Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
15. jún 2012

@chloe001 v porodnici to hlasis ze by si rada nadstandard... skor to nema vyznam

chloe001
15. jún 2012

@jasminet cize az ked pridem na prijem a vezmu ma hore, tak vtedy?

jasminet
15. jún 2012

@chloe001 no, ano. ale ani to ti nic nezaruci, lebo pred tebou moze porodit 5 zien a obsadia nadstandardy...

chloe001
15. jún 2012

@jasminet ok... cize je to len o nahode, ci sa tam dostanem...

jasminet
15. jún 2012

@chloe001 presne tak 😉

danulaus
15. jún 2012

Ahojte tehulky, chcela by som Vas poprosit ci by ste mi niektora z Vas neprepustila termin na poucenie o EPI na Antolskej co najskor, mne totiz dali termin 28/6/2012, a to je uz skoro moj termin porodu,najde sa niekto kto je objednany v najblizsich dnoch a kto by si to so mnou vymenil?

cicimon
15. jún 2012

@danulaus mozem sa spytat kedy mas a termin a kolko dopredu si sa objednavala?

danulaus
15. jún 2012

@cicimon Objednavala som sa mesiac pred a objednali ma 6 dni pred predpokladanym terminom porodu, dnes mi na poradni doktorka vravela ze to bude tyzden skor, takze v den kedy by som mala byt na tom pouceni,...volala som tam ale neda sa s nimi pohnut, vraj uz je to vsetko obsadene a ze ja za to nemozem ale nemozu s tym nic spravit,...takze pekne stresuju tehotne ti poviem, a ked to nebudem mat, pedu mi nedaju ani keby som na kolenach prosila,...

cicimon
15. jún 2012

@danulaus hej, to viem... ja som pri malej bola v stredu na prednaske a v sobotu som porodila, 17dni pred terminom... tak ti drzim palce, aby ti niekto pustil miesto alebo aby si neporodila skor..

danulaus
15. jún 2012

@cicimon tak to blahozelam, a vsetko v poriadku, aj si tu pedu vyuzila?

cicimon
15. jún 2012

@danulaus nie, ja som bola na prednaske - to uz je vyse 2r - ale som nechcela epi, len mm ma prehovoril nech idem 🙂)
ani som ju nemala zaplatenu

chloe001
15. jún 2012

@danulaus a ked si tam volala do tej ambulancie, tak ti nevyhoveli,ze by ta vzali nejak pomedzi objednane? uplni kreteni potom fakt.. ved cele to poucenie trvalo dve minuty 🙄

danulaus
15. jún 2012

@chloe001 no nie, vravim ani pohnut, uz som tam volala druhykrat,...preto sa snazim aj touto cestou ak sa daktora nadomnou zmiluje🙂a vymeni si so mnou ten termin, inak neviem, zbytocny stres...

mahalo
15. jún 2012

Gynekologicka neda vediet dopredu ako je to s tym poucenim..ja keby som si necitala tuto diskusiu, tak pravdepodobne by som to poucenie pred porodom nestihla. Pretoze kym by som sa objednala az vtedy, ked by som zacala chodit do nemocnie na kontroly, tak by bolo neskoro. Takze diky babam v tomto fore 😉 objednavala som sa tento tyzden a na poucenie idem az o mesiac.

mahalo
15. jún 2012

@danulaus to poucenie je kazdy den o jednej..mohla by si tam skusit ist zaist na drzovku 😉 snad by ta neposlali domov. Takto nerobia vynimky, lebo to by museli asi viacerym tehotnym takto povolovat. Ale ked uz tam pojdes, snad nebudu robit caviky s jednou zenou navysse 😉 ja by som to skusila..pripadne sa zahraj an blbu, ze ti sestricka v telefone povedala tento termin hehe 🙂)

chloe001
15. jún 2012

@danulaus chuda moje zlate... to su fakt tupci... Mna tiez takto debilne objednali na ultrazvuk... ja mam termin o 6 dni a na ultrazvuku som bola ze AZ vcera... konec... nastastie je vsetko ok, inak by som neviem co... 😠

xlucia
15. jún 2012

@danulaus chod teraz na drzovku, ked to najblizsie bude. tusim to byva teraz 2x za tyzden. neviem. pokial budes kludna, tak ta podla mna nevyhodia. resp. este sa opytat toho dr. u koho chces rodit

danulaus
15. jún 2012

Ahojte tehulky, chcela by som Vas poprosit ci by ste mi niektora z Vas neprepustila termin na poucenie o EPI na Antolskej co najskor, mne totiz dali termin 28/6/2012, a to je uz skoro moj termin porodu,najde sa niekto kto je objednany v najblizsich dnoch a kto by si to so mnou vymenil?

chiarra8
15. jún 2012

@lucia3006 ahojky, robieva od 9:00, ale je lepsie, ked zavolas a sestricka ti povie.. na dverach je sice rozpis, ale ten velmi neplati, lebo ked maju nocne alebo tahaju vikendy, tak maju volno..

chiarra8
15. jún 2012

@martynnka ano, dufam, ze stihnem 🙂 Mam s nou velmi dobru skusenost s prvym porodom a pocula som na nu same dobre referencie.. A aj teraz na mna velmi dobre zaposobila..

jasminet
15. jún 2012

@danulaus nechce sa mi verit, ze ta pred mesiacom objednali az na 28.6. - ja som volala pred cca 2 tyzdnami a objednali ma na 18.6 (bohuzial nevymenim) a poucenie je urcite 18-19-20 lebo tieto terminy boli volne ked som si volala.... 😕

votaress
15. jún 2012

@danulaus odkedy sa objednava na poucenie o EPI? ved minuly rok sa neobjednavalo ked som rodila prisli sme tam jednoducho a bolo

jasminet
15. jún 2012

@votaress od 14.5. je v platnosti to nariadenie... to je horuca novinka, hned po zdrazeni vsetkeho mozneho 😉

martynnka
16. jún 2012

@chiarra8 tak budem drzat palce , aby si ju stihla 🙂 Ja som ju chcela vystihnut aspon v poradni, ale kedze mi v stredu skonci 36tt a ma dovolenku, uz sa to neda, hm :(

Inak na tu EPI prednasku som sa ja objednavala myslim tak tyzden dozadu a objednali ma na 27.06. Tiez som sa tak vopred objednala len vdaka babam tu na fore, inak by ma vobec nenapadlo, ze ked este ani do nemocnice nechodim na poradne, mam sa uz na EPI prednasku objednavat...

lucia3006
16. jún 2012

@matiakk ďakujem veľmi pekne za informácie 🙂 ešte mám síce 3-4týždne čas, ale ten letí ako voda, tak aby som vedela 🙂

lucia3006
16. jún 2012

@chiarra8 ďakujem veľmi pekne za info 🙂

meg_junova
17. jún 2012

dievcata, co chodite pravidelne do poradne.. Mavate ultrazvuk kazdy tyzden? Lebo ja som v poradni bola uz trikrat a ultr.som mala len raz. Je to normalne??

mo7
17. jún 2012

@meg_junova
ahoj ja som tam tiez kazdy tyzden a robili mi ultrazvuk len raz, nic si z toho nerob a vlastne teraz druhykrat ale to len prietoky, kedze som uz po termine

meg_junova
17. jún 2012

@mo7 Dakujem mo, si zlata, ze si napisala.. Rozmyslam, ze jednu poradnu zajtra vynecham, lebo vsak vsetky testy mam okej a Antolsku nemam "za rohom", okrem toho mi lekar nikdy nic nepovie, nic sa nedozviem, ani kolko ma maly kil, ani rady ohladom porodu.. Vzdy ma len pozrie, zlezem z kozy, posle ma na EKG a hotovo, vybavena za 5 minut.
Ty si po termine? Pani, to uz musim byt nedockava, ale to uz mas skutocne s malinkym len za par :~)) Urcite sa tesis, ze uz budes mat malinke na rukach o chvilocku 🙂)))

jasminet
17. jún 2012

@meg_junova ja som bola 2x v poradni u zazmluvneneho lekara a utz som nemala ani raz... od 30tt. a sestricka vtipna, ze vsak porodite aj bez ultrazvuku. to mi je jasne, ale rada by som vedela ci je vsetko ok, kolko ma maly a myslim, ze lekara by to tiez mohlo celkom zaujimat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre