Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

miluska.h
1. mar 2009

Janulka, gratulujem ku krasnemu Maximkovi a zelam vela zdravicka 🙂

Tehula, za prednasku o EPI sa neplati a za profylakticku pripravu som platila necelych 12 Eur (6x prednaska)

zuzana581
1. mar 2009

JANULA, gratulujem a mať taký pôrod ako ty, tak asi rodím každý rok. Som zvedavá aký budem mať ja tento druhý, lebo prvý bol katastrofa.

wiola
1. mar 2009

jeeej zuzanka my sa fakt nejak napadnepadne podobame,...myslim tym nase okolnosti - aj ja som mala prvy porod ,...no nie prave najlahsi 😀 16 hodinovy

wiola
1. mar 2009

napadne 😀 tam malo byt

smejko5ka
1. mar 2009

marrrka: ja mam tiez problem s dojcenim. neviem, ci stacim, ci mam normalne mliecko, alebo nie a mala v kuse spi, ako keby ani nebola hladna. dnes ma tyzden a od vcera jej davam po 1 davke nutrilonu, len aby mi neumrela hladom. uz som sa zobudila s morkym trickom, aj mi tvrdli prsia. ako zistim, ci ma dost, kolko by mala spapat? toto nas tam nejako nenaucili. vraj kojit kazde 2-3 hodiny. ale ked ju budim a o na nie a nie pit, tak co mam robit?

certica
1. mar 2009

smejko, mas IP

wiola
1. mar 2009

ahoj smejko , hlavne sa skus prilis nestresovat, malinka by mala mat pocikanych takych 5,6 az sedem paperovych plienok, ked papa dost,,,a hlavne sa to ukaze na kontrole u detskej ci babo dost pribera.
a ked je take spave - ci jej nahodou nepretrvava novorodenecka zltacka (poznam z vlastnej skusenoti).

co sa tyka toho budenia - urcite ju skusaj budit - hlavne v noci - vtedy je mliekotvorba najintenzivnejsia

a nic sa neboj 🙂 vsetko bude urcite v poriadku, dufam, ze som aspon malinko pomohla

majka_dk
1. mar 2009

ahojte baby,

neviete nahodou, kedy ma poradnu dr. rozemberg? uz som pozerala aj tie ordinacne hodiny co tu koluju, ale niekto pisal, ze uz su neplatne.
a ked idem 1.krat do porodnice na poradnu, treba si doniest moc a ist najprv na c.dveri 26?
dakujem

monkula
1. mar 2009

majka, hej, moč si zober.... 😉 😉

smejko5ka
1. mar 2009

majka_dk: je vo stvrtok od 11:00-12:30, ale byva tam uz od 10:00. ja som isla priamo k nemu, nie na prijem do 26. tiez kamoska teraz vo stvrtok. zbytocne vysedavat pred dalsimi dverami 🙂

sunarka
1. mar 2009

ahojte mamicky....
no co ako ste boli spokojne s antolskou?mne sa tam celkom pacilo boli celkom chutni co niekto ma aj zle spomienky?

iron
2. mar 2009

majka: chod rovno do ordinacie kde chces...na 26 ti vynadaju, ze s tehotnymi nemaju nic spolocne. Tot vlastna skusenost.

S tymi doktormi je to obtiazne, maju tam sice vypisane ordinacne hodiny, ale ak maju nejaky pripad, tak ich pride niekto zastupovat. Ja chodim tiez do tych dveri kde je rozmeberg, pridem rano..a kto ma pozrie je mi jedno. Raz mam jedneho dokiho potom druheho.

tehula
2. mar 2009

iron: ved na 26tke sa robi prijem pre rodicky. Nikto jej tam urcite nevynada.....

Majka: zbytocne budes chodit od dveri k dveram, rovno na ordinaciu MUDr. Rosemberga si chod, hodiny neviem poradit, ale inde cakat netreba. a moc si vezmi

zuzana581
2. mar 2009

WIOLA no aká náhodička. Ja som rodila 10 hodín a aj to len preto, že mi dr. pichal stále nejaké vyvolávačky alebo čo to bolo, lebo pôrod postupoval velmi pomaly a tak by som sa trápila asi aj dva dni. Teraz si dám asi epi, lebo to bol des. A ty si Sofinku rodila tiež na Antolskej? U koho? A teraz budeš u toho istého? Ja som bola u Oravca a ešte som s ním síce nehovorila, ale ak to pôjde, tak chcem uňho porodiť aj teraz.

majka_dk
2. mar 2009

baby, diky moc, tak v stvrtok ho tam snad zastihnem 😉

zuul
2. mar 2009

dievčatá a na Oravca neviete hodiny náhodou? mám tam ísť budúci týždeň 😵 ďakujem

iron
2. mar 2009

tehula... hej na 26 sa robi prijem pre rodicky, ale ked som tam bola, tak na mna kukala ako na postihnutu a povedala, ze ona s tehotnymi nema nic spolocne, nech si vyberiem ordinaciu ktoru chcem a mam ist tam

marrrka
2. mar 2009

smejko5ka ked mala spi a prospieva aj po kratkom papani tak by malo byt vsetko ok si myslim

nona72
2. mar 2009

Ahoj Majka_dk, mne tvrdili že Dr. Rozemberg tam býva v utorok.
Neskúšala si volať priamo jemu?

majka_dk
2. mar 2009

ahoj nona, nevolala som mu priamo, ale radsej si to este overim 😉 dakujem

l_b
2. mar 2009

Ahoj Majka_dk, Rozemberg tam je v utorok a vo štvrtok od 11.00 do 12:30 a č.d. 27 😉

tehula
2. mar 2009

zuul: Oravec ma poradnu v pondelok a piatok od 8.00 do 12.00, prakticky vsak chodi na tu 8.40 az deviatu

leahl
2. mar 2009

iron: ktorá doktorka to bola? som nezaregistrovala....lebo ja som bola cca v 12 týždni u malovcovej (tak nejako) a tá sa ma snažila presvedčiť, že čo tam vôbec robím, ked tehotná nie som a ak by som bola tak nič prosperujúce..

nona72
2. mar 2009

Majka_dk ak ťa môžem poprosiť daj potom vedieť kedy si ho tam zastihla.
Ja sa tiež chystám k nemu ale asi tak o dva týždne,ešte idem na poslednu kontrolu k svojmu.
Ďakujem.

zuul
2. mar 2009

tehula ďakujem ti. 🙂

megi93
2. mar 2009

Ahojte, nie je tu náhodou nejaká mamička, čo rodila na Antolskej niekedy okolo polovice decembra? Hladam spolutrpiteľky. Prípadne ak niektorá ležala na 5 poschodí začiatkom decembra alebo tak nejak 🙂 Ďakujem za ozvatie

wiola
3. mar 2009

ZUZANKA 🙂 nerodila som prvykrat na antolskej,takze naozaj netusim do coho pojdem 😀 ale samozrejme dufam len v to najlepsie ,,,chodim k prof.Borovskemu.

mrskalesana
3. mar 2009

Ahojte kočky, tak som sa snažila prelúskať celú tému, ale poviem Vám, dô pôrodu to možno stihnem 🙂).

Chcem sa ale spýtať jednu vec. Môj manžel sa necíti nato aby bol so mnou pri pôrode, najprv ma to mrzelo, možno ešte dúfam, že si to rozmyslí, ale ak sa nato naozaj necíti a vie, že by to asi nezvládol tak nech radšej nejde. No jedno sa chcem spýtať. Rodiť nebudem asi sama, myslím, že na sále bude viacej žien. Ak tam oni budú mať mužov to sa budú aj na mňa pozerať, alebo to bude nejak prehradené?

janula10
3. mar 2009

Baby dakujem za gratulacie a maximko posiela pusinku za komplimenty 😀 😉 😵

nsoci vitaj 😅 no strava mne chutila okrem pyre sackoveho 😕 😠 , tak som sa prve dva dni dokrmovala na izbe aj ja sladkostami a ked som zacala kojit tak maly mal na licach flaky nemoze sa totiz cokolada a ja som si ju davala.... 😀
nsoci ako sa mate s Matkom???

luc2 ak si chces dohodnut porodnika treba ist co najskor sa s nim dohodnut odporucam lebo co viem niektori doktori tak ako sa zacina chodit do porodky okolo 37tt uz nechceli brat lebo mali naplanovanych vela porodov ale to zalezi koho chces no urcite by som isla skor radsej...
a jasne ze treba mat zaplateneho ked ho mas na zmluvu 7000sk to stoji a doklad treba mat u seba v tehu knizke....

diddi tak vies o com som pisala doktorka s velkym D je malo 😵 😵 😵

nsoci
4. mar 2009

Ahoj Jani,

mame sa fajn, len sme celu noc nespali, chudacik, ma take tlaky v brusku... pozdrav Maximaka 😉

to s tymi doktormi mozem potvrdit, mna na zaciatku 38tt dvaja uz velmi bart nechceli, jednak mali naplanovane dovce, jednak vela porodov...

mrskalesana... no... je to tam prehradene, ale ak napriklad budes prave v najlepsom a na salu pride nova zena aj s partnerom rodit, tak ano, muz Ta uvidi presne z toho pohladu ako doktori... aj som teda bola sama na sale, ale ked som prichadzala tak tam bola este jedna cerstva maminka, uz prikryta, po porode... a isli sme okolo nej, tak keby rodila este, tak moj muz ma zazitok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre