Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
5. mar 2010

saudi, kludne mozes, len otazka, ci to casovo stihas do porodu

danielka76
5. mar 2010

sammy: dr. Sysak je v pohode 🙂 nemala som ho zazml., no vyskytol sa pri mojom porode a dokonca ma aj zasival. Je tam viac dobrych doktorov, jedinu zlu skusenost mam s jednou smenou sestriciek na porodnom. Inak su vsetci mili a ochotni

janzurka
5. mar 2010

Cimon, priemerny cas cakania zavisi, na akeho lekara mamicky cakaju. Ja som tam stravila vzdy vyse hodiny, pricom rychlost vysetrenia bola bleskova. V cakarni pred inymi dverami som vzdy videla len 1 - 2 mamicky. 😎

cicimon
5. mar 2010

janzurka - ty si chodila do akych dveri resp ku komu?

janzurka
6. mar 2010

Cicimon, ja som chodila do c. 27 k Dr. Rozembergovi. Vrelo odporucam 😉

janzurka
6. mar 2010

Cicimon, prave som zapochybovala, ci to nahodou neboli dvere c. 26... teraz neviem 😒

tehula
6. mar 2010

nie, 26tka je prijmova ambulancia

certica
6. mar 2010

janzurka, 27 😉

cicimon
8. mar 2010

diki, mam ist az o 2 tyzdne, poslali ma v pondelok, tak snad sa nic nestane, ak pojdem v utorok a k inemu .] aj tak by sa mi to kvoli velkej noci posunulo

minix
8. mar 2010

Cicimon, je to len a len na tebe, koho si vyberies😉 zelam ti stastnu ruku.
Ja vzdy spominam v dobrom, ked sa prechadzame okolo nemocky.

cicimon
8. mar 2010

a chodi niektora z vas s dietatom k pediatrovi na fedinku/ hladam pediatra a stale sa neveim rozhodnut, kedze nikoho nepoznam,,,

minix
9. mar 2010

Ja chodim na strecniansku, tam je jedna super pani doktorka. 😉

babulina
9. mar 2010

cicmon - my chodime s malou na fedinku - dr slezakova (bola to aj pediatricka mm) a pozname este dr hentekovu to bola zase moja pediatricka ale plus minus na vsetkych mam nejake referencie tak kludne napis IP

lulu
9. mar 2010

cicimon - na tu prehliadku porodnice sa treba asi vopred ohlasit, ze? mohla by si mi na nich dat tel.cislo ak mas? rada by som tam cez vikend zbehla s mangelom 🙂 dakujem

lucia169
9. mar 2010

tehosky co uz chodite do nemocnice do poradne neviete kedy bude najblizsia prednaska k EPI a otecko pri porode, nech to mam co najskor z krku, vraj to byva kazde dva tyzdne tak aby sme to stihli.

lg1
9. mar 2010

Prednaska k epi je kazdu stredu o 14,00 na prizemi pri ARO-e (nemocnicna cast-prizemie). A prednaska "otecko pri porode" byva v pondelok o 12,30 (nemocnicna cast, schody vlavo, 3. poschodie) ale neviem kedy bude najblizsia. Ked pojdes na tu epi, pozri sa na dvere gynekologickych ambulancii (poliklinicka cast-prizemie), na kazdych dverach je zoznam terminov. Alebo mozno niekto este poradi 🙂.

diamond_23
9. mar 2010

Baby neviete mi poradit ake je cislo do fyziologickej poradne na antolskej ??gynekologicka ma tam poslala ze mam zavolat o tyzden a nemam cislo..asi mi ho tam zabudla napisat 😒

diamond_23
9. mar 2010

A k tym pediatrom..dr Slezakova bola moja lekarka od narodenia 😀 a tam budem chodit aj s malym .lebo ju aj sestricku poznam a viem ze su dobre..tak mozem odporucit 😀

lucia169
9. mar 2010

lg1 dakujem 😉

cicimon
9. mar 2010

caute
c. na antolsku na porodnicu - 68672676

sammy
9. mar 2010

Viete mi niekto poradit? Ak nechcem ani epi, ani otca pri porode, musim okrem toho absolvovat aj nejaku predporodnu pripravu? Zvlast teda ked som ju absolvovala pred 2,5 rokom?

certica
9. mar 2010

sammy, nemusis

lucia169
11. mar 2010

Dnes mi moj Dr. odporucil na porod Dr. Oravca, mate s nim niekto aktualnu skusenost? Zatial som citala skor dobre referencie, pridate nejaku?

minix
12. mar 2010

Ahoj lucia, ja mam skusenost, tiez som ho mala na porod zaplateneho, neviem vynachvalit, jednoznacne profik.😉

lucia169
12. mar 2010

minix dakujem, to ma velmi tesi, v pondelok idem k nemu tak sa uz normalne zacinam tesit.

cicimon
12. mar 2010

a viete niekto povedat nieco o dr. Janac a Jancok?

lucia169
12. mar 2010

cici myslim, ze o Dr. Janacovi je tu diskusia, su na neho ale aj dobre aj zle referencie, ja som ho zazila pred tromi tyzdnami ked som lezala na rizikovom a bol v pohode, srandoval, ale moj nazor neber vazne, vzdy mi len prilozil na brucho prenosny pristrojom na srdecne ozvy a bolo. takze celkovo asi 3 minuty, skor kukni tu diskusiu.

cicimon
12. mar 2010

lucia - vdaka, nepoznam ani jedneho, tak zvazujem ku komu ist

k.a.t.k.a.
12. mar 2010

cicimon Janaca odporucam 🙂 ja som u neho rodila resp. ma operoval lebo som isla sekciou 🙂

u Jancoka som bola raz na poradni a nepozrel ma odspodu a to som uz finisovala, takze som chcela vediet na kolko som otvorena a tak ... co mam v okoli zname tak ani ich nepozeral odspodu, vzdy len brucho pomackal a to mne napr. nestacilo 😝

cicimon
12. mar 2010

no mna moja gyn vzdy aj odspodu...

ja chcem ist k niekomu, co robi v pondelok alebo utorok doobedu a zatial som nasla len tych 2 - viete aj o niekom inom dobrom co robi v tom case?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre