Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

arabeska
18. feb 2007

certi 😀 to mi je jasne.a nema toho tam teraz vela?vies ked nanho iba xvalu citam tak ci neni nejak moc vytazeny

certica
18. feb 2007

vytazeny je teraz statocne, ale on si cas urcite najde 😉 . poslem ti IP

eros
19. feb 2007

certi a nahodou o dr.Drobnom nevies aky je???

certica
19. feb 2007

eros, pravdu povediac drobneho poznam len z uzv (asi tak 9 😀 ), velmi mily panko, vzdy som ho zastihla v dobrej a humornej nalade, ale veru este som nepocula, ze by ho niektora mala pri porode 😕 . v tomto vazne neviem, ci a ako casto vobec este rodi..?

eros
19. feb 2007

no ako keby som vedela ze ta tu zastihnem.bo rozmylsam ci jeho alebo tu mladsiu dr.marekovu.Mamina mi ho spominala ze byva blizko nas,ale sa zasa bojim ze ked je starucky ci by zvladol 😀 .no este musim porozmyslat po 13h volam tej dr.ale asi ju zoberiem co uz.

lolith
21. feb 2007

ahojte, neviete mi prosim poradit,kde na Antolskej sa kona skolenie u anesteziologa kvoli epiduralke pri porode?Budem vdacna. Bludila som po nemocnici a nikto mi nevedel poradit,na informaciach nikto nebol ☹

certica
21. feb 2007

lolith, ja len viem, ze anesteziolog sedi dole na prizemi, ako je rehabilit.odd. oproti bufetu (tam ako sa chodi aj na profylakt.pripravu cvicit)

lolith
21. feb 2007

dakujem 🙂 ,skusim to preskumat.

natana
21. feb 2007

loliht. musíš am ísť v stredu na 14.00 a nájdeš to ľahko:
Vojdeš hlavným vchodom, prejdeš presklenným tunehom do zeleného traktu a hned oproti výťahom je Anesteziologické oddelenie. Tak počkáš tam na chodbe a určite sa vás tam nazbiera viacej buducich mamičiek. Ak by si zmeškala a všetci už boli dnu tak si tam zazvoň, oni tam maju takú zasadačku a tam ťa zavedú.

olinka6226
22. feb 2007

ahojte baby, kedy byvaju tie cvicenia? ze by som si tu pani odchytila priamo pred cvicenim alebo po cviceni... uz ma nebavi skusat volat... stale dokola

katrin
22. feb 2007

olinka, dole na rehabilitácii, bývajú v stredu, ja som tú pani odchytila okolo obeda

certica
22. feb 2007

katrin, caau som kukala album - perfektni su v tych sedackach 😀 😎

oli, ak sa nic nezmenilo: pondelky a stredy, 11h a 13h

olinka6226
22. feb 2007

dakujem. skusim to v pondelok. 🙂

lolith
24. feb 2007

natana,dakujem velmi pekne 🙂

tonicka
25. feb 2007

Ahojte, pridam nazor k dr. Dubcakovej, je naozaj super pokial ju prave nezobudite a nemate zaplateného ineho doktora.Lebo vtedy to hovori dookola a caka kym pride ten vas, chvilu som mala pocit, ze za kazdu cenu.Takisto tie hlasky popri ma rozculovali...Ale potom, ked vidi, že to je na nej, je fajn a povzbudzuje. 😉 😉

l.i.l.a.
26. feb 2007

idem rodit 3. krát, ale 1. krát v Ba. Budem na Antolskej. Viete mi niektorá poradit ako sa môzem prihlásiť na cvičenie pre tehotné na Antolskej?

kvietocekx
28. feb 2007

l.i.l.a
na Antolskej je super cvičenie pre tehotné. vedie to p. Ježíková, tel.č.:02/68673403.je naozaj perfektná, milá, povie, čo treba a naučí super dýchať, ale je dobré keď tam budeš chodiť pravidelne, každý týždeň.
určite sa všetko dozvieš, aj keď na tretí raz už vieš do čoho ideš🙂
veľa šťastia🙂

dobromila
28. feb 2007

kvietocekx, prosim Ta v akom case bezia tie pripravy? Dufam ze vtedy, ked je clovek v praci -t.j. pred 17.00 ☹

certica
28. feb 2007

mili, je to cez den: bud o 11h alebo 13h (pond. a str., neviem mozno aj piatky), najlepsie je prist tam osobne sa dohodnut a zapisat pred cvikami, tazko sa dovolas

bubonic
28. feb 2007

ja mávam profylaxiu u p. ježíkovej v pondelok, ale myslím, že je denne, o 11:00 a niektoré dni aj o 13:00. ale treba mať trpezlivosť. tento týždeň tam ježíková aj tak nie je, má dovolenku. bohužiaľ musím povedať, že teraz tam viac nie je ako je, z tých našich cca 6 cvičení sme mali tuším dve. a každý mesiac je v jeden pondelok poučenie pre otcov pri pôrode, takže to nám zasa odpadá. teraz v pondelok bude o pol dvanástej pre marcový a aprílový termín pôrodov, kto by mal chuť sa zúčasniť treba priviesť tata a prezúvky 😀 .
to poučenie u anesteziológov býva v utorky, o 14:00 v knižnici anesteziologicko resuscitačného odd. - to je na prízemí ako sa vojde do nemocnice a prejde k výťahom tak priamo tam na prízemí je toto oddelenie, treba tam niekde skúsiť zazvoniť.

janams
1. mar 2007

Bubonic, tak teraz si ma trochu zmagorila 🙂 nebyva to skolenie na epi nahodou v stredy??? lebo mna tam lekar nahnal na stredu, tak nech to neprepasiem 🙂 😝

ivka07
2. mar 2007

Ahojte žienky,
neviete mi povedať kedy býva prehliadka pôrodnice na Antolskej? alebo je to po dohode, určite ste to tu aj písali, ale musela by som vela čítať do zadu 😉
ďakujem

pipi1211
5. mar 2007

ahojte viem ze by som to tu asi niekde nasla ale to by mi asi dlho trvalo tak som sa chcela spytat ci mi viete poradit co si mam so sebou do porodnice na antolskej zobrat pre mimi a pre seba.... Dakujem

adetka
5. mar 2007

ahoj... ja som si zobrala... a stacilo to:

pre seba: niekolko nocnych kosiel, dve kojenecke podprsenky, hygienicke potreby, dva tmave uteraky, nesmyklave umelohmotne slapky, v zdravotnych potrebach sietovane vlozky, sietovane nohavicky (nosit, len ked su lekari mimo dohlad 🙂 ), nepremokavu podlozku do postele, vlozky do podprsenky, sobasny list (kopiu).

pre dietatko: jednorazove plienky Pampersky jednotky a vlhcene obrusky.

pipi1211
5. mar 2007

dakujem 😀 a kozmetiku pre mimi netreba? najaky kremik alebo tak...

tinkuliacik
8. mar 2007

Ahoj Pipi. Ja si pre mimi beriem len tie vlhcene obrusky, plienky a oblecko, v ktorom pojdeme domov. Ostatne veci by tam mali mat a ak by si nieco potrebovala, tak ti to sestricky pozicaju, kym si to das kupit. Nemate nahodou niektora skusenosti s dr. Lipovskou? Rodim u nej a zatial som nenasla prispevok, aby niekto pri nej rodil a uz mam z toho paniku. Ďakujem za pomoc.

luciaj
9. mar 2007

tinkuliacik, na babetko.sk som sa docitala, ze dr. Lipovska je super. ja k nej chodim ako ku gynekologicke a som zatial dost spokojna a tiez sa chystam rodit u nej. ty mas kedy termin?

tinkuliacik
9. mar 2007

Dakujem luciaj, to si ma potesila, aj ja mam pocit, ze dr.Lipovska je velmi mila a ludska. Ked som sa jej pytala na nadstandardny porodny box a izbu, tak mi povedala,ze su to zbytocne vyhodene peniaze a ten porodny box je vraj pre rodicku nepohodlny. Ja k nej chodim odkedy som otehotnela. Termin porodu mam 6.maja.

luciaj
12. mar 2007

tinka, tak to uz mas za chvilu🙂 ja az v septembri ale uz teraz sa neviem dockat 😵 tak potom napis svoje dojmy, pls. drzim palceky 😅 😅 😅

olinka6226
16. mar 2007

ludkovia, tak sa mi konecne podarilo objednat na cvicenie. ale pani jezikova sa statocne branila. ma nechcela zobrat. 🙂 nakoniec som ju zlomila 🙂 neviete ako dlho toto cvicenie trva? hodinu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre