Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nanika
27. mar 2010

Calypso, este upresnim, vchod pri lekarni, su tam dva, ides tym vlavo, dvere 27, 25, 24, 23, 22 a este jedna je na prvom, baby pomozte 108 to je? Ak ides rano, na 25 by mal byt Oravec, poobede Sysak na 22, inak poradne v pondelok nie su... Vezmi si pitie a moc a obrn sa trpezlivostou, lebo na antolskej nezvyknu lekari chodit ak su aj od 8 hod na tu 8, ale aj kludne na pol desiatu... A ked uz sa tam usadis a vyjde sestricka, radsej sa opytaj, ze si na prvej poradni, ci ta vezmu, nech tam nesedis nadarmo, obcas zvyknu posielat ludi do certa :(

cicimon
27. mar 2010

len by som doplnila naniku - aj ked ti sestricka povie, ze chodte aj do inych amb, tak radsej ostan tam, kde sedia nejake baby, lebo je mozne, ze inde nerobia ..
a na 24 je asi len UTZ, tam poradne asi nie

calypso
28. mar 2010

Baby, velmi pekne vám dakujem za info, ste zlaté 🙂

evil15
28. mar 2010

ahojte neidete niektorá zajtra do poradne na Antolsku doobeda????

cicimon
28. mar 2010

ja idem, kuk ip

nanika
29. mar 2010

Cicimon, ty mas poradnu dnes?

diamond_23
29. mar 2010

Ahojte..prepacte ze rusim ale tento tyzden chcem ist prvy krat do poradne na antolskej a neviem si vybrat lekara 🙄 Rozmyslam ci ist k Drobnemu u neho som bola na ultrazvuku a vypadal taky normalny..vy co nanho hovorite ?Alebo je lepsi Rozemberg,Halvalda,Sysak? 😀

nanika
29. mar 2010

Ono dost zalezi aj od toho, ktory den tam chces chodit, lebo ak pojdes po prvy krat dajme tomu vo stvrtok, tak tak budes chodit tazdy tyzden az do porodu. To, ze si vyberies nejakeho lekara, neznamena, ze u neho aj skoncis, je mozne, ze ten den bude zastupovat niekto iny, alebo bude mat dovolenku a ambulancia bude odstavena. Najjednoduchsie sa chodi v utorok a stvrtok, vtedy je tam najvacsi vyber lekarov...

diamond_23
29. mar 2010

No ja chcem ist v utorok zajtra rano uz som sa rozhodla ze k Drobnemu ten sa mi zdal ok 😀

cicimon
29. mar 2010

nanika - na poradnu idem zajtra, dnes som bola len na UTZ - mala ze ma 3300g, tak to bude asi velkaa
sa tam asi zajtra stretneme

som tam stretla jednu babu, ta chodila myslim utorok a ze vystriedala vsetkych 3 utorkovych

evatko
29. mar 2010

Cicimon, a kolko si doteraz pribrala. Viem, ze to nie je presny vypocet, ale zda sa mi to vela. JA idem v stredu do poradne a az 6.4 na sono, tak som tiez veeelmi zvedava...

cicimon
29. mar 2010

evatko - pozeram ze mame takmer rovnaky termin
pribrala som 14,5kg - najvyssi cas nejest tolko sladkosti 😀

hej, aj mne sa to vidi vela, ale mam to aj na papieri - a pritom 5t dozadu na morfo namerali 2080g

nanika
29. mar 2010

Cicimon, stretneme sa, neviem, kedy mi sice dorazi mama strazit, ale tak snad pridem do osmej, ako som planovala, uvidime. Ta vaha je ok, okrem toho sa kludne mozu kopnut v takto neskorom tehu az o pol kg a tvoje priberanie s tym nic nema.

Utz mam 6.4. aj ja 🙂

cicimon
29. mar 2010

nanika - no ja idem 7.45 na odbery a potom sadam naporadnu, ak tam budu robit ako minule, tak aj pokecame 🙂) dnes som hovorila s jednou babou a ta ze mala stastie na vsetkych 3 utorkovych doktorov 🙂)

cicimon
29. mar 2010

a ja uz na UTZ asi nepojdem, teda ak sa zajtra bude dr. pozdavat dnesne vysledky

matenka
29. mar 2010

ahojte, tak juchúúúúú, vo štvrtok idem na antolskú konečne aj ja 🙂

sammy
29. mar 2010

Caute, ja som dnes tiez bola na ultrazvuku, asi od 9.15 do 10.15. Cicimon, nevideli sme sa tam nahodou?
A inak mne vyslo, ze mala ma len 2800 g, co sa mi zda dost malo, lebo doteraz u mojej dr. bola vzdy vacsia ako by mala byt a teraz zrazu to vyzera, ze je o tyzden mensia. No ale mozno to bude aj tym inym UZV. Lebo dr. dnes povedala, ze je vsetko ok, tak snad by videla, keby nebolo. Ja som si totiz nastudovala co a ako az potom z toho papiera co mi dali.
Ale zas prvu dceru mi povedali par hodin pred porodom, ze 3200 g a mala 3600, tak asi sa moze ten pristroj aj dost seknut.

Matenka, vo stvrtok idem aj ja na poradnu, ak pojdes na 25-ku, tak sa uvidime.

cicimon
29. mar 2010

sammy - asi nie, ja som dosla az 10.45

ja som dnes 37tt+0, vaha 3300g a vraj zodpoveda 37tt+3...

duelka
29. mar 2010

Ahojte ja som rodila na antolskej a som spokojna neviem ci sme mali stastie ale nemozem nic zle povedat na lekarov aci sestricky. tiez sme si chceli zapalit aby bol manzel na izbe a nadstandart ale ked som ja rodila bolo vsetko obsadene bola som naormalne na izbe s jednov maminov po cisarskom a mali sme sprchu a wc spolocne a bolo to ok .Lekara som si tiez neplatila lebo ziadneho nepoznam tak myslim ze to bolo zbytocne.a musi povedat ze sestricky boli fajn ochotne predovsetkym laktacna sestra dokonca aj po sluzbe prisla sa spytat ako nam to ide bolo fakt zlata .takze keby ze pride este babeno tak by som volila asi este raz

matenka
30. mar 2010

sammy ten ultrazvuk to je len odhad, je to dosť nepresné, mne deň pred pôrodom malú merali a povedali mi, že bude mať 3300g a mala 2700g, takže riadne sa sekli, to je len také orientačné, ja to už vážne neberiem 😀
sammy idem k doktorovi paldiovi, akurát že manžel si musí kvôli tomu brať voľno, lebo mi nemá kto strážiť malú ☹

jasminet
30. mar 2010

sammy - moja mala bola stale podla utz o tyzden mensia, potom uz o dva tyzdne + kazdy krat jej namerali ine hodnoty vsetkeho (aj ked som mala napr. 2 uzt za 1 tyzden). a vrchol vsetkeho bol, ked mi par dni pred porodom doktorka robila utz a povedala, ze mala je podla neho velka ako v 34tt (to uz som bola v 40tt). som sa zlakla a pytala sa jej a ona mi povedala, ze to je blbost, ze to nahodia tie udaje do utz a on si sam vyhodnocuje v kt. tt podla toho si a ze vedia, ze to meria zle, takze tak... 😅

evatko
30. mar 2010

To je jasne, ze merania su len orientacne, ale aj tak ma to zaujima, lebo nechcem tlacit mega mimi. Kamoske v 36 t povedali, 2600g, den pred porodom 4000g a porodila 4800g 😲
Ide niekto zajtra do poradne?
Nanika o kolkej mas 6.4 UTZ?

saudi
30. mar 2010

fuha, to az taky rozdiel?? mne sa pri prvom pomylili o to slubovane pol kilo ale nadol. 2 tyzdne pred porodom, aj v den porodu mi vraveli, ze bude mat 3 kg a dcerka mala 2,5.
vcera, 3 tyzdne pred porodm, mi tiez vraveli 3 kg, tak som zvedava.

sammy
30. mar 2010

No tak ste ma ukludnili, vidim, ze nikomu to presne netrafili 😀
Ved snad keby dostavala mala malo zivin, videla by to dr. na prietokoch, nie? A ona povedala, ze je vsetko ok.
Navyse teraz stale priberam tak pol kila tyzdenne a jem ako predtym, tak potom neviem z coho by to bolo, ked mala az tak nepribrala.

mici111
30. mar 2010

ahojte, ja som bola dnes na sone na antolskej, vsetko v poriadku, ale islo to tam ako na beziacom pase.. ☹ bol tam dr. Sysak a este nejaki dvaja medici, tak som sa pobavila..no som zvedava, ked tam zacnem chodit na poradnu, ci to tiez budu brat jak na beziacom pase..
a s parkovanim na Antolskej je to strach a hruuuza!!!

babulina
30. mar 2010

mici ty si tam co robila??? 😨

nanika
30. mar 2010

Evatko, 10:40, dr ma dnes upozornil, ze na poradnu az po UTZ, takze rano na odbery na interne, naspat domov, potom o desiatej naspat, za tym poradna a cely den v cudu :(

Mici, ja by som tiez radsej autom, ale kedze je to tam s parkovanim takto, radsej chodievam autobusom a usetrim cas aj nervy 😒

evatko
30. mar 2010

Baby, inak s tym priberanim, ja som uz asi 3 tyzdne nic nepribrala a to jem az-az. Moja vaha je masochisticka sama o sebe, obezita tretej kategorie... 😀 Vzdy ked rano ideme s mamickami na tlak a moc dovnutra do ambulancie(kym tam este nie je dr), vzdy idem posledna, aby nepoculi tu moju vahu 🤐 . Takze mne to nevadi, ze nepriberam, ale dufam, ze baby je ok a jemu vyziva prudi tak ako ma.

nanika
30. mar 2010

Evatko, je to ok, to sa pise v mudrych knizkach, to len ja este stale priberam :(

mici111
30. mar 2010

babulina, moja lekarka ma poslala aj v 20tt na morfologicky aj teraz v 30tt aj na Antolsku na sono..este tam nechodim do poradne neboj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre