Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

martynnka
3. jún 2012

Ahojte maminy, chcem ist rodit na Antolsku a chcela som sa Vas spytat, ci je to taka nevyhnutnost zazmluvnit si lekara, ci je vobec na Antolskej lekar, ktoreho by som sa mohla bat... Ja som nemala v plane zazmluvnenie, ale mam taky pocit, ze tu vsetky pisete, ze budete mat svojho lekara... Ja mam inak termin v juli, tak dufam, ze uz tam nebude tak plno 🙂

silvikaj
3. jún 2012

Ahoj martynnka. Ja som tam rodila pred 3 mesiacmi (v marci) a nemala som nikoho zazmluvneneho. A bolo to v pohode.

oksi77
3. jún 2012

@martynnka aj ja za chvilu idem 😝 a nikoho nemam.teraz chodim do poradne k jednej a tej istej doktorke ale ona ma sama objednava a ked budem rodit tak ten kdo bude sluzit 😀

silvikaj
3. jún 2012

Ja som posledny mesiac chodila k dr. Marekovej (tusim c. dveri 26)- vobec som ju nepoznala. Proste som si sadla pred dvere kde bolo malo bab. Aj tak to tam ide ako na beziacom pase. Pokial nemas nejake komplikacie, tak si "vybavena" za 5 min. Na ultrazvuk sa objednava (asi taky tyzden), potom 1x na CTG (prietoky). Ja som stihla na Antolskej len 2 prehliadky, nakolko som porodila v 38 +3 tyzdni. V noci 23:30 mi odtiekla plodova voda a maly sa narodil 12:35. Vystriedali sa tam na mne 2 smeny..🙂.

martynnka
3. jún 2012

@oksi77 takze ked uz tam zacnem chodit do poradne, tak budem stale chodit k tomu, ku ktoremu pridem prvykrat?

silvikaj
3. jún 2012

@martynnka
hej..da ti do knizky termin (o tyzden) na nasledujucu kontrolu

blackswan75
3. jún 2012

@matiakk no ved, ja uz som v stave, ze by som najradsej porodila, uz s ani otocit na posteli nevladzem, 😀 😀 😀 😀 , aj ja dufam, ze sa to vyprazdni, a ked budeme rodit, tak budeme mat ah nadstandard 😉 😉

blackswan75
3. jún 2012

@martynnka no vsetci su tam super, momentalne je Antolska plna, uz mi to potvrdila druha kamaratka, a vraj poslali aj na smidkeho rodit, ked nemala zmluvu s lekarom,. lebo by ju uz nemali kam umiestnit. 😉

oksi77
3. jún 2012

@blackswan75 no ani mi to nehovor 😕 ze do druhej nemocky?ani ja nemam zazmluveneho.no dufam ze sa to viprazni 😒 ja budem sedet doma do posledneho a ked dojdem tak hned na salu 😀

blackswan75
3. jún 2012

@oksi77 no jasne, ked prides uz otvorena tak ta nikam neposlu, to posielaju, len tie co mozu a zvladnu este prevoz 😀 😀

eemmaa
3. jún 2012

@martynnka ja som si nikoho nezazmluvnila nakoniec ved odrodit ta musia tak ci tak 🙂

eemmaa
3. jún 2012

@blackswan75 maju tam momentalne 47 deticiek 🙂

blackswan75
3. jún 2012

@eemmaa no musia ako musia, viem ze jednu poslali lebo nebola zazmluvnena do inej nemocnice. lebo maju plno 😉

blackswan75
3. jún 2012

@eemmaa tak to je dost, skoro 50 matiek po porode 😉 😉

eemmaa
3. jún 2012

@blackswan75 tak to neviem ale tak hadam ze do soboty kedy mam termin bude uz klud 🙂

blackswan75
3. jún 2012

@eemmaa jasne viem ze ak je vsetko ok , tak, pustaju uz aj na 3 den 😉 😉 to by sa mi pacilooooo

blackswan75
3. jún 2012

@eemmaa ja tiez dufam, ze sa to ukludni, ja chcem rodit na dalsi tyzden 😀 😀 😀 😀

eemmaa
3. jún 2012

@blackswan75 tak mne tiez 🙂 hadam to bude aj moj pripad pokial sa prcek uz konecne uraci von 🙂

eemmaa
3. jún 2012

@blackswan75 fiiiiha tak to som chcela aj ja a dr najprv ze mam ratat okolo 20.5 ze by mohol ist von a aha kde som este teraz 🙂

matiakk
4. jún 2012

@martynnka je to naozaj na tebe, aj baby co boli bez zazmluvnenia chvalili Antolsku ze boli dobri lekari a odbornici pocas porodu, takze asi pohoda 🙂

matiakk
4. jún 2012

@blackswan75 to by bolo super mat aj nadstandard, tak ale dufam ze sa to trosku uvolni 🙂 no otocit sa aj ja uz mam problem a malej sa na ziadnom boku nepaci, zacne kopkat aj v noci 🙂

jasminet
4. jún 2012

@blackswan75 bola si dnes?? sme tam sedeli 6ks a som typovala, ktora asi si, ale na nic som neprisla 😀 😀 😀

jasminet
4. jún 2012

teda, tipovala 😀 😉 😅

blackswan75
4. jún 2012

@jasminet bola taka velryba v tyrkysovych satach 😀 😀 😀 😀 😀 co ma bude greenpeace zachvilu tlacit spat do mora, a ty si mala co oblecene? 😉

jasminet
4. jún 2012

@blackswan75 ta to by som ta podla foto vobec nespoznala 😀 😀 😀 ja som mala cierne nohavice a tricko a bola som ta pred tebou 😀 😉

blackswan75
4. jún 2012

@jasminet vieem, a sedela si samucicka sama 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ako si dopadla 😉 ?

jasminet
4. jún 2012

@blackswan75 vsak, jedno sedadlo tam bolo, tak kde by som mala sediet? 😀 mala som dobry rozhlad 😉
dobre som dopadla, zmluvu sme podpisali, na pedu sa idem objednat, na ekg som bola, buduci tyzden odbery a utz mi urobia. krcok stale skrateny, inak zatvorena, nalez v norme.
a ty ako?

blackswan75
4. jún 2012

@jasminet no ja krcok uplne spotrebovany a branka na prst otvorena 😀 😀 😀 tak ze ak vydrzim do bud tyzdna tak v pondelok mam poradnu a potom to vyzera ze bud.tyzden porodim, 😉 😉 😉 ja som bola zaplatit na pokladnu porodnika, aj uz mam zmluvu aj od prednostu podpisanu, tak som vsetko stihla, len ma teraz nejak brusko zacina popolievat ako na mrchu, ale to po vysetreni moze. 😉 tak na bud tyzden si prehodime aj par slov, ked uz sa budeme poznat 😉 😉

jasminet
4. jún 2012

@blackswan75 jasne 😉 len musis vydrzat 😀

bonninka
4. jún 2012

ahojte baby, chci taky rodit na Antolské a tak se chci poptat po doktorech. Prvního syna mám po bouřlivém pokusu o porod nakonec velmi akutní sekcí s poměrně vážnými poporodními problémy, to už nemám moc chuť rozebírat. Rodila jsem v Ružinove a nikdy více ☹ Nicméně se vás chci poptat na operatéry, jelikož bude druhý pravděpodobně taky sekcí a nechci, aby to někdo opět zvrtal tak jako prvně. Můj gynekolog mi doporučil Dr. Oravce, tak bych vás poprosila, kdo ho nějak viděl, zná nebo může odporučit. Dejte mi vědět jaký je lékař a jaké máte zkušenosti. Případně koho byste doporučili na operaci při císařském. Moc díky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre