Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ivanka.7
14. júl 2012

@danielaspa nemusi, rodila som v aprili, stacilo zaplatit 30 eur

vikusjk
14. júl 2012

@danielaspa tak veru, netreba nic absolvovat, len zaplatit dole v pokladni poplatok a hajde na porodnu salu 😉

matiakk
14. júl 2012

@veraba no a povedala si, ze to nemas? alebo nepytali to od teba? Lebo mne moja gynda kazala povedat, ze to nemam hned na prvej poradni a ze oni mi to musia urobit, tak neviem.

veraba
14. júl 2012

@matiakk ja som ani nevedela ze sa robi najky vyter streptokoka a ani moj gynda nic nepovedal a ani sa ma nic nepytali ale ved maju tu knizku kde zapisuju tak oni maju vediet ake testy spravit
ja som 1x tehotna tak neviem co a jako

chloe001
14. júl 2012

@veraba nie zevraj, na 100% nemusi ... baby, nerobte paniku 😉

lubika39
14. júl 2012

@ivanka.7 kokos to je uz cena 30 euro, ked je manzel pri porode? Ja som rodila v decembri 2011 a platitli sme 16,60 😒

ivanka.7
15. júl 2012

@lubika39 moje najlepsie investovane peniaze do porodu 🙂 ceny sa dvihali k 2/2012

veraba
16. júl 2012

babulky ked bolia panvove kosti alebo bedrove kostii alebo ake su to uz to sa blizi 🙂 no najprv ma bolela len prava strana a teraz uz obe strany a az do stehien mi to ide. ☹

ivianocka
17. júl 2012

Baby, možno je to tu aj niekde spomenuté....Kedy a kde presne(a či vôbec) sa dá chodiť na cvičenie pre tehotné na Antolskú? Bola som sa tam pozrieť a hľadala nejaké info, no nič som nenašla na žiadnej nástenke ani vylepené na dverách. Ani mi tam nikto nevdel nič povedať. Tak by som uvítala akúkoľvek info a radu. Vopred ďakujem.

petra1402
17. júl 2012

Ahojte som prvorodička a chcem sa vas spytat na pani doktorku DUBČAKOVU mate snou niektora skusenosti? a viete mi poradit ked chodim do kocha ale rodit chcem na antolskej kedy musim prejst na antolsku do poradne? kolko dopredu sa musi rezervovat nadstandard izba aj samostatny box? A neviete nahodou ci pan doktor Smolík rodi aj na antolskej? dakujem

cicimon
17. júl 2012

@petra1402 nadstandard ani samostatny box sa nedaju dopredu rezervovat, az ked prides a budu volne

saranata
17. júl 2012

@lubika39 hej tiez som sa divila ze to išlo takmer raz tak hore, ale čo už , nevedia čo pýtat už 😝

katarinnak
17. júl 2012

Ahojte, neviete mi prosim Vas poradit cislo na ktorom sa mozem objednat na prehliadku porodnice?
dakujem.

ivianocka
17. júl 2012

@katarinnak no, to by som aj ja rada vedela....nejak k antolskej chybaju informacie. na stranke je velke nic, ked tam clovek pride po praci, 2 x take nic, nikde sa nic nedozvie ☹

veraba
17. júl 2012

@petra1402 co viem tak od 36tt by si malo chodit do poradne kde budes rodit ale tak mozes aj skor ja by som sa asi kontaktovala na daneho doktora ktoremu ches chodit

cicimon
17. júl 2012

@katarinnak tak nam svojho casu povedali, ze nejake organizovane prehliadky sa nerobia, treba dojst a ked tam maju malo ludi a porodov, tak sestricka vas prevedie po porodnici... my sme tam boli raz v sobotu poobede, bol tam klud a ked zacalo viac porodov tak nas poslali prec... samozrejme ked niekto rodi na salu vas nepustia

hav
17. júl 2012

@ivianocka Na Antolskej robievala cvicenia p. Jezikova. Na str. 119 a 120 tejto temy najdes presne info, kedy je najlepsie jej volat a ako sa tam dostanes. Urcite niekde bude aj cislo - ja som ho pred tromi rokmi tuto nasla a chodila som k nej na cvicenia. No ale plati to, iba ak sa odvtedy nic nezmenilo 😉 A dnes som, ked som cakala na poradnu, zachytila rozhovor dvoch mamiciek, ze chodia na cvicenia a cviciaca by mala mat dovolenku buduci tyzden - predpokladam, ze hovorili o p. Jezikovej 😉

lauricka
17. júl 2012

@katarinnak a co konkretne Ta zaujima? Ja som nebola, nechcelo sa mi tam otravovat a v podstate, je to prast jak uhod aj tak, nemocnica jak nemocnica. Na Antolskej je dobre to, ze mas sprchu, WC a umyvadlo pristupne hned na standardnej izbe a nemusis sa trepat po porode cez chodbu, pripadne cez celu chodbu na druhy koniec, ked mas blbo izbu, ako napr. na Kramaroch. A to je v urcitych chvilach dost prijemna vyhoda 😉

ivianocka
17. júl 2012

@hav dakujem. to s pani Jezikovou som videla, aj cislo tam veru niekde bolo(este to pozriem podrobnejsie). tak asi najprv skusim tam a ked nebude aktualne tak budem patrat dalej. dakujem🙂

hav
17. júl 2012

@petra1402 Ja chodim k p. doktorke Dubcakovej na poradnu. Na poradni je v pohode - vysetri, spyta sa na problemy, vysvetli ak mam otazky. Je dost rychla - co chapem, pri tom navale mamiciek 😉 Dnes som bola na kontrole pri inej doktorke (tusim p. doktorka Marekova), lebo p. doktorka Dubcakova ma dovolenku, tak som mala moznost porovnat vysetrenia a v podstate to bolo to iste, len pomalsie. A p. doktorka Dubcakova berie na vysetrenie prednostne mamicky, ktore tam cakaju s detmi. Aka je pri porode, to neviem ☹
Pri prvom porode som sice rodila na Antolskej, ale chodila som k svojmu lekarovi do poradne az do konca, lebo som si ho zazmluvnovala, tak som nebola na Antolskej na poradni ani raz. Moj vtedajsi lekar mal ale zmluvu s Antolskou, ze tam moze rodit.

lubika39
17. júl 2012

@petra1402 ja som chodila dr. Dubcakovej od 37tt, velmi zlata doktorka, velmi jemna pri vysetrovani, je pravda ze poradna u nej je velmi rychla, kvoli tomu ze maju vela, ale fakt velmi dobra doktorka 🙂))
nadstandard izba sa neda dopredu rezervovat, to sa spytas ked uz prides na porodnicu rodit. Ja ked som rodila, tak nebola sanca sa tam dostata, vzhladom na to, ze nadstandard izby su len 2...tzn 4 lozka...ale nikdy nevies,mozno budes mat stastie. Nadstandard box neviem povedat, ja som si vystacila aj s obycajnym.

bonninka
17. júl 2012

Babule ještě mě tak napadlo jak je to tam s návštěvami? Jsou nějaké určené hodiny, kdy může manžel se synem dojít na návštěvu, nebo ne? A ještě mě zajímá jestli chodí na pokoj, nebo jenom někam na chodbu jako v Ružinove?

katarinnak
17. júl 2012

@lauricka neviem, chcela som sa ist pozriet...tak ako to ponukaju v ruzinove. Ale prezijem ak sa to nebude dat 🙂. Chcela som vidiet tie nadstandardne boxy a tak....aky je to rozdiel a popytat sa na moznosti.

veraba
17. júl 2012
bonninka
17. júl 2012

@hav dívám se, že už jsi tento týden po poradně, jak jsi na tom? Já opět už potřetí mám CS jen za 2 body, takže rodit asi hned tak nebudu 🙂

lauricka
17. júl 2012

@katarinnak nadstandardny box nemaju porodnici moc radi, je tak trochu od ruky a vraj je tam trochu ina porodna postel a zle sa tam pracuje....hm, to take info z druhej strany. Inak, oni robia aj taku jednorazovu prednasku, ze co a ako v porodnici, porod a co po porode, aby si vedela, tam sa oplati ist si pocuvnut a rovno sa tam mozes popytat, co ta zaujima a pripadne aj zistit, ci by si sa mohla ist kuk aj dovnutra...

katarinnak
17. júl 2012

@lauricka Dakujem za informacie 🙂. Skusim si tedda zistit tu prednasku.

lauricka
17. júl 2012

@katarinnak neviem, ci si dobre pamatam, to bolo nejak v pondelok okolo obeda, snad holky si budu lepsie pamatat. hruza ta pamat a to som rodila v novembri.

ivanka.7
17. júl 2012

@petra1402 chodila som k Dubcakovej do poradne, mala som ju mat aj zazmluvnenu, ale nebola v BA v case mojho porodu, takze ma rodili dr. Federova a docent Korbel (obaja ok). Skusenosti na poradni s nou dobre, rychla sice bola, ale na vsetko mi odpovedala, ked som sa pytala.
Smolik na Antolskej nerodi, rodi len v Kochu - som jeho pacientkou. On mi odporucil Dubcakovu, ked som mu povedala, ze chcem rodit na Antolskej. Pokial viem, tak sa poznaju dlho, robili spolu v Probiose.

veraba
18. júl 2012

tehulky nastupujete niektora v piatok do porodnice?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre