Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

minix
17. máj 2010

myslim, ze to nie je az 100€, ale menej, ale aj tak je predrazena az hroza..a trosku aj vlezla. 🙂)))

cicimon
17. máj 2010

ono to nestalo 100e, boli tam rozne druhy fotiek a keby ste chceli vsetky, to by bolo asi za tu stovku, ale aj tak to bolo podla mna drahe
a sa mi zda ze ta fotografka tam chodila asi len v stredu a piatok

puhinka
18. máj 2010

opýtam sa jej,keď s ňou budem,že o a ako...neviem zatiaľ viacej...aj ja si myslím,že je to krásna pamiatka 🙂

mici111
18. máj 2010

kocky, mate nejake skusenosti s Janacom? lebo chodim k Rozembergovi ale ten tam najblizsie dva tyzdne v utorky nebude..tak neviem, ci mam ist k Janacovi alebo k niekomu inemu..

helen
18. máj 2010

Mici, a prečo tam utorky nebude? Bude tam štvrtky? Či má dovolenku?

cicimon
18. máj 2010

mici - janac je vraj ok, len jancokovi sa vyhybaj

puhinka
18. máj 2010

ja si ich mýlim...hehe...idem tam v utorok prvý krát...nepotrebujem na to žiaden papier od gynekologičky?
bo mi nič nedala...proste mi len povedala,že mám ísť do dverí číslo 27
nebudú na mňa kukať ako na debila?

puhinka
18. máj 2010

a ešte by som sa chcela opýtať,či môže byť mm somnou aj v prvej fáze pôrodu?

cicimon
18. máj 2010

puhi - na oba prispevky nie 🙂 na poradnu ti nic netreba

dzovana
18. máj 2010

rodili ste niekto v nadstandardnom porodnom boxe na antolskej?

dzovana
18. máj 2010

puhinka , cicimon nam povedali na priprave ze ano moze byt s nami v prvej faze aj manzel. A vcera som sa to pytala sestricky priamo na porodnici, ked sme si boli obzriet. Aj ona povedala ze moze. Ze len ked pichaju epi, tak vtedy je lepsie ked tam neni.

cicimon
18. máj 2010

ja mam dojem, ze to je asi u kazdeho inak.....mm musel caka von a az ked som sla rodit tak ho pustili

certica
18. máj 2010

skor zalezi od toho, kolko je zrovna porodov, ci je natresk atd. ...

mici111
18. máj 2010

helen, ze buduci utorok tam nebude, lebo bude po sluzbe a ten dalsi neviem preco..
puhi, tak to sa tam buduci utorok stretneme 😀 na kolku pojdes?

darja20
18. máj 2010

mici, ja chodim k janacovi a som zatial spokojna, sice som nanho nepocula moc chvaly, je tu o nom aj tema na mk, ale ja fakt nemozem povedat krive slovo, zlaty je, ale ma dost neprijemnu sestricku 😒

cicimon
18. máj 2010

certica - ja som vtedy rodila sama

co som videla, tak rozemberg, janac a jancok maju spolocnu sestricku

misik1
18. máj 2010

vraj moze byt odvtedy ako nas daju z cakacky do boxu....takze od otvorenia na 5 cm

misik1
18. máj 2010

cicimon, tak tvoj bol teda odkedy?

certica
18. máj 2010

cicimon, a ako ti to vysvetlili? dovod, preco akoze nemoze byt s tebou... 😕

cicimon
18. máj 2010

odkedy som sla na salu rodit

victory881
18. máj 2010

ahojte holky...mna by zaujimalo ci niektora mate skusenosti s dr. Robertom Paldiom?aky ma pristup?ci je dobry a ako vyzera?? 🙂 ...

matenka
18. máj 2010

victory, ja už som dva krát rodila u neho a podľa mňa je super, na mňa pôsobí strašne príjemne, a ak ešte nedajbože niekedy budem rodiť, tak určite u neho, je skôr taký tichý, ale mne vyhovoval

puhinka
18. máj 2010

mici...neviem na koľkatu ešte...ty ideš kedy?

babulina
18. máj 2010

dzovana - ja som rodila na nadstandarde 🙂

dzovana
18. máj 2010

babulina a odporucas? 🙂 Lebo zvazujem aj taku moznost, ze vtedy by som asi mala zarucene, ze tam budem mat mojho od zaciatku az do kym vydrzi 🙂

babulina
18. máj 2010

nebolo lepsie investovanych penazi, mali sme klud vsetci nam dali pokoj, vlastna sprcha WC-ko, urcite pokial bude volne tak si to tam zopakujeme,
len sa priprav na to ze vas asi budu odhovarat nemaju velmi radi tu postel, mna vlastne nakoniec cisto len na tlacenie presupli na normalny box lebo nevedeli nas porodit takze mozem porovnat trosicku, a jednoznacne nadstandard vyhrava

dzovana
18. máj 2010

dakujem 🙂 Ked sme boli na obhliadke porodnice, tak nam sestricka povedala, ze nemaju radi tu postel 🙂 A babatko nechavaju potom tam, alebo ho beru prec?

babulina
18. máj 2010

ja som dost krvacala tak museli riesit mna takze malu zobrali prec, len ja som bola tie dve hodinky po porode uz na tom normalnom boxe to nas nechceli presupnut nazad na nadstandard, len mm poslali pre veci co sme tam mali odlozene, mozno medzicasom uz ho chcel niekto iny to neviem

dzovana
18. máj 2010

a este otazocka... 🙂 sice sestricka hovorila ze babo hned prikladaju, ale myslela to hned ako hned, alebo az ked ho oblecu. Rada by som keby som ho dostala hned uplne hned .. ak rozumies 😉

ceresna
18. máj 2010

Dzovana, ja som dostala malého hneď, ešte neumytého - to bolo pred dvoma rokmi. Tak snáď neurobili krok dozadu.
Toto bola moja požiadavka, ktorú im reprodukoval môj mm.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre