Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katka1981
14. máj 2009

slnecnica11, dnes som ovzvlast vazna, riesime vazne veci.

slnecnica11
14. máj 2009

hej,hej a najviac ide Katka... 🙂 dobre hlášky 🙂
hned mam lepsiu naladu.Keby sme sa tak vsetky stretli v nemocke

slnecnica11
14. máj 2009

coooooo? 😀

katka1981
14. máj 2009

My mame psa, a cely svet sa toci okolo neho. Kupili sme steniatko, ab sme mali pokoj od svokry. Ona deklaruje vaznu alergiu na psa. Ja som chcela velkeho, chpateho psa co slinta, aby bolo iste ze nedojde. Bernardin slintal moc, tak ho muz nechcel, tak som nasla este vacsieho a kupilu sme pyrenejskeho horskeho psa. Hlavu ma uz vo vyske asi 95 cm, v kohutiku asi 78cm, ked bol minule najezeny ze stekal mal az 87,5, neviem akym zazrakom. No ale neverili by ste. Jak na potvoru, kvoli nemu k nam furt svokra chodi 😠 Pes ju celu zalize a ona len pinda ale ajtak chodi. Takze nepomohlo nic. Alergiu nema na beton, to nas pes kycha z vlastnych chlpov, ona nekychla u nas ani raz.

kukenzi
14. máj 2009

baby, do porodnice ale netreba ist ako superhrdinka a predstavovat si to ako prechadzku ruzovou zahradou, ale ani nestresovat, byt jednoducho prirodzene... a doktorov sa oplati pocuvat... maju dlhorocne skusenosti a chcu vam pomoct 😉

idem za tornadom

slnecnica11
14. máj 2009

no to je jasne kukenzi,troska pokory treba mat.Nemam rada take frajerky

katka1981
14. máj 2009

slnecnica, neblazni, sice pokial by sme nemali cs, tak sa mozeme kludne smiat, nic sa nam nepotrha. My sme boli super partia v Ruzinove na mandliach. Rano nam vyrezali mandle, mali sme zakaz hovorit. Na veceru nam dali rybu a pyre. V pohode az na tie kosti. A my sme sa cely vecer na tej rybe smiali, ze aka bude sranda ked sa nam kost zapichne do hrdla a sestricky len chodili pozerat ze co sa valame od smiechu. POtom sme sa rehotali na reklamach v telke, no nikdto nechapal, kde sme sa nabrali. A ten zachripnuty smiech, bol dalsi dovod na rehot.

dadka212
14. máj 2009

Katka tak vy máte teda šťastie 😀

Kukenzi presne, zas tam neísť ako hrdinka, proste normálne, a hlavne počúvať všetko čo hovoria a počúvať naslovo aby sa niečo neskomplikovalo 🙂

aj to moje sa už budí 😝

kukenzi
14. máj 2009

moje spalo od 20 do 10.30 a teraz hodinu besnie v postielke, takze ideme bez obed. spanku, idem po neho.

majte sa

katka1981
14. máj 2009

Dnes mame s muzom 7. vyrocie od prveho rande. No tipujem ze okolo 20:30 sa dovali svokra. Ale my by sme uz mali spat, heheheh

slnecnica11
14. máj 2009

ty si nam vesela kopa 🙂
daj nejake fotečky

dadka212
14. máj 2009

Kukenzi čooo??? moje spalo od 23 do 8 a teraz od 13 doteraz, len on už má velkú postel tak príde sám 😀

Katka ty máš teda zážitky 😀

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, trosku mi unika vyber mena pre vase dievcatko. Natalka je sice pekne meno, ale moc sa nehodi k Tornadu. Ja by som navrhla meno ako Katrina alebo nejaka ina Meluzina 😀

katka1981
14. máj 2009

Fotky dam az najskor po porode, takkto si drzim anonymitu, az by ma tam niekto videl vrieskat, nech kazdy nevie ze som to ja 😀 ale vazne fotky nemam nikde, nie som ten tip. Sa hanbim 😵

katka1981
14. máj 2009

Staci ze ma uz Kukenzi odhalila vcera 😀 ale pamata si len mojho muza, no a on bude aj tak pri porode hlavny indikator. Bude mat kryt vlastnym telom.

katka1981
14. máj 2009

Ozaj napadlo ma, ze by sme sa mali drzat temy..... kolko plienok treba zbalit do porodnice a kolko klb papieru mi vystaci na klystir 😀 😀 😀 ci vlastne vela nie, lebo sa aninebudem stacit utierat 😀 😀 😀

kukenzi
14. máj 2009

dadka mi spavame normalne v noci 11-12h a na obed 3h. a tiez zvykneme chodit neskoro spavat.

katka, ja beriem balenie plienok, to je aj vela, rataj nejakych tusim 8ks na den. mne po klystire stacilo jedno klbko, ale beriem dva a na sestonedelie mi bude nosit drahy.

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, ja som vcera kupila balenie 80 ks. A vezmem teda asi 30 kusov, ked tak muz donesie. Ty brdo cele klbo na klystir? Joj tak dufam ze tam na wcku schudnem aspon kilo 😀 A aku velkost si kupovala? Ja somchcela 2-5 kg ale boli predrazene, tak som v akcii kupila Pambers na 3-6kg. Snad bude mat 3kg a keby mala 2,8kg hadam sa neutopi.

kukenzi
14. máj 2009

katka, ja nevravim, ze som cele minula 😀 ale ze mi stacilo jedno 😀 ja som na sale nechala 10kg

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, super, dufam ze aj ja im necham kopu bordelu hehe, myslim nadbytcne kilaaaa

kukenzi
14. máj 2009

kati, ja som este nekupovala ziadne, lebo mi podavali kamosky, ktore teraz dalsie neplanuju a mam aj 2-5kg a aj 3-6kg. ja som mala vtedy 2-5kg (newborn), ale po dokonceni balenia som kupila tie 1. ale tak moje malo viac ako 3kg. a nejaky extra rozdiel vo velkosti tam nie je.

tehula
14. máj 2009

tak to ja mam zlatunku svokru, akurat mi volala, ze kde maju jahody v akcii, zhana mi moje oblubene burizony....a ked som s muzom chodila a este sme spolu nezili, tak vzdy sa svokrovci vytratili, ze idu na nakup, alebo do kostola.....a bud prizvukovali, kedy sa asi vratia, alebo nechavali doma mobil, takze pri platbe kartou pipla sms a vedeli sme, ze uz idu domov:D

tehula
14. máj 2009

ja planujem tak 6-8plienok na den, takze asi celych 80ks v baleni trepat nebudem.
Rozmyslam, ze sa mozno cez vikend pobalim, vyuzijem, ze je konecne poriadok

hanipe
14. máj 2009

Teraz som z tych plienok mimo,u nas nevedia co zane pytat, vcera som skocila do Madarska a kupila som 5balikov newborn 1. po 43kusov po 5,5eura ,u nas stoja 12eur. Ked maly bude mat 4kg to mu nebude male dufam? do porodnice staci 1 balenie?

katka1981
14. máj 2009

som spat

tehula
14. máj 2009

hanipe, ja som kupila do porodky tie tesco fialove, co tu baby chvalili....je to mini od 3-5kg a je tam 80ks. Pocitam, ze mozno potom hned budem potrebovat vacsie...nerobila som zasoby plienok, lebo neviem, ake bude mimi.

Pocujte, ja len ze postolky c1 sa mi zdaju brutal malinke...to jak sa tam aj plienky zmestia?
Mam kupene potom aj c3, ked bude treba, dam mimi do nich a nacpem plienkami aj styrmi 😲

katka1981
14. máj 2009

dadka, prikladam cerstvy zazitok. Zdrhol nam pes. Vzdy ked je nejaky iny den (niekto ma narodky, alebo mame vyrocie, nachysta nam prekvapko) Tak sme ho hladali a nakoniec pozeram ako od lesa uteka biela gula, no nastastie prisiel. Tak sme ho pochvalili, lebo keby sme ho zbili alebo mu vynadali, nabuduce nedojde vobec, alebo az neskoro. No a zobrali sme ho po chvili dnu, lebo bol cely zmoknuty a isli sme jest. V tom pocujem ako cupka po schodoch, hovorim si bud isiel do pivnice alebo na poschodie, dufam, ze som zabudla zatvorit na izbe dvere. No jasne a uz bol v posteli. Vcera som prevliekala periny a vytesovala sa ako krasne vonaju, ze tie co som v ten den prala, nevonaju. Tak som ho vyhnala z postele, biela plachta mala zrazu novy dekor - hnede labky, hovorim si snad perin sa nedotkol a na rozlucku sa oklepal medzi dverami o bielu stenu. Tak som na neho narevala, az sa porucil do klietky.

hanipe
14. máj 2009

Tehula ja som postolky nekupovala moja sesternica rodila pred 2mesiacmi a v porodnici v Ruzinove a detickam tam postolky nedavali az doma jej kazali ale ja nedam ani doma . Mozno tak najviac 1tyzden . Cernosi to vobac nepoznaju a pozri jak behaju a splhaju po stromoch jak opicky 😵 🙂

katka1981
14. máj 2009

Aj nam svokor nosi nakupy a paradne 😀 Aj ked dojdu spolu so svokrou. Naposledy to boli jahody, maliny a 5 litrov jablkovej stavy. A nakupi vzdy take veci akoby nas odpocuval o com sme sa bavili, ze na co mame chut. Naposledy mi tak doniesol dru tycinky cokoladove velke balenie. Ja som len kukala na muza, ze to nie je mozne, ze on musi mat u nas plosticu, ved nemohol vediet ze mam na ne chut, ked predtym ich nikdy nekupoval a ja som to de n predtym len tak povedala a zrazu mi ich kupil. Najnovsie nas pozval, ze v utorok mame dojst na zabacie stehienka. Tak sme povedali, ze pokial nebudem rodit....

tehula
14. máj 2009

hanipe, ale presne ako pises, cernosi....dokonca ani v anglosaskych krajinach sa nezvykli pouzivat, ale zevraj slovania maju nejaky ten nabeh na klbiky... a preto sa im postolky davali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre