak budes na cakacke a budes tam mat povolenu stravu, tak sa na teba mozno sanitarka zaksichti, ked povies ze nemas... ale donesie ti :D

ivanka.7
11. jún 2012

@mahalo vzduch bola posledna vec, ktoru som riesila, ale nepamatam si nic hrozne
Ak rodis na normalnom boxe, tak odvedla z boxov pocujes ale nevidis - urcite su tam minimalne plachty, neviem ci nie aj sklenene prepazky, nepamatam si uz. Normalny rozhovor som nepocula, mala som dost starosti so sebou, ale ked nejaka rodicka odvedla kricala, to som pocula.

mahalo
11. jún 2012

@ivanka.7 diky za info 😉 ja ten vzduch budem musiet poriesit..teda ked by prsalo tak by bolo fajn..ale ja aj ked som bola naposledy na sone..tak tam bola ventilacka sice otvorena ale velmi uzko..do dvoch minut mi bolo na odpadnutie a to som lezala na lehatku 😅 ale doktor bol milz..dal ma na bok a otvorili cele okno. Tak snad nieco podobne aj pri porode 😉

lauricka
11. jún 2012

@mahalo ahoj, vzduch mi tam nevadil, tak asi je tam normalny, je to velky priestor, boxy su oddelene, ale priestor je jeden, takze vzduch tam asi dost cirkuluje. Boxy su oddelene tak, ze nevidis nic, ale pocut mozes. Ale moc ta to nebude trapit, budes mat co robit sama so sebou. Mne sa zdal byt ten box uplne v pohode.

ivanka.7
11. jún 2012

@mahalo za tebou bude okno, tak snad pojde otvorit 🙂 a myslim, ze keby to bolo zle, tak by mi to vadilo, lebo ja som kvoli tomu nemohla byt skoro vobec v sprche, ako som si pustila horucu vodu, tak mi bolo na odpadnutie z toho

cicimon
11. jún 2012

@mahalo no ja si nepamatam, ako to bolo na porodnici ale ked som bola na izbe, bolo tam strasne teplo.. a to bol april

mahalo
11. jún 2012

@cicimon na to som tiez myslela..este ked na slnecnu stranu izba..plus spolubyvajuca co je jej viac zima ako mne..no pomoc, nezaspim, nervoznim 🙂

cicimon
11. jún 2012

@mahalo tak zima snad nie... a kedy mas termin?

mahalo
11. jún 2012

Horuci jul 🙂 koncom

cicimon
11. jún 2012

@mahalo tak to si uzijeme 🙂)

csina
11. jún 2012

jejda baby, tie čo máte za sebou, tak srdečná gratulka.. ja som ešte ozaj na začiatku, ale nedá mi neopýtať sa.. plánujem sa totiž v zime sťahovať do Petržky a preto zvažujem pôrod potom na Antolke.. Dva som mala na Kramároch a chcem sa spýtať, ak niektorá má tiež skúsenosť tam aj tam, v čom sa pôrodnice líšia? Čo je kde plus a mínus podľa postrehov ? Vďaka... 🙂

martynnka
12. jún 2012

Ahojte baby, prave som bola poslednykrat u svojej doktorky, buduci tyzden zacinam chodit na Antolsku a pytala som sa doktorky, ze ci sa tam mam objednavat. Povedala, ze nie, ze len pridem pred ambulanciu c. dv. 27, budem cakat a zoberu ma. Ozaj to takto funguje?

xlucia
12. jún 2012

@martynnka funguje.alebo vedla. pozri si podla mena komu chces chodit. su vypisane na dverach

jasminet
12. jún 2012

@martynnka k dr. scholtzovi sa objednava...

matiakk
12. jún 2012

@oliverka podla toho kam ides, ale tam kde chodim ja c.dveri 26 sa chodi aj bez objednania a mozes aj o tej desiatej prist v pohode

matiakk
12. jún 2012

@alllexa1 aha, tak ale ked je to druhe moze byt aj skor 🙂 tak drzim palceky, ja uz by som to mala rada za sebou, uz ma vsetko tlaci a taka nepohoda je to uz, naviac sa uz neviem dockat malinkej 🙂 Idem k dr. Malovej a chcela by som ju aj pri porode.

matiakk
12. jún 2012

@martynnka na prvykrat by to tak malo byt ze ta vezmu bez objednania a potom si ta pripadne uz objednaju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre