Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mici111
27. máj 2010

@babulina prednasky o epi su kazdu stredu o 14.00, ale bud tam o desat minut skor, je to pred intenzivkou, tam vas vyzdvihne sestricka ..

babulina
27. máj 2010

@mici111 - dakujem dakujem 🙂

katy1979
27. máj 2010

Ak si dobre pamatam kvoli epi treba prist pred aro. Nech necakam nahodou inde. Babulina ides najblizsiu stredu?

ceresna
27. máj 2010

@lucqa tak to sme boli spolu na prednáške o EPI, sedela som pri Polnišovej, ale odišla som skôr 🙂, lebo prvorodený mi spinkal v aute, manžel mohol z roboty aj tak len na chvíľu ho postrážiť. A bolo mi ľúto nechať ich v tom vyhriatom aute.

babulina
28. máj 2010

pokial budem mat niekoho na strazenie tak pojdem katy, nech to nenechavam na poslednu chvilu

baka13
28. máj 2010

@lenka23 sa teším 😀

katy1979
28. máj 2010

@babulina ja som prveho rodila ledva v 38tt takze ja idem radsej nech to mam za sebou a vybavene.

lucqa
28. máj 2010

@ceresna ja som sedela druha od Polnisovej 🙂 bola som az do konca, maleho som mala u nasich, tak som si to rada vypocula este raz a mozem povedat, ze bola ta prednaska o moc lepsia ako pred 3 rokmi, dozvedela som sa vsetko co som potrebovala a rovno som si to bola vcera po poradni zaplatit 🙂

riska
28. máj 2010

babulky, čo mate pôrod na antolskej za sebou, môže sa v 1. dobe porodnej (samozrejme, ak žena nie je monitore, ale volne sa pohybuje) použivať mobil? 😉

minix
28. máj 2010

Riska, mobil mozes mat pri sebe furt😉 teda ja som v januari mala od zaciatku, az kym ma nepreviezli na 600-nedelie😉

luciarichard
28. máj 2010

@minix ja som mala tiez mobil stale pri sebe aj ked som bola na monitore 😉

riska
28. máj 2010

dakujem 🙂 to som rada, lebo kamoška ma vystrašila, že v ružinove bol prisny zakaz mobilov v pôrodnici... a ja sa tešim, ako budem medzi kontrakciami sms -kovať 😀

babulina
28. máj 2010

riska - ono oficialne mam pocit ze je to vsade zakazane (kvoli pristrojom v nemocnici je nejaky vseobecny zakaz pouzivania mobilov) ale na antolskej si z toho rodicky vela nerobia a ani to nikto podla mna zasadne neriesi

katy1979
28. máj 2010

Riska v ruzinove bol zakaz mobilov ked si bola na pasoch. Ja som ho mala tiez vypnuty a potom sestricka dobehla ze mam zavolat muzovi lebo kedze ja som mala vypnuty telefon tak volal na oddelenie.

certica
28. máj 2010

tak ja som prave pocas monitorovania normal telefonovala. niektore pristroje su naozaj citlive a je zakaz pouzivania mobilov, ale malo by to byt vycapene na dverach a pod. mna nikto neupozornil, ani ked ma videli

darja20
28. máj 2010

hmm, to je fajn, ze rybilku dostaneme erarnu, ale ak budem chciet pre svojho maleho pouzivat sudocrem a si ho prinesiem, zakazu mi to, ci mozem? 😒

babulina
28. máj 2010

co si robis na izbe s babatkom, tak do toho sa ti nikto nestara aspon to bola moja skusenost, nemaju sancu tie sestricky kontrolovat co sa kde deje a nie este aky krem pouzivas

katy1979
28. máj 2010

Darja to je tvoja vec aku mast pouzivas. Ja sice neviem ci na antolskej kupu deti v johnson ale to nechcem. Cistu vodu a max. mydlo na zadocek. Nemam s tou kozmetikou dobru skusenost. Prvy sa hned po nej vyhadzal a museli mu dat fenistil.

lucqa
28. máj 2010

darja, mozes pouzivat masticku aku chces, ale napr. moj maly sudocrem ako malinky nezniesol, az ked bol vacsi tak sme ho pouzivali, predtym sme davali len niveu.

katy, johnson je vraj najhorsia detska kozmetika, akurat maju asi najvacsiu reklamu 😒

mici111
28. máj 2010

@ceresna jeeej aj Polnisova bude rodit na antolskej? suuper 😅 ona ma tusim tiez termin nejako v juni, nie?

pipussa
28. máj 2010

na antolskej sa kupe len v cistej vode, a len mydlo na prdelku.... V utorok som sa vratila z porodnice.

kafoditka
28. máj 2010

Baby tak dnes som bola prvy krat na poradni.. No stravila som na Antolskej 3,5 hodiny, podotykam hladna!! Do cakarne k lekarke (cislo dveri 108) som prisla ako prva 9:15, tak som sa vytesovala, ale zistila som, ze velmi predcasne..Doktorka zacala ordinovat o 10:00 ale najprv jej prisla taka kamoska, potom taka znama, potom 3 baby len "na receptik" a mna zobrala konecne 11:20 Vnutri som bola asi 3 minuty, kukla do tehu knizky, spytala sa, ako prebieha tehu, vypisala vymenny listok na sono+prietoky a ze chodte sa objednat... Ani sa na mna nekukla Ale inak velmi prijemna a sympaticka pani..
Tak som zas isla o poschodie nizsie sa objednat na sono, kde som cakala skoro hodinu. NO KONECNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nemusim vam hovorit, ze vsade bolo nedychatelno, totalny hic a sedte takto vyse 3 hodky u lekara..
Takze vysledok z dnesneho dna je asi taky, ze v stredu buduci tyzden idem na to sono a potom v piatok s vysledkami na poradnu, kde mi uz spravi vysetrenie..

cicimon
28. máj 2010

kafoditka - najedz sa, ved pri tolkom cakani,,

kafoditka
28. máj 2010

@cicimon ved na chybach sa clovek uci 😉

minix
28. máj 2010

@riska, som velmi zvedava, ci budes medzi kontrakciami smskovat, potom mi povies😉

ceresna
28. máj 2010

@mici111 , hej Polniška rodí na Antolskej, a trochu poklebetím, lebo som sa jej pýtala na termín, tak má 16.6. a čakajú chlapčeka 🙂

mici111
28. máj 2010

@ceresna xixi, mozno sa tam s nou aj stretneme 🙂

riska
28. máj 2010

@minix, ved to ja len tak 😀 😉 ale tym mobilom som rada. ked už otec nie je isty (myslim pri porode) 😉

katy1979
28. máj 2010

No ja by som sa chcela vyhnut prave polniske. Lebo ja chcem ist na nadstandart a predpokladam ze tam bude chciet ist aj ona. Tak aby mi ho nevyfukla.

Kafoditka no super. Takze sa mam najprv zastavit v bufete pre obzivu a az potom si sadnut do cakarne. Nechce sa ti ist na poradnu vo stvrtok? Ja piatky nemozem a s kym tam budem kecat ked tam stravim pol dna.

kafoditka
28. máj 2010

@katy1979 no neviem, mne povedala dnes, ze mam chodit v piatky, aj buduci tyzden idem piatok.. Takze minimalne 2 casaky to istia.. 😉 Len zasa nalacno musim, lebo mi bude brat krv..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre