Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mia114
26. júl 2007

ar, dik 😉 zajtra si to zistim a uvidim 😉
a prajem supis zazitok v kine 😉
a zajtra sa ti ozvem a mozeme niekam skocit na tie nakupy 😉

rybka78
26. júl 2007

ahojte kocky,

ja som normalne nestastna. som dufala, ze tento tyzden uz porodim a doki mi dnes na kontrole povedal, ze tento teda urcite nie, lebo mam stale brusko vysoko. 😠 a moja mala si nechce dat povedat... ☹

bubu25
26. júl 2007

ahoj rybka,

neviem, ci ta potesim, ale mna ked chytili bolesti, tak som sa postavila pred zrkadlo a jak som cumela na to moje brucho tak som cumela, ale mne sa zdalo, ze vobec nekleslo, ba naopak, ze ho mam stale vysoko...a vidis, v ten den som porodila 😉 drzim palce, aby sa mala Hanka narodila cim skor 😎

rybka78
26. júl 2007

ahoj bubu, 🙂

dakujem za potesujuce slova. 😉 vam sa s natalkou ako dari?

zuzuinka
26. júl 2007

mia doktorka dubcakova ma dovolenku, nastupuje az siesteho, skus skor dr. rozemberga, k bertoldovej som chodila, ked robila na zahradnickej, na antolskej nie je dlho.

mia114
26. júl 2007

zuzu, dakujem za info, a vies mi povedat v ktorych dverach robi dr rozemberg a v ktory den, hmm? dakujem

zuzuinka
26. júl 2007

no to tazko povedat, oni menia rozpisy kazdy tyzden a ordinuju ako pride, maju tam este kvoli tomu spajaniu klinik poriadny bordel. ale mozno na 25. alebo v tych dverach vedla, neviem ci je to 24, alebo 26. alebo este v ordinacii, co ma vlastnu cakaren, oproti je cievne, alebo co. no skratka, taka ista cakaren, ako ked ides na uzv, ale tato je blizsie k vychodu. ale nie som si ista ci tam nebyva iba prijem, aspon pred dvoma tyzdnami tam bol. ale na kazdych dverach je rozpis, tak skus pobehat. inak rozenberg teraz zastupuje dubcakovu. takze ak by si chcela ist k nej, mozes ist najprv k nemu na kontrolu a potom sa mozes rozhodnut. podla mna je doktorka fajn, je prijemna, ludska a nema problem odpovedat na hocijaku otazku a hlavne vie podporit. ja som k nej chodila aj pred otehotnenim a bola som velmi spokojna, aj som sa vdaka nej prestala stresovat, ze nam to nevyslo, hned ako sme si zaumienili mat babetko.

mia114
26. júl 2007

zuzu, dakujem velmi pekne za info, zajtra idem na uzv tak sa skusim popozerat v ktorych dverach robi dr rozemberg 😉 ja totiz ani neviem kto bol dnes ten lekar u ktoreho som bola ☹ ale bol v dverach 27, a fakt k nemu uz nechcem, tak dufam ze ma teda zoberu inde 😉
moc dakujem za odpoved 😉

lua
26. júl 2007

Rybka78 ja som v utorok bola na poradni a tiež mi lekár povedal, že to nevyzerá na skorý pôrod a keď to na mňa do 31. 7. nepríde, tak mám prísť 1.8. na príjem.

Ale možno sa tam streneme 😉

mia114
26. júl 2007

este sa chcem opytat ci byvaju nejake cvicenia pred porodom, myslim tie ako spravne dychat a tak?

rybka78
26. júl 2007

ahoj lua, 🙂 no asi sa tam stretneme, lebo ja mam prist potom vo stvrtok 2.8. na kontrolu a UZV a potom si ma hospitalizuju. A to som si myslela, ze kontrakcie prezijem doma a do nemocnice pridem tak akurat. 😉 no ja mienim, mala meni. 🙂

rybka78
26. júl 2007

mia, zavolaj p. Jezikovej. tel. cislo je na predchadzajucej stranke. budes ale potrebovat vymenny listok od svojho lekara. ona ti da termin kedy k nej budes chodit na pripravu. byva tam tak 7-8 mamin. 🙂

mia114
26. júl 2007

rybka, dakujem 😉 skusim jej zavolat 😉

lua
26. júl 2007

Rybka, ale aj tak by som bola najradšej aby to na mňa dovtedy prišlo. Po vyvolávačke netúžim; veď do prvého je ešte zopár dní, tak uvidíme 🙂

rybka78
26. júl 2007

lua, ja zacnem aktivne dohovarat mojej malej nech sa nenecha prosit 😀 . snad to zaberie. 😉

lua
26. júl 2007

že by som aj ja trošku pritvrdila 😀 😉 ale dnes už mám všelijaké bolesti v podbrušku a krížoch, takže predpokladám, že to do konca júla nejako stihneme 🙂

rybka78
27. júl 2007

lua, drzim palce nech to stihnes do konca jula 🙂

veverica
27. júl 2007

Ahojte, mate niektora skusenosti s MUDr. Janacom pri porode? Prosim napiste Vase postrehy. Kludne aj do IP.
Dakujem.

rybka78
27. júl 2007

ahoj veverica, 19.7. o nom pisala bubu. mrkni na to. 😉

veverica
27. júl 2007

rybka78, dakujem 🙂

bubu25
27. júl 2007

rybka,
no slabo si asi v piatok cvicila, ked si este 2v1 😉

Natalka sa ma dobre, dakujem za opytanie 😉 Pekne papka, spinkava celkom dobre, uz sa to vylepsuje aj v noci. Objavila som caj pre kojacie mamicky, ktory okrem feniklu, anizu, rasce obsahuje aj medovku, takze mala lepsie v noci spala...len sa zobudila na papanie a zasa spala...
Najskor som si ten caj nechcela dat, lebo vraj podporuje tvorbu mlieka a ja ho mam az az, ale kedze posobi evidentne aj ukludnujuco, tak uz nevaham a budem pit kazdy vecer 😵

rybka78
27. júl 2007

ahoj bubu, 🙂
mne nie ze nepomaha cvicenie, ale ani dnesne umytie okien zatial nikam nepokrocilo. 😢 ale pozitivne je, ze maximalne tyzden a male je na svete. 🙂

si vymenila fotocku. 😉 skoda, ze sa nedaju zvacsit, ale malinka ma dost dlhe vlasky. palila ta zaha?

kuko7
28. júl 2007

Ahojte babulky, chcem sa vas spytat na p. doktorku Dubcakovu z Antolskej. Rozmyslam, ze k nej zacnem chodit, teraz ked uz viem, ze som tehulka 😀 , len by som potrebovala, ci by ste mi nemohli napisat kedy ordinuje,alebo nejake referencie....dakujeeeeeeeem 🙂

rybka78
28. júl 2007

ahoj kuko7,
p. dr. Dubcakova je myslim do 6.8. na dovolenke. ja som u nej bola len raz /ked mal moj doki dovolenku/, ale na mna zaposobila velmi dobre. inak ordinuje vo stvrtok v ordinacii c. 25 (po 12,30) aspon tak su na dverach vyvesene ordinacne hodiny. 😉

certica
29. júl 2007

caf rybka, tak vy este drzite zubami nechtami? 😀

rybka78
29. júl 2007

ahoj certica, 🙂
ja by som malu uz aj rada pustila, len ona sa nechce pustit mna. 😀

zuzuinka
29. júl 2007

kuko, zavolaj jej toho siesteho, ona ti povie kedy bude ordinovat, este nemaju pevne rozpisy, niekedy ordinuje aj v pondelok. nalepsie ked jej zavolas rano este pred vizitou a poradou, teda niekedy okolo pol osmej

luciaj
30. júl 2007

caute kocky, nemozem sa dovolat p. Jezikovej uz tyzden ... skusam v tych casoch, co tu boli uvedene v diskusii aj mimo nich, ale nic ... 😖 nie je nahodou na dovolenke?

rybka neboj, mala sa urcite coskoro prihlasi na svet, asi je jej u teba ooooomnoho lepsie 😀

gredy
30. júl 2007

Ahojte mamulky, ja sa chcem len spytat, ci nahodou neviete niektora, ci robieva este porody dr. Durinova na Antolskej, ona je sice momentalne v Kochu, ale viem, ze niekedy odrodievala aj na Antolskej. Dakujeeeem 🙂

pipi1211
30. júl 2007

ahoj gredy ja chodim k Durinovej do prosanusu a rodi fakt iba v kochu... ja som ju tiez chcela koli tomu ze som ju mala cele tehu ale nakoniec som sla k Dubcakovej a je fakt super... strasne mi Durinovu pripominala dokonca bola mozno aj lepsia 😀 obe su fakt zlate 😉
co sa tyka tej Jezikovej, jej sa skoro nik nevie dovolat 😠 ja som sa nakoniec na to vykaslala a sla som sa objednat osobne 🙂 ak myslis cvicenie pre tehulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre