Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

martynnka
12. jún 2012

@xlucia
@matiakk
A to plati, aj ked si nikoho nezazmluvnujem, ze mam si vybrat, ku komu chcem chodit a ist tam, ked ordinuje? Ta dr. Malova je v ktorej ambulancii a kedy ordinuje? Dakujem vam za rady 🙂

xlucia
12. jún 2012

@martynnka mas si niekoho vybrat, ale treba sa ho opytat ze ci ten dr. teraz berie nove. ak chces malovu, zavolaj si tam sestricka ti povie kedy ordinuje

matiakk
12. jún 2012

@martynnka ano aj ked chces chodit a nezazmluvnit si, tak v pohode, kde si vyberies tam budes chodit, stvrtky od rana deviatej od pol jednej tam na c. 26 byva dr. Malova, ale je tam viac ambulancii a nie vsade su lekari kazdy den a ani tie ordinacne hodiny, co maju napisane na dverach moc neplatia, ale istotne v hociktory den v niektorej z tych ambulancii niekto ordinuje a vezme ta, prvykrat by mali aj bez objednania.

martynnka
12. jún 2012

@xlucia
@matiakk
Dakujeeem, uz tomu rozumiem, ako to funguje 🙂 Prepacte, ak som mala hlupe otazky... 🙂

matiakk
13. jún 2012

@martynnka vobec nie, ved to kazda sa tu pytame ked tam ideme prvykrat, tiez nic nevieme 🙂

marika6
13. jún 2012

ahoj , poprosím vás o t.č. na č.d. 27, pár strán dozadu som si prečítala že 1x sa treba objednať, tak neviem, chcem chodiť štvrtky o 11 k rozembergovi, chodí tam niektorá z vás? Dakujem

matiakk
14. jún 2012

@marika6 zavolaj na spojovatelku, to vseobecne cislo do nemocnice a pytaj si nech ta prepoja na dr. rozemberga

hrivushka
14. jún 2012

Ja som tu rodila minuly týždeň s nemôžem tejto nemocnici nic vytknúť. Odrodil ma primar Petrenko, síce sekciou a potom to dosť bolelo, ale starostlivost o mna aj o malu super. Dokonca som vystihla aj voľnú nadstandardnu izbu tak som lezala tam.

meg_junova
14. jún 2012

@martynnka Ano, funguje to presne tak, ze si vyberies dvere a posadis sa tam.. najlepsie je ist okolo desiatej, vtedy tam byva najmenej pacientiek 🙂

meg_junova
14. jún 2012

@hrivushka A to si ho mala zamluvneneho?? A rodila si v sukr. boxe, ci v normalnych? A ked teda zacne porod, treba ist najskor cez centralny prijem a odtial poslu hore? Ako je to potom tam, je tam nejaka spolocna miestnost, vzycharen, kde sa caka na druhu fazu, alebo ma zena aj sukromie? Su tam nejake fitlopty, resp. je ich tam dost?? Ja maam teda otaaazok 🙂))) vsakze :~) Ale som taka zvedava..

hrivushka
14. jún 2012

@meg_junova no mala som ho zazmluvneneho ale u mna to bolo tak že som išla na ultrazvuk, tam zistili tie niečo nie je ok tak ma hospitalizovali a večer som rodila. Tie boxy porodne som videla iba ked mi robili oxytocinovy test, nejake fit lopty tam boli ale či dosť to neviem, dokonca aj rádio tam hralo. Ked som rodila ma tam len prichystali na operáciu v tom boxe a previezli na operacku. Mala som šťastie lebo akurát tam nikto nerodil. Ale ked som tam lezala iba na tom teste tak tam nejake ženy rodili, bolo mi nepríjemne počuť ako tam kricia, bola som z toho ešte viac v strese.

katarinnak
14. jún 2012

Ahojte dievcata, mate n iektora skusenosti s Dr. Havaldom? Dakujem 🙂

mahalo
14. jún 2012

Caute kocky..
neviete, ci si vyzaduje Antolska pripravu/poucenie pre otca ktory chce byt pri porode?

ivanka.7
14. jún 2012

@mahalo nevyzaduje, treba len zaplatit 30 eur 🙂

lucia3006
14. jún 2012

ahojte kočky, neviete kedy má poradňu MUDr. Malová alebo MUDr. Filkaszová? ako to vlastne funguje,od 36 tt by som mala začať chodiť niektorému lekárovi na Antolskú, ak tam chcem rodiť, treba sa tam aj nejako objednať, či prísť v čase kedy má vybraný lekár poradňu? ďakujem za info...

lauricka
14. jún 2012

@mahalo nevyzaduje, nikto sa na to nepytal, ani nic take

mahalo
14. jún 2012

@ivanka.7
@lauricka super, vdaka za info 😉

martynnka
14. jún 2012

@lucia3006 ahoj, ja som akurat teraz taketo info od bab zistovala, skus pozret jednu stranku dozadu ;)

chloe001
14. jún 2012

@katarinnak ja k nemu chodim, strasne je zlaty

lucyfuk77
14. jún 2012

@katarinnak áno, ja som k nemu chodila a kukal ma aj na oddelení

katarinnak
14. jún 2012

@lucyfuk77
@chloe001 Dakujem dievcence, chystam sa ho zazmluvnit na porod 🙂

chiarra8
14. jún 2012

@lucia3006 Dr.Malova je tam v stredy a stvrtky.. bola som u nej vcera, je velmi mila.. Buduci tyzden tam vsak nebude, ma dovolenku..

martynnka
14. jún 2012

@chiarra8 to je skoda, ze tam buduci tyzden nebude, chcela som ist ku nej. A ku komu teda pojdes buduci tyzden na poradnu?

chiarra8
14. jún 2012

@martynnka ju bude zastupovat Dr.Marekova, ja len dufam, ze ju moje dieta pocka a porodim az ked sa vrati 🙂

martynnka
14. jún 2012

@chiarra8 🙂 budes si ju teda aj zazmluvnovat? Uvidime, ku komu sa ja dostanem nakoniec buduci tyzden na poradnu... Ale po tom, co som si tu precitala, tak nemam pocit, ze by tam bol lekar, ktoremu by som sa mala vyhybat...

sivula
14. jún 2012

ja nedam na Antolsku dopustit, rodila som tam v 2008 a aj cca pred dvomi mesiacmi - mala som svojho lekara doc. Korbela. Robil mi cisarsky oba razy na jednotku - a boli dost komplikovane oba (bola som rizikova). Dr. Havalda bol tiez pri porode a je super. Tych par dni sa tam da vydrzat v pohode aj na obycajnych izbach. WC a kupelna sice nenadchnu - ale su ciste. Dolezite je, ze je tam dobry personal - sestricky boli skvele a ochotne (az na par vynimiek, ale aj take musia byt). Bolo tam o nas s drobcami super postarane a kludne by som tam isla znova, ale to uz je dost nepravdepodobne. Pokial idete do nemocnice odrodit a nie na dovolenku do hotela s 5 *, tak sa da, su tam aj nadstandardy.

lucia3006
15. jún 2012

@martynnka ďakujem 🙂

lucia3006
15. jún 2012

@chiarra8 ďakujem veľmi pekne za info 🙂 a odkoľkej je tam?

matiakk
15. jún 2012

@lucia3006 ahoj, ja chodim stvrtky k dr. Malovej, objednava si ma, tie stvrtky tam byva od deviatej od dvanastej, aj stredu som bola a prvykrat sa nemusis objednat, prides a posadis sa pred dvere c.26 a cakas, ked vyjde sestricka sa jej ohlasis, alebo ona si vypyta od teba knizku.

chloe001
15. jún 2012

Baby, ako je to s izbami nadstandardnymi ? Kedy sa to nejak oznamuje, ze by som ju chcela? Nejak dopredu si to treba zajednat, ci ako? Nechcem sa blbo pytat, ale fakt neviem a teraz tu so sestrou nad tym rozmyslame. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre