Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

zuzkad
18. feb 2009

Pekny dnik prajem 😉

mam otazocku...konecne som zistila ako to je s mojim krckom...mam ho na 2cm skrateny, chcem sa opytat neviete mi povedat, ci je to moc ? 😕 😕

dadka212
18. feb 2009

Zuzkad takže tvoj krčok by mal mať iba 1cm 🤐 lež, vylož nohy, podlož prdelku a oddychuj 😉 ja som vydržala celé tehotenstvo s cca 1-1,5cm krčkom

tu som našla kolko by mal mať asi krčok, lebo aj mňa to zaujímalo http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=72752

dadka212
18. feb 2009

aha zle som si to prečítala 😅 ja že ho máš "o" 2 cm skrátený nie "na" 2 😝 no ale aj tak oddychuj 😉

zuzkad
18. feb 2009

dadka dakujem...hned som troska kludnejsia..len som nevedela ako to je..ci je to moc nahnute, alebo nie..ved mam este cas....tak nech som co najdlhsie zatvorena 😉 😉
dakujem za link ..idem to studovat 😉 😉

dadka212
18. feb 2009

No v tom linku vlastne skoro nič nie je, iba že krčok v tehotenstve by mal mať 3cm a mal by byť zatvorený atď....

atemi
18. feb 2009

Ahojte maminy a buduce maminy. Vedeli by ste mi prosim poradit? Chystam sa rodit na Antolskej a rozmyslam, ze by som si zazmluvnila svoju doktorku - Dr.Czirokovu, chodim k nej do GPN do Ruzinova, ale rodi na Antolskej. Poznate ju niekto? Rodili ste u nej, prip. niekto z Vasich znamych? Poculi ste o nej nieco? Som u nej kratko a neviem, ci je to spravna volba, ale vsetko ostatne by bolo asi este vacsou neistotou... 😝 Stresujem ako skoro kazda prvorodicka 😉

iron
18. feb 2009

No prave som sa vratila z prednasky z PEDA. Tak takuto rychlovku som necakala, ale super..aspon sa tam zbytocne nevykecavaju......
Baby a kde najdem ambulanicie lekarov. Ja som tam v zivote nebola.

zuzkad
18. feb 2009

iron a bolo vas tam vela bab ? Mala si nejaky papier od svojej doky ??

iron
18. feb 2009

Papier nepotrebujes, ja dokonca az zajtra idem prvy krat k lekarovi na Antolsku. Bolo nas tam dost ale trvalo to pol hodiny, takze v pohode. Dam povedia, ze kde to pichnu, mozne komplikacie atd.
Daju take dva papiere, kde sa podpises ze si bola poucena a ze suhlasis s podanim EPI. Ja som isla radsej teraz, lebo sa bojim, ze nahodou ma to chyti a ja nebudem mat tu prednasku a potom mi to nepichnu.....

zuzkad
18. feb 2009

😉 iron ja mam tiez strach, ze nahodou ma to chmatne skor a co potom...preto sa uz pytam v 30tt 😀 😀 aj ked dufam, ze si pekne pockam do terminu 😒 ...bojim sa, ze tam 30 minut budem musiet stat..a ja som rizikova a stat by som nemala ani minutu...ale to nas tam asi bude viac a nemozem tehulku poprosit nech ma pusti...toto by mali riesit 😠 😠 ☹ ☹

nevesta
18. feb 2009

Babule, ak pojdete niekto na poradnu, kuknete mi ako ordinuju v amb. 26? V utorok a v stredu ma zaujma... Mozete mi to potom hodit do IP? Dakujem 🙂

wiola
18. feb 2009

ahojte kocky 🙂

veru zuzi ,pojdeme na tu prednasku, budem tam skor a rezervujem ti miesto 😀 neboj

napis mi potom ktory tyzden ti to bude vyhovovat a mozme ist spolu, aspon tam budem niekoho poznat 😝

labutka
18. feb 2009

zuzka, musis sa postavit hned pred dvere a ked zacnu pustat dovnutra, ist medzi prvymi, to si potom mozes aj vybrat, kam si sadnes. 😀

wiola
18. feb 2009

som uz taku prednasku absolvovala pri prvom tehotenstve,..ale ked treba,tak treba 🙄

zuzkad
18. feb 2009

😀 😀 budeme sa predierat k stolicke xixi ...ale ze im nie je luto tehuliek, ze tam musia chudatka stat...ved pre kazdu je to dost s bruskom stat ☹
wiola jasneee, dam vediet kedy by som sla...mna caka poradna o dva tyzdne.tusim je to 20.2...cize sa dohodnem este nieco s doky a potom by som aj sla..dam ti hned vediet a dohodneme sa ja budem tiez rada, ked tam budem mat partacku 😉 😉 len musis si dat foto do albumu, aby som ta vobec spoznala... 😉 😉

dungyi
18. feb 2009

Ahojte,

som tu nova, a hned by som sa chcela spytat na dr Rozenberga, pretoze budem rodit u neho, ale som ho este ani nestretle, lebo je na dovolenke, a ani neviem ako je to na antolskej? dakujem
😨

certica
18. feb 2009

dungyi, tak az stretnes, zistis, ze si nic lepsie stretnut nemohla 😉

etnicka
18. feb 2009

Ahojte kocky, rozmyslam, ze zacnem chodit do poradne na Antolsku (kedze sa mi uz blizi porod), ako to tam funguje? Mozem tam len tak prist? Na prvej poradni v porodnici som bola tento tyzden v DS, ale rozhodla som sa (aj s manzelom), ze tam rodit nebudem... Dakujem za info 😉

dadka212
18. feb 2009

Etnička stačí keď prídeš do poradne v ordinačných hodinách ku ktorému lekárovi chceš 😉

smejko5ka
18. feb 2009

nevesta: amb. 26 je prijmova, zajtra sa tam mam totizto hlasit (prenasam). nemaju tam napisane prenatalne poradne. asi si si pomylila cislo amb.

dungyi: rozemberg je velmi prijemny clovek, chodila som k nemu do poradne a bola som spokojna. keby som uvazovala nad zazmluvnenim (co neuvazujem), tak urcite jeho. len zacina mat vela pacientiek, takze naposledy, ked som tam bola, uz som dlho cakala.

etnicka
18. feb 2009

dadka dakujem 🙂 a ako to tam najdem? V zivote som tam nebola...

iron
18. feb 2009

ja idem zajtra tiez prvy krar na antolsku.... dv.c. 26, potom si ma vraj rozhodia. ja si nechcem nikoho zazmluvnovat, takze mi je jrdno u koho budem. inak ja sa opytam uja na informaciach, ze kde mam ist, lebo tam tiez zabludim

dadka212
18. feb 2009

No ako by som to vysvetlila 😀 nepôjdete hlavným vchodom do Nemocnice lebo to je zbytočne mätúce vnútri je také menšie bludisko keď ste tam ešte neboli, ale vonku nakonci budovy je taká lekáreň a tam je vchod do polikliniky tak tam nalavo sú už také čakárne a tam si pohladáte do ktorých dverí chcete ísť 🙂

som hrozne zlá vo vysvetlovaní, takže hádam to pochopíte 😅

iron
18. feb 2009

ja som pochopila...dakujem

etnicka
18. feb 2009

🙂 aj ja som pochopila... Asi by som chcela ist k pani Dr. Niznanskej, podla toho, co som citala. Neviete nahodou, kedy tam byva?

iron
18. feb 2009

niekto tu mal vo svojom albume ofotene tie ordincne hodiny....pockaj kuknem ze kto

dadka212
18. feb 2009

Som rada 🙂

Etni kukni sa sem tu má ordinačné hodiny, len myslím, že na Antolskej robí iba rizikovú poradňu...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

wiola
18. feb 2009

zuzi jasnacka 🙂 Uz som na to myslela 😀 ,teda,ze aby si ma spoznala

etnicka
18. feb 2009

joj, dakujem, skoda, ma len tu rizikovu. Poradili by ste mi pls nejaku inu milu doktorku? Mam dost zle skusenosti so svojim gyndosom, informacie z neho treba tahat a vysetrenia ma strasne boleli, tak by som radsej chcela zenu...

certica
18. feb 2009

etni, ja si inak nemyslim, ze citlivost vysetrenia je otazka odlisnosti pohlavia (zena/muz), vlastne som o tom presvedcena, kedze viem na zaklade vlast. skusenosti porovnat, dokonca v sirsom okruhu. je to od cloveka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre