Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

veronikap
2. apr 2007

ja som tam tiez isla rano (ak pojdes hlavnym vchodom, tak po prejdeni tej sklenenej chodby ides smerom vpravo a tam najdes ambulancie (myslim, ze su to cisla 22 a 23).. ja som si tam pockala na sestricku a spytala som sa kedy mam prist, kedze som tam prvykrat... kedze nemam vybraneho ziadneho konkretneho porodnika (a ani nechcem), tak mi len povedala, aby som prisla v utorok o 13.00 hod., kedy ma sluzbu aj ona.. a tak chodim kazdy utorok 😉

ja mam tiez pre seba pobalene vsetko co ma napadlo (k adetke by som este ponozky, zupan, nieco na citanie a pre male aj cumlik - pre istotu) 🙂

zarya
2. apr 2007

ďakujem veronikap...nevieš koľko budem musieť zostať v nemocnici ak bude všetko ok...ja neznášam nemocnice mám z nich fóbiu 😖

certica
2. apr 2007

zarya, 4 dni a pri cisarskom 6

zarya
2. apr 2007

No to hádam nejako pretrpím...Tak zatiaľ ďakujem za rady, idem uložiť tie moje dve nezbednice spať...zajtra ich škola volá 🙂

veronikap
2. apr 2007

ja tiez nemocnice nemusim, ale porodnicu vnimam predsa len trochu inak 😉 tam clovek nelezi preto, ze je chory a tie 4 dni podla mna ubehnu velmi rychlo (budeme mat co robit same so sebou a s babatkami) 😵

skrecok
3. apr 2007

Uha, ako vidím že neznášate nemocnicu. Ja nemocnicu naopak mám docela rada, chodím na Antolskú pravidelne kvôli rehabilitácii, nie kvôli chorobe. Tam človek predsa po čase si dobre oddýchne aj porozpráva si s niekým. Viem, že vy to máte ťažšie po pôrode, ale dá sa to. Ja som mala na Antolskej (na inom oddelení) ťažkú operáciu a neznesiteľné bolesti, ale bola som rada, že som bola tam (taký milý personál, nikto nefrflal keď som žiadala injekciu proti bolesti) a nie doma. Takže sa nebojte, tieto dni utečú ako voda. 😉

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olinka6226
7. apr 2007

icha dakujem za info a blahozelam k mimiskovi 😉

zarya
8. apr 2007

ahoj icha5, ani neviečš ako si mi pomohla v rozhodovaní. Bola som v utorok na prvej poradni pred pôrodom v nemocnici, doktorka Dubčaková zastupovala za nejakého lekára a keď videla aký mám strach z nemocnice a celkovo nových lekárov, tlak mi skočil 140/90 z mojích 90/60, tak sa mi ponúkla, že mi spraví poradňu ona sama tenlto utorok aj keď nemá ordinačné hodiny stačí keď si ju nechám zavolať z oddelenia...Blahoželám k malému drobčekovi a želám len to naj...

lucqa
9. apr 2007

Ahoj icha5, dakujem za info a blahozelam k babatku 🙂 Ja sa chystam rodit u dr. Dubcakovej, do poradne k nej chodim od 34 tt a som s nou velmi spokojna 🙂
Ale chcela by som sa Ta opytat, ci si treba so sebou zabalit aj WC papier, lebo ked som zabalila tasku, tak som ju ledva zapla, tak ci mam este hladat miesto aj na WC papier 😅

certica
9. apr 2007

luci, urcite zabal, to je zaklad 😀

katrin
10. apr 2007

lucqa, určite zabaľ... 😀

ivka07
10. apr 2007

Ahojte žienky, neviete niektorá, najlepšie tá ktorá ide teraz niekedy rodiť ako je to s pôrodnicou na antolskej, lebo dnes som sa dozvedela že ju malujú a nefunguje. Počula som dve verzie, jednu že do konca apríla budú malovať, a druhú že do konca mája. A vraj sa tam nerodí tak neviem teraz čo je na tom pravdy.

lucqa
10. apr 2007

Ok, dakujem, idem si ho tam hned pribalit... dufam, ze sa mi tu tasku este podari zapnut 😀

lucqa
10. apr 2007

ivka ja sa tam chystam rodit o 2 tyzdne, ale zatial som nepocula, ze by sa tam nerodilo kvoli malovaniu. A viem, ze dnes normalne nastupovali do porodnice maminy co mali termin cez sviatky a este nemaju babatka na svete. Ale ak by som nieco pocula, tak napisem 😨

diddi
10. apr 2007

mozem potvrdit, volali sme tam s Ivkou a sestra na porodnici oznamila, ze do konca aprila je porodnica mimo prevadzky kvoli malovaniu a minuly tyzden sa dr.Korbel rozpraval na chodbe s pacientkou, ze ako to mohli urobit, ved v BA zostanu funkcne dve porodnice a termin ma byt do konca maja

jj2202
10. apr 2007

ahoj didi, cooooo?

diddi
10. apr 2007

ahoj jani...pozerala som do majoviek ci tam nie si....mam v pondelok poradnu,tak sa hned pytam niznanskej....sestricka z porodnice nam povedala,ze do konca aprila sa maluje, aj na cviceni nam to dnes p.Jezikova povedala...no a Korbel hovoril o maji

jj2202
10. apr 2007

porazi ma fakt, ved to nemozu urobit. co ked mas podpisanu zmluvu s lekarom... ja mam poradnu az bud. stvrtok tak zisti nieco ak mozes. ale bola som na poradni min. utorok a niznanska vobec nic nehovorila

diddi
10. apr 2007

ved ani mne nic nehovorila a vobec ma to ani nenapadlo sa opytat....10 minut predtym to Korbel spominal na chodbe v cakarni...a dnes sestricka mi to povedala do telefonu, ked sme si chceli ist pozriet porodnicu...povedala,ze az o mesiac, lebo sa maluje...tak som zo srandy jej povedala, ze sa tam skor dostanem rodit a ona,ze to asi tazko, lebo porodnica nefunguje, ze ci mi to na poradni nikto nehovoril a ci vobec chodim na Antolsku do poradne...no a predtym to este spominala p.Jezikova na cviceni...ale to bola len taka informacia, ze sa maluje a vobec ma ani nenapadlo,ze kam prestahuju mamicky co budu rodit...snad spravia nieco provizorne na inom poschodi...do kelu!!!

jj2202
10. apr 2007

😠 som fakt zvedava

diddi
10. apr 2007

ved aj ja...si predstav, ze o tom nevies, chyti ta to nahodou, idete tam a tam ta otocia a odporucia inu porodnicu...no dakujem pekne!

jj2202
10. apr 2007

no mna to urcite chyti do konca maja...ak nie este v aprili... 😠
ani sa mi nechce riesit dalsi problem....nemame toho dost? na nervy

diddi
10. apr 2007

ja len dufam,ze porodnicu prehodili na ine poschodie

jj2202
10. apr 2007

urcite ani oni si to z fin. dovodov nemozu dovolit odstavit na 2 mesiace... a tiez neviem ako mozu dva mesiace malovat.... sak to by museli celu nemocnicu..

diddi
10. apr 2007

aj ja si myslim....no ved uvidim co mi povie niznanska...snad to nebude nieco zle, lebo tebe by to uz urcite povedala

danii
autor
10. apr 2007

tak teda to je sila! baby, to vam teda fakt nezavidim.... 😠 to by ma riadne nasr.... 😠

lusil2005
10. apr 2007

diddi ty si bola dnes u Jezikovej na cviceni? doobeda? lebo aj ja som bola ale ja som tu jej info pochopila tak ze maluju stvrte poschodie - nadstandard alebo co. a ze jej nejaka (nespominam si ktora) doktorka hovorila ze to budu mat v bojovych podmienkach Oo
Ale je mozne ze som to poplietla lebo po tom lezani na chrbate som mala pocit akoby som bola pol hodinku zavesena dole hlavou 😀 Tusim mi to nerobi dobre 😉

diddi
11. apr 2007

lusil ahoj, hej, bola som na cviceni....to som ja s tymi dvojickami 🙂 ty si ktora? 🙂
my sme potom s Ivkou-kamaratkou, co bola tiez na cviceni volali na porodnicu, ze chceme si spravit obhliadku a tam nam povedala sestricka, ze tento mesiac to urcite nepojde, lebo sa maluje...tak som sa zasmiala, ze si to obzriem vtedy, ked budem rodit a ona povedala,ze to asi tazko, lebo sa nerodi...tak sme zostali dost prekvapene 😒
ty ku komu chodis na poradnu?
ja k dr.Niznanskej a ta mi nic nespominala, v pondelok mam poradnu, tak sa jej spytam

lucqa
11. apr 2007

Ahojte, ja som bola dnes na Antolskej na 5-tom poschodi a tam nebol ani naznak, ze by malovali, alebo ze by sa nerodilo. A ani dr. mi dnes nepovedala, ze by sa nerodilo, este mi vravela, ze keby som chcela, tak by sa to dalo aj trosku posurit. Myslim, ze tyzden a pol pred TP by mi uz povedala, ze sa tam nerodi, a ze musim ist inde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre