Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
9. aug 2012

@nicebaculka ja k nemu chodim na poradne a spokojnost

nicebaculka
9. aug 2012

@cicimon hej? no super a aj bta odrodi ci???

cicimon
9. aug 2012

@nicebaculka no ak bude mat sluzbu ked budem rodit tak hej 🙂) ja si nejdem zazmluvnovat

nicebaculka
9. aug 2012

@cicimon aha... no j a idem len leviem kolko sa plati

nicebaculka
9. aug 2012

@cicimon aha dakujem 🙂

eir
9. aug 2012

ahojte žienky 🙂 , budúci piatok idem posledný krát k mojej lekárke, potom už mám chodiť na poradňu tam, kde chcem rodiť, a ja chcem na Antolskej, treba sa niekde objednať, či stačí rovno prísť?

cicimon
9. aug 2012

@eir len dojdi a cakaj kde je najviac ludi 🙂)

eir
9. aug 2012

@cicimon dakujem, to myslíš vážne, ano? :P

cicimon
9. aug 2012

@eir jasne.... teraz v lete tam nerobia vsetky amb, ja som tam bola zatial 2x, zajtra idem 3ti a robi len 1 amb., mozno sa to bude postupne zlepsovat

eir
9. aug 2012

@cicimon aha, no super 😒 ...a to je jedno ku komu, vždy to môže byť niekto iný, či ako to je?

cicimon
9. aug 2012

@eir no v kazdych dverach robia konkr. dr, ti by tam mali byt vramci ord. hodin resp vramci dna

babo_dadush
9. aug 2012

chcem sa spytat zienky, co ste uz odrodili na antolskej, plati sa daco aj za standardnu izbu? par r dozadu som bola operovana na inom oddeleni a pamatam si, ze som platila za pobyt daco. Vdaka.
Inak ako tak pozeram ten cennik "nadstandardnych" sluzieb..to sa oplati uz pomaly ist do sukromnej kliniky, ved v tomto state je nadstandard skoro vsetko

cicimon
9. aug 2012

@babo_dadush no co ja viem a co bolo pred 2r za obyc izbu sa neplati

eir
9. aug 2012

@cicimon dakujem ... a orientačne asi koľko času tam strávim, to už je posledná otázka 🤐

babo_dadush
9. aug 2012

@eir na 4.den od porodu by si mala ist domov, cize ak v pondelok porodis ides domov v piatok

cicimon
9. aug 2012

@eir ak mysliss na poradnu tak hodku rataj urcite, zas moze byt menej aj viac.... ja som tam bola minule 45mnin

adija13
9. aug 2012

@babo_dadush
tehotne a zeny po porode neplatia nic, to je podla zakona 🙂

eir
10. aug 2012

@cicimon tak to nie je až tak zlee, to sa da prezit ...

cicimon
10. aug 2012

@eir dnes som tam bola necele 2h, ale dost zavisi kedy pride dr,, potom to ide rychlo

blackswan75
10. aug 2012

@babo_dadush nie neplati sa nic, iba za nadstandard, ale na Antolskej nie je potrebny, na izbe sme boli po dve 😉

bellada
11. aug 2012

@babo_dadush jedina vyhoda nadstandardu je skoro neobmedzene navstevy priamo na izbe, ja som si to zobrala prave preto, bola som po cisarskom aj skomplikaciou a spacirovat sa po chodbe sa mi nedalo a tak mohol byt M so mnou aj s malou kazdy den aj niekolko hodin, inak by som navstevy prijimat nemohla

stipec26
13. aug 2012

ak by ste mali zaujem - predporodna konzultacia Antolska

monika2712
13. aug 2012

@stipec26 o com je ta konzultacia?

stipec26
13. aug 2012

na otazky a odpovede - predpokladam, kedze je to konzultacia 😉 🙂 ja som tam este nebola
mozno daju nejaku kratku info o tom ako funguje porodnica a novorodenencke
ale neviem, ci to obnasa aj prehliadku porodnice...

cicimon
13. aug 2012

@stipec26 nie su to nahodou prednasky o EPI?

monika2712
13. aug 2012

@stipec26 aha vdaka, tak to asi nepojdem. iba ak by som tam nahodou bola.

monika2712
13. aug 2012

@cicimon prednasky to nebudu tie sa konaju inde.

stipec26
13. aug 2012

@cicimon nie, tie su na 1. poschodi... a o 13hod

pokahontas2
13. aug 2012

Ahoj mamičky,
neviete náhodou niektorá, čo už teraz chodíte do poradne na Antolskú, či robí poradňu aj dr. Féderová? A ak áno, kedy a či už je atestovaná (teda, či sa ju dá zazmluvniť). Ďakujem pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre