Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

minix
6. dec 2010

@sony123 kto? 😉

certica
6. dec 2010

tipujem kutlaka, ale to uz je davno...

minix
6. dec 2010

@certica ozaj, kde je teraz tento "odborník"?

mafinka2202
6. dec 2010

@nya
Ahoj, tak ak ti môžem niekoho odporúčiť ja, tak určite dr. Oravec.
Chodila som k nemu celé tehotenstvo a mala som ho aj zazmluvneného. Robil mi sakeciu, je veľmi milý, nie je moc výrečný, ale čo sa týka praxe je to naozaj špičkový odborník.

zuzana39
6. dec 2010

@certica tak na toho som mala "šťastie" už to bude 9 rokov,ale na jeho odbornosť nezabudnem 😠 ležala som tam na rizikovom a modlila som sa aby to na mna nedošlo,ked bude mať službu on,ale nevyšlo mi to ☹
@minix - čudujem sa ako je to možné,ale bol u kocha

certica
6. dec 2010

@minix netusim

@zuzana39 mne dodnes obcas "vrtne" v hlave, ci som naozaj mala prietoky tak blbe, ako to on zhodnotil na utz, lebo prave vdaka tomu ma brali urgent na sekciu, aj ked plan bol neskor...

sony123
6. dec 2010

presne tak, myslela som Kutlaka

zuzana39
6. dec 2010

@certica ani nehovor,Kutlák je moja nočná mora,ako som spomínala,ja som mala rizikové,lebo som v 7.mesiaci skoro porodila,našťastie sa to podarilo zastaviť,ale až do porodu som tam ostala ležať.Ked to na mna v noci presne na termín prišlo,mal službu a ked ho sestrička zavolala,že idem rodiť,povedal,že mi majú pichnúť magnezium a ani sa na mna neprišiel pozrieť 😠 Ja som odmietla pokus o zastavenie porodu a tak na mna nakričal,že na porod to ešte neni a mám si ísť lahnúť! Asi za hodinu ked som to už nemohla vydržať, povedala som sestičke,že musím už tlačiť zavolala ho a zas kázal napichnúť ma.To už som sa nasrala a žiadala som prevezenie na sálu.tam ma dali na monitor a okamžite na stol a kázali mi tlačiť,syn sa narodil pridusený pupočnou šnúrou a 4min ho museli oživovať!!! Pán SUPER DOkTOR prišiel až ked bolo po všetkom a chcel ma zašiť,čo ja som odmietla.Strávila som na JISke mesiac,kedže sa narodil v decembri,strávila som tam aj vianoce.Našťastie je z neho velký zdravý chalanisko 😉

certica
6. dec 2010

@zuzana39 nechapem, ako take individua mozu vobec legalne vykonavat lek. prax 🤐

trinity525
7. dec 2010

Ahojte, dnes som bola prvý krát u Dr. Havaldu a na budúcu poradňu ma objednal na presný čas ... to je normálne, že objednávajú na čas?? Myslela som si, že sa príde a čaká sa kým príde na mňa rada ... alebo je to normálne pre zmluvné pacientky?

certica
7. dec 2010

@trinity525 pokial ta objednal vramci jeho beznych ambulant.hodin, ten cas bude skor orientacny, myslim.

nya
7. dec 2010

Aj ja som bola nakoniec dnes tiez u Havaldu.
Prenatalnu poradnu mali len Havalda a Janac ked som tam prisla. U Janaca nebol vobec nikto a to mi bolo take podozrive az som si radsej sadla k Havaldovi a stravila tam viac ako 2 hodiny 😅. Potom som si aj hovorila, ze mohla som ist k tomu Janacovi. Velmi dobre na mna zaposobil, az som sa rozhodla ze si ho zazmluvnim, ale nadalo sa. Ani buduci tyzden uz nema poradnu a pocas sviatkov ma dovolenku.

feb13
7. dec 2010

@trinity525 Mna tiez takto objednaval hned od prvej navstevy a nie som zmluvna. Ale dal ma na stredu (vtedy oficialne poradnu nema a okrem objednanych neberie tehotne ale v ramci urogynekologie ma asi menej pacientiek) a ako som zistila, vtedy nikdy nemoze zacat ordinovat nacas lebo doc. Korbel si to potahuje aj do 11-12-tej, tak asi preto povedal cas aby sme tam zbytocne dlho necakali. Ale je ten cas fakt len orientacny. No Dr. Havalda je doktor na ktoreho by som cakala aj hocikolko ked treba.

trinity525
7. dec 2010

@nya hej je strasne zlaty 🙂 ja mam nastastie termin v strede januara takze mna este zoberie

trinity525
7. dec 2010

@feb13 ja som si tiez myslela, ze to bude asi len orientacny cas, ale zasa tam vobec nebolo plno ako som si predstavovala a sestricka tiez bola velmi prijemna.
Na mna urobil Dr. Havalda velmi dobry dojem a som spokojna, ze som sa rozhodla pre neho 😎

katka2209
7. dec 2010

Ahojte dievcata, chodite teraz niektora k dr Marekovej? neviete nahodou, ci tam je aj v piatok od 8h? ordinacne hodiny by mala mat... dakujem za info 😉

nya
7. dec 2010

Poznate niekto Janaca?
Viem, ze tu boli dost negativne nazory na Janaca alebo Jancoka. Nepamatam si presne, ktory z nich to bol a maju velmi podobne mena, este aj poradnu maju v tej istej ambulancii.

katka2209
7. dec 2010

@nya - kamoska u nho rodila a bola velmi spokojna 😉

linduska27
7. dec 2010

@nya zevraj dr. Janac je velky odbornik na cisarske rezy ale zevraj je velmi svojsky osobnu skusenost ale nemam..

certica
7. dec 2010

@nya jancok (i ked nejak extra vela sa o nom nepise/nehovori. ale aj z toho mala, co bolo, pozitivne akosi nic).
janac ok, aspon pre mna

feb13
7. dec 2010

@trinity525 Ja ked som bola prvykrat v utorok tak praveze nas tam bolo dost, plna chodba.

@nya Ja nepoznam ani jedneho z nich, ale suseda chodila k Janacovi v oboch teh. do poradne posledny mesiac a velmi mi ho odporucala, vraj ma svoj styl treba si na to zvykat ale ze je dobry. No Havaldu som uz trosku poznala tak som si radsej vybrala jeho.

cicimon
7. dec 2010

@nya ja mam s jancokom nie prave najlepsie skusenosti, tak nabuduce si budem davat pozor, aby som k nemu nesla

nya
7. dec 2010

Dakujem za info babenky, takze Janac je ok a Jancok radsej sa vyhnut.

Neviete nahodou, kto bude mat buduci utorok poradnu namiesto Havaldu?...vraj poradna tam bude len tam bude iny lekar.

livia333
7. dec 2010

@trinity525 je to len orientacne, ked prides do poradne, cakas normalne do radu...a dobry vyber, ja som u neho rodila a bol fajn. Pri siti este aj srandoval 😀 😀 😀

janzurka
7. dec 2010

Ja mam velmi negativnu skusenost s Janacom a jeho neprijemnym, hrubym pristupom. Rozhodne ho neodporucam 🙄

awe
8. dec 2010

ahojte kocky,
chcela by som sa spytat na termin prednasok o EPI, viem, ze byvaju kazdu stredu o 14-tej, len by som potrebovala info, ci bude prednaska aj v stredu 15.decembra a tiez ako dlho to asi trva. Treba si potom vybavit aj nejake predoperacne?
Dakuejm za rady 🙂 🙂

atemi
8. dec 2010

@katka2209 , bude tam. Mne hovorila aby som prisla okolo deviatej, ale budem prave mimo BA, tak kludne si vezmi moj termin 😀 (aj ked urcite neberu na cas a budes musiet cakat) A chces u nej aj rodit? Budes si ju zazmluvnovat?

katka2209
8. dec 2010

@atemi - este neviem, ci si mam, alebo nemam zazmluvnit lekara, ale keby som si zazmluvnila, tak urcite ju. starala sa o mna pocas celeho tehotenstva a bola som s nou maximalne spokojna.
ja som mala k nej ist dnes, ale necitim sa dobre.hadam ma to do piatku prejde 😝
a ty si ju budes zazmluvnovat?

luuca1
8. dec 2010

ahojte baby ako je to s pôrodníkom, bude ma rodiť ten ku ktorému začnem chodiť do poradne, či nie? aký máte názor na zazmluvnenie, lebo ja sa neviem rozhodnúť, zdá sa mi to strašne veľa na to že tam absolvujem 2x poradnu a potom porod....či???poraďte mi

certica
8. dec 2010

@luuca1 rodit budes pri porodnikovi, ktory bude mat prave sluzbu (pokial nezazmluvnujes).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre